در یک “بمب” وحی که خواستار به سوال یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اظهار داشت justificiations برای ترور ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی—یک حرکت است که نزدیک به موجب یک منطقه گسترده ای از درگیری نظامی—عراق مقامات امنیتی گفته نیویورک تایمز است که آنها باور دارند که داعش نه یک ایران وابسته به ارتش بود و به احتمال زیاد مسئول Dec. 27 موشک حمله که به کشته شدن یک پیمانکار آمریکایی در یک پایگاه هوایی در نزدیکی کرکوک در عراق ،

این بار گزارش روز شنبه که “ارتش عراق و مقامات امنیتی مطرح کرده اند که شک و تردید در مورد شلیک موشک… گفت: آنها بر این باورند که بعید است که ارتش ایالات متحده را مقصر این حمله را” مسئول بود.

“آمریکا تقریبا آغاز شده WWIII بر اساس سوال شواهد است.”
—CodePink

“همه نشانه این است که آن را داعش” سرتیپ احمد عدنان عراق رئیس اطلاعات پلیس فدرال در K-1 پایگاه هوایی گفت: این باربا استفاده از مخفف عربی سوریه ، “ما می دانیم که داعش را جنبش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر نشده از یک قطعه واحد از شواهد نشان می دهد که نیروهای شبه نظامی عراق Khataib حزب الله است که روابط ایران مسئول حمله K-1. این گروه را رد کرده است انجام این حمله است.

ایالات متحده در پاسخ به حمله موشکی روز بعد با حملات هوایی مرگبار در Khataib اهداف حزب الله در عراق و سوریه تنظیم کردن خطرناک escalatory مارپیچی آورده است که ایران و آمریکا به آستانه جنگ.

در Jan. 2 ایالات متحده ترور سلیمانی با حمله هواپیماهای بدون سرنشین در بغداد به دستور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. پس از ترور, که به طور گسترده ای محکوم به عنوان یک عمل, جنگ, وزارت دفاع با صدور بیانیه ای این ادعا بدون شواهد که سلیمانی “هماهنگ حملات ائتلاف در پایگاه های خود در عراق در طول چند ماه گذشته از جمله حمله در دسامبر 27th,—, منجر به مرگ و زخمی شدن اضافی آمریکایی و عراقی پرسنل.”

اما مقامات عراقی گفت: بار است که “بر اساس مدارک و تجربه طولانی در این منطقه که در آن حمله صورت گرفت” خوب وجود دارد دلیلی برای شک و تردید در مورد ایالات متحده ادعا می کند که Khataib حزب الله در پشت آن بود.

به عنوان تایمز گزارش داد:

این راکت پرتاب شده از یک مسلمان سنی بخشی از استان کرکوک برای بدنام حملات دولت اسلامی سنی و گروه های تروریستی که ساخته شده اند در منطقه خاک دشمن برای شیعه شبه نظامی مانند Khataib حزب الله.

Khataib حزب الله است و نه به حضور در استان کرکوک پس از 2014.

دولت اسلامی تا به حال انجام سه حمله نسبتا نزدیک به پایه در 10 روز قبل از حمله در K-1. عراق مقامات اطلاعاتی ارسال گزارش به آمریکایی ها در ماه های نوامبر و دسامبر هشدار داد که داعش در نظر گرفته شده برای هدف قرار دادن K-1 های عراقی به پایگاه هوایی در استان کرکوک نیز مورد استفاده توسط نیروهای آمریکایی…

این حقایق را به دولت اسلامی عراق مقامات می گویند.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ما به عنوان نیروهای عراقی حتی نمی تواند به این منطقه مگر اینکه ما یک نیروی بزرگ به دلیل آن است که امن نیست” Brig. ژنرال عدنان گفت: این منطقه که از آن حمله موشکی راه اندازی شد. “چگونه می تواند از آن بود که کسی نمی داند که این منطقه می تواند به اینجا می آیند و پیدا کردن که موقعیت شلیک و راه اندازی یک حمله؟”

در پاسخ به بار گزارش جمال عبدی رئیس شورای ملی ایرانیان آمریکا, توئیتر خود نوشت: “القاعده حمله به آمریکا در 9/11 و ما رفت و به جنگ با عراق است. اگر این گزارش درست است, داعش با حمله به آمریکا و ما تقریبا رفت به جنگ با ایران.”

مقامات ایالات متحده اصرار داشت به بار که آنها را “شواهد” نشان می دهد که Khataib حزب الله انجام حمله, اما آنها منتشر نشده هر یک از این مدارک عمومی و یا به مقامات عراقی.

“ما به درخواست طرف آمریکایی برای به اشتراک گذاشتن با ما هر گونه اطلاعات هیچ گونه شواهد اما آنها باید به ما ارسال هر گونه اطلاعات” سرهنگ ژنرال محمد بیاتی رئیس ستاد برای نخست وزیر سابق عادل عبد المهدی گفت: بار.

ایلان گلدنبرگ و خاورمیانه و امنیت مدیر در مرکز امنیت نوین آمریکا اتاق فکر توییتی که کنگره ایالات متحده “باید سوال در مورد این و اینتل.”

مسئول Statecraft سردبیر بنیامین Armbruster به توافق رسیدند.

“کنگره نیاز به بررسی ASAP” Armbruster توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im