بمباران مردم است نه فمینیستی مهم نیست که چگونه شما آن را به چرخش

Fox: US Air Force pilot call sign 'Banzai' becomes first woman to fly F-35A stealth fighter into combat

شنیده ام شما مژده خانم ها ؟ شما بیش از حد می تواند بمب در خاورمیانه!

برخی از شرکت های بزرگ رسانه ای به تازگی گرفته شده است با “الهام بخش” داستان امیلی Thompson, اولین زن خلبان فوق العاده پر هزینه F-35 جت در مبارزه با. در یک زمان مشخص در اوایل این ماه نام گرفت و از او پایه در امارات متحده عربی به بمب ناشناس کشور است.

از نیویورک پست (6/13/20) توصیف او به عنوان “شکستن سقف شیشه ای—با سرعت رعد و برق.” رسانه های دیگر استفاده از واژه “تاریخی” (Fox News, 6/12/20), “عالی” (استرالیا, 6/15/20) و “توانمندسازی” (اورشلیم پست, 6/11/20) به توصیف این رویداد است. “چه چیزی الهام بخش” به این نتیجه رسیدند Unilad (6/12/20).

تامپسون زمین خدمه نیز همه-زن و تعدادی از رسانه ها گزارش با بین المللی کسب و کار بار (6/13/20) از جمله نقل قول از بمب لودر گفتن دختران جوان: “اعتماد به نفس باشد و هرگز اجازه ندهید کسی به شما بگوید که شما نمی توانید چیزی را به خاطر شما می توانید.”

داستان برداشت شد تا در درجه اول در فشار نظامی (به عنوان مثالوظیفه و هدف, 6/10/20; نیروی هوایی بار, 6/11/20) و در بیشتر رسانه های محافظه کار (Breitbart, 6/13/20; Epoch Times, 6/16/20) با قابل توجه جناح راست ارقام مانند Ivanka Trump (توییتر, 6/14/20) و فاکس لنگر Martha MacCallum (توییتر, 6/15/20) تأیید این رویداد به عنوان یک گام به جلو برای زنان است.

بسیاری از این گزارش به زمینه مورد تامپسون زندگی, هزینه های F-35 و دیگر مسائل نظامی. اما هیچ یک سوال این بود که آیا واقعا یک پیروزی برای برابری و نه اخلاق از نزدیک به دو دهه کار مداوم ما جنگ و اشغال در منطقه است. اثر استفاده از زبان عدالت اجتماعی به عبا خشونت از جنگ در خاورمیانه که در آغاز تحت کاذب بهانه (FAIR.org, 3/19/07, 7/6/16) و کشته شدن تعداد زیادی از زنان و مردان و کودکان.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

در حالی که تامپسون داستان در درجه اول بازگویی محافظه کار رسانه ها, با رسانه های لیبرال تر مخاطبان نیز قرار داده مترقی صورت ذاتا خشونت ظالمانه موسسات. در سال گذشته CNBC (1/16/19) اساسا ارائه شده سازمان سیا به عنوان یک فمینیست موسسه در حال حاضر که زنان سر خود را کلید معاونت برای اولین بار در حالی که بسیاری از رسانه ها (ABC News, 7/13/18; رادیو فردا, 8/8/18; این هفته, 1/2/19; MSNBC, 1/3/20) تشویق این خبر که چهار پنج تا از بزرگترین تولید کنندگان سلاح بودند به رهبری توسط مدیران اجرائی.

CNBC: Women head the top three CIA directorates for the first time in history

سیاسی (1/2/19) توصیف اخبار زنان در حال حاضر رهبری عمده سلاح-تولید شرکت به عنوان یک “watershed” لحظه ای در چه “همواره تحت سلطه مرد سنگر و استحکامات.” زنان “زدم” موانع مردانگی خروجی اعلام شده به نقل از افرادی که در ستایش صنایع دفاعی به عنوان یک “شایسته سالاری” است که در حال حاضر “به طور کلی پاداش نوازندگان بالا بدون در نظر گرفتن رنگ یا مذهب یا جنسیت است.” این قطعه با عنوان “چگونه زنان در زمان بیش از نظامی/مجتمع صنعتی” شامل یک بخش با عنوان “سوال ارتدکسی” اما در هیچ نقطه ای از آن بررسی نشده واشنگتن ارتدکسی که جنگ بی پایان لازم است یک فرض است که صنعت بستگی دارد.

اصطلاح “نظامی/مجتمع صنعتی” بود که محبوبیت رئیس جمهور دوایت آیزنهاور در آدرس خداحافظی به ملت که در آن او هشدار داد که سلاح های پیمانکاران بودند شروع به دیکته کردن سیاست های دولت را به نفع خود:

در حال حاضر این رابطه از عظیم استقرار ارتش و صنایع نظامی جدید در آمریکا تجربه. کل نفوذ اقتصادی — سیاسی و حتی معنوی — احساس در هر شهر و هر کشور و خانه و هر اتاق از دولت فدرال…ما باید محافظت در برابر کسب بی جا نفوذ, آیا به دنبال و یا unsought توسط ارتش/مجتمع صنعتی. پتانسیل برای فاجعه ظهور نابجا و قدرت وجود دارد و ادامه خواهد داشت.

که این ساختار هنوز هم وجود دارد برداشت بی حد و حصر خشونت در سراسر جهان تنها آن است که در حال حاضر توسط زنان رهبری است به سختی یک گام به جلو برای فمینیسم است که در مورد رهایی از میلیاردها دلار از یک سرکوبگر سیستم است که همه لطمه می زند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de