بولتون بافت یک داستان بلند در ونزوئلا فصل

از پاراگراف اول “ونزوئلا Libre”, نهمین فصل از جان بولتون کتاب آینده اتاق که در آن اتفاق افتاده است, واضح است که داستان بولتون چرخش کامل از ساختگی نیمه حقایق تبلیغات و گاه به گاه هسته ای از حقیقت. این فصل 35 صفحه درد دل که در آن بدنام جنگ طلب مکان سرزنش برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فاجعه ونزوئلا سیاست بر هر کس از خزانه, منشی, Steve Mnuchin به وزارت امور خارجه بوروکرات و وزیر خارجه مایک Pompeo و البته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. انتقاد همچنین گسترش به چهره های مخالف خوان Guaidó و رئیس جمهور کلمبیا ایوان دوقو. معاف از انتقاد هستند و سیاست را دو معمار: Mauricio Claver-Carone (دستچین توسط بولتون به عنوان شورای امنیت ملی ارشد مدیر نیمکره غربی) و بولتون خود را.

هر Bolton جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو در قدرت باقی می ماند تنها به این دلیل که برگ برنده دولت فاقد اراده برای حفظ فشار بر. او استدلال می کند که تحریم هستش نه سخت و نه به سرعت اعمال می شود. در عین حال در طول بولتون تصدی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود ونزوئلا توانایی به تجارت طلا مسدود دارایی های شرکت دولتی نفت PDVSA (از جمله آمریکا بر اساس تابعه Citgo Petroleum) تحریم ونزوئلا بانک مرکزی و تحمیل یک تحریم اقتصادی. همه از این رخ داده است و بین ماه های نوامبر 2018 و اوت 2019 در طول بولتون تصدی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشاور امنیت ملی.

چهار عمده تحریم بیش از 10 سال است که فلج اقتصاد ونزوئلا در حال به سختی نشان دهنده یک دولت که “vacillated و wobbled” در بولتون کلمات. وجود دارد هیچ چیز آهسته در مورد اجرای این تحریم ها بودند; آنها اعمال می شود در واکنش به حوادث بر روی زمین و طراحی شده به عنوان خسارت اقتصادی به عنوان امکان پذیر است. صنعت طلا تحریم آمد و به عنوان ونزوئلا بود و صادرات آن به ترکیه است. به PDVSA تحریم های در نظر گرفته شده به عنوان یک ناقوس مرگ برای ونزوئلا صنعت نفت و جلوگیری از Citgo از پالایش نفت خود و ارسال رقیق کننده به روند ونزوئلا سنگین نفت خام (آن را نیز به معنای به دست Citgo و دارایی های خود را به خوان Guaidó). بانک مرکزی تحریم مسدود ونزوئلا دارایی های خارج از کشور اساسا انجماد آن را از سیستم مالی بین المللی و بازدارنده این کشور توانایی برای واردات کالا از جمله مواد غذایی و دارو است. اوت 2019 اقتصادی تحریم مانع هر گونه کسب و کار ایالات متحده از کار در ونزوئلا بود که در مقایسه با تحریم “در مواجهه با کره شمالی و ایران و سوریه و کوبا” و اعلام شد فقط به عنوان دولت ونزوئلا و اپوزیسیون بودند برای شرکت در مذاکرات در برمودا.

مفید ترین قطعه از اطلاعات به بیرون آمدن از “ونزوئلا Libre” است بولتون ادعا که در ماه ژانویه 2019 پس از انگلستان وزیر امور خارجه جرمی هانت “میبینیم به همکاری در مراحل [انگلستان] می تواند برای مثال انجماد ونزوئلا سپرده طلا در بانک مرکزی انگلستان است.” روز بعد بانک مرکزی انگلیس (BoE) مسدود بیش از $1.2 میلیارد دلار طلا متعلق به ونزوئلا با وجود این واقعیت است که آن را قرار است به یک نهاد مستقل “از روز به روز نفوذ سیاسی.” این وحی توسط بولتون به احتمال زیاد خواهد شد مورد استفاده در ونزوئلا دولت طرح دعوی در دادگاه در برابر بانک مرکزی انگلیس. طرح دعوی در دادگاه به دنبال رایگان ونزوئلا طلا به منظور انتقال آن به برنامه توسعه سازمان ملل که خرید مواد غذایی و تجهیزات پزشکی به این کشور برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر. بولتون حتی میسازد سود اضافه شده از گریم پیگیری تحریم ها: “بانک مرکزی و بانکداران خصوصی نیست به دنبال دلایل به فدرال ریزرو طرف بد” به این معنی است که آنها را متوقف به انجام کسب و کار با ونزوئلا و یا مسدود کردن دارایی های آن است. شناخته شده در میان تحریم کارشناسان به عنوان “overcompliance” Bolton, در معرض این به عنوان یک ویژگی نیست اشکال از تحریم.

وزارت امور خارجه و حتی افتخار از چه سختی این تحریم ها بودند که پس از حذف برگه و در عین حال اگر آنها اعمال شده بود همه در یک بار مانند بولتون احتمالا می خواست وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور تغییر رژیم را دنبال کرد. به مادورو دولت نشان داد ظرفیت خود را برای انطباق با تحریم مانع بدترین COVID-19 و با وجود ویرانی اقتصادی نشان میدهد رشد اقتصادی در سه ماهه چهارم سال 2019.

در حالی که بولتون ابراز تاسف نسبت ناروا را تثبیت نظامی تهدید و تماس های خود را برای پنتاگون به تدوین برنامه ای برای حمله به این خاطر نبود که بدنام هاوک به طور ناگهانی توسعه کبوتر-ish احساسات بلکه از “اجتناب ناپذیر کنگره مخالف” و اعتقاد خود را که تغییر رژیم نمی خواهد نیاز به نیروهای ایالات متحده.

علاوه بر اینکه بی رحمانه, تحریم بودند معکوس از نظر هدف مورد نظر خود را به مردم افزایش یابد تا در برابر دولت است. یک بررسی نشان داد که 82 درصد از ونزوئلا را رد تحریم و حتی کشور برجسته ترین مخالفان ناظر انتخابات اعتراف کرد که اکثر ونزوئلا “به شدت رد کلی, اقتصادی, نفت و تحریم های مالی که بر جمعیت است.” در خطر ستایش Bolton او حداقل باقی می ماند صادقانه در مورد تحریم. در حالی که دولت و وزارت خزانه داری گروه ها به طور معمول اصرار دارند تحریم ها تنها بر دولت ونزوئلا خودی بولتون اذعان می کند “آسیب [آنها] می تواند مردم ونزوئلا.”

این نه فقط تحریم ها بودند که معکوس از دیدگاه کاخ سفید است. نظامی تهدید اقدام به کودتا و اقدامات تحریک آمیز نیز کمک متحد ونزوئلا را پایه. در حالی که بولتون ابراز تاسف نسبت ناروا را تثبیت نظامی تهدید و تماس های خود را برای پنتاگون به تدوین برنامه ای برای حمله به این خاطر نبود که بدنام هاوک به طور ناگهانی توسعه کبوتر-ish احساسات بلکه از “اجتناب ناپذیر کنگره مخالف” و اعتقاد خود را که تغییر رژیم نمی خواهد نیاز به نیروهای ایالات متحده.

بولتون اختصاص بخش قابل توجهی از این فصل به جزئیات حوادث Guaidó آوریل 30 کودتا هنوز هم اعتقاد داشتند که آنها بسیار نزدیک به دستیابی به اهداف خود که روز است. بولتون و کاخ سفید فکر می کردم آنها را متقاعد کرده بود وزیر دفاع ولادیمیر Padrino لوپز به نقص همراه با دیگر چهره های کلیدی از جمله سر از ونزوئلا دیوان عالی کشور است. آنها نه نقص. به جای کودتا fizzled در عرض چند ساعت و تمام Guaidó موفق به انجام این کار شد نگاه احمقانه او و حدود ده سربازان به طور خلاصه در زمان بیش از یک بزرگراه گذشتن. در رسانه ها بولتون اصرار داشت که Padrino لوپز خیانت کودتا و توطئه گران در آخرین لحظه اما همه چیز نشان می دهد که بولتون “بازی می کردم” به عنوان رئیس جمهور تهمت قرار داده و آن را در ماه ژوئن 2019 زمانی که او گزارش شد – برای اولین بار – را از دست داده اند و علاقه در ونزوئلا.

رفته به ادامه مطالب

قدرت غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک از طریق بقیه از این چرخه انتخابات

سخاوت شما بسیار مهم است برای نگه داشتن رویاهای مشترک زنده و در حال رشد است. لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

او قطعا بازی می کردم با Fabiana Rosales, Guaidó همسر که به دادگاه تجدید نظر به بولتون غرور با این ادعا که دولت ونزوئلا است “بیشتر می ترسم که جان بولتون شروع به tweeting.” بولتون بالند در مورد توییتهایی و مانع (مانند زمانی که او را دیدم یک دفترچه یادداشت را با “5,000 نیروهای کلمبیا” شتاب در آن را در یک کنفرانس مطبوعاتی) اما این استفاده به عنوان تبلیغات به تحکیم دولت مادورو را پایه. به شوخ طبعی در ژانویه 2019, ونزوئلا غیر نظامی و شبه نظامی تا به حال کمتر از دو میلیون نفر عضو; امروز که همان شبه نظامی بیش از چهار میلیون داوطلب خدمت سربازی. بولتون با ثابت خود را به tweeting در مورد ونزوئلا و ونزوئلا مقامات و همچنین به عنوان تاریخ خود را از طلبی را بسیار بیشتر به ونزوئلا بر این باورند که آمریکا ممکن است حمله از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید.

بولتون غرور مدت طولانی است که شناخته شده است اما آنچه جای خیره کننده در مورد ونزوئلا فصل خود را فقیر و تحلیل وضعیت و (عمدی?) جهل از حقایق است. تعمق به همه بولتون نهفته است و misstatements را یکی دیگر از هزار کلمه است اما در اینجا سه تا از بسیاری از نمونه های. او می نویسد که رئیس جمهور ونزوئلا شد “برگزار شد تحت ونرخ امنیتی برای چند روز… [و] باقی مانده نامرئی نمی آیند در” پس از مارس 30 کودتا. هنوز عکس بالا نشان می دهد مادورو خطاب به ده ها اگر نه صدها هزار نفر از هواداران در مارس 1. او ادعا می کند که دولت و حامیان سوخته, کمک های بشردوستانه, کامیون در فوریه 23, با وجود گزارش های بسیاری که اثبات مخالفان خود را که سوخته کمک. او به نقل از دیلی میل در این ادعا که ملی مؤسسان جمهور Diosdado Cabello فرستاده فرزندان خود به چین در فوریه 23, در عین حال آنها به نظر می رسد زندگی در کاراکاس در ونزوئلا تلویزیون چهار روز بعد.

کاخ سفید در یک اتاق اکو باور بسیار تبلیغ آن دانه در رسانه های جریان اصلی. جالب اینجاست تبليغاتي-in-chief مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به نقل از بولتون به نظر می رسد نزدیک به شکستن از اطلاعات حباب. در اینجا چند از مغلوب ساختن پیشی جستن نقل قول در بولتون فصل “ونزوئلا Libre”:

  • مادورو است که “بیش از حد هوشمند و سختی بیش از حد” را به سقوط.
  • “من نمی خواهم که در آن ما هستند… کل ارتش است که در پشت او… من همیشه گفته مادورو سخت بود. این بچه [Guaidó] – هیچ کس تا به حال شنیده ام او را.”
  • در Guaidó: “آیا او را به آنچه در آن طول می کشد… دور ماندن از آن کمی نمی کنید بیش از حد درگیر.”

البته تهمت نیست ایمنی بدن به تبلیغ این ادعا که ونزوئلا “است که واقعا بخشی از ایالات متحده آمریکا” – یک محکم بیانیه بولتون محبوب دکترین مونرو.

ABt66HRfpAvElxjeSF-e7FMRtyWuMvegyhcjURYD

ممکن است بعد 2019 تجمع در حمایت از دولت ونزوئلا – بزرگترین chavista تظاهرات پس از رئیس جمهور چاوز مرگ در سال 2013. حسن نیت ارائه میدهد عکس از @OrlenysOV

در به نوبه خود یکی دیگر از طنز بهترین تحلیل از وضعیت در ونزوئلا در اتاق که در آن اتفاق افتاده است می آید از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که بولتون رد به عنوان یک “صفحه نمایش درخشان از اتحاد جماهیر شوروی به سبک تبلیغات.” پوتین آمده است که کاخ سفید سیاست تقویت شده است رئیس جمهوری ونزوئلا ارائه گسترده مارس روز تظاهرات در حمایت از دولت مادورو به عنوان شواهد. ظاهرا رئیس جمهور روسیه بود و تنها فرد ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن یک جایگزین دیدگاه در ونزوئلا است.

صرف نظر از این که چه کسی برنده در ماه نوامبر به نظر می رسد کمی امید برای لغو تحریم های بی رحمانه اگر حتی نشان می دهد dialogue شبیه به یک سوم راه آهن در سیاست آمریکا است.

شاید بزرگترین غذای آماده از بولتون “ونزوئلا Libre” فصل است که او و دیگران در دولت منصرف مغلوب ساختن پیشی جستن از درگیر شدن در گفت و گو با دولت ونزوئلا. متاسفانه حتی با بولتون رفته از کاخ سفید دیگر بازیگران ادامه به تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن در راه همان است. در تاریخ 19 ژوئن در یک Axios مصاحبه تهمت ابراز تمایل برای دیدار با رئیس جمهوری ونزوئلا و یک بار دیگر ابراز شک و تردید از Guaidó. او پس گرفت اظهارات خود روز پس از آنها منتشر شده و در زیر فشار رسانه ها و سیاستمداران فلوریدا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن که قابل پیش بینی سعی outflank مغلوب ساختن پیشی جستن از حق. به عنوان بولتون قرار داده و آن را “پشتیبانی از هر دو طرف راهرو [برای] خط سخت در ونزوئلا بود و تقریبا یکنواخت است.” صرف نظر از این که چه کسی برنده در ماه نوامبر به نظر می رسد کمی امید برای لغو تحریم های بی رحمانه اگر حتی نشان می دهد dialogue شبیه به یک سوم راه آهن در سیاست آمریکا است.

در عین حال در ونزوئلا وجود دارد یک حس امید که کولر سران پیروز خواهد شد به عنوان میانه رو در حال شکستن از تندرو مخالف مذاکره با دولت و آماده شدن برای آینده و انتخابات مجلس. بولتون کتاب و زمان خود را در اتاق کار ثابت می کند که ایالات متحده – سعی کنید آن را به عنوان ممکن است – این است که دیگر قادر به تحمیل آن خواهد شد. امیدوارم که هر دو فصل از تاریخ و بولتون حرفه ای باید در نهایت به پایان رسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net