بوکر را از دست دادن ویرانگر بود. اما ما نمی توانیم از دست دادن بینایی از شکست مک کانل

کنتاکی قانونگذار چارلز بوکر که شد از فقیرترین کد پستی در کنتاکی برای اولین بار بود واقعا الهام بخش مترقی در حال اجرا در یک ایالت کنتاکی در انتخابات است که من می توانم به یاد داشته باشید و خود را “از هود به holler” پاره شد و من شنیده ام از هر کنتاکی از حزب دموکرات. او جوان, قدیمی, پیر, سیاه و سفید رای دهندگان به طور یکسان در تمام چهار منطقه کدهای انرژی و هیجان زده به شرکت در فرایند دموکراتیک است. و خود را محدود 16,000 رای به زیان بسیار uninspiring میانه امی McGrath از بیش از یک و نیم میلیون رای ریخته هنوز هم نیش.

میچ مک کانل بدون شک بد ترین ترین فاسد و قدرتمند ترین فرد در واشنگتن است.

آن را وسوسه انگیز برای مترقی Kentuckians به می خواهید برای بررسی از این انتخابات به عنوان بسیاری از ما پس از شرکت جناح از حزب دموکرات انداخت یک پتو در برنی ساندرز’ post-نوادا حرکت به دایره آن واگن در اطراف جو بایدن. پس از همه, این حزب در حال حاضر تصمیم بر آن نامزد قبل از بیش از یک دوجین متحده—از جمله کشورهای مشترک المنافع از کنتاکی—رو به خود می گویند.

اما بر خلاف انتخابات ریاست جمهوری آمریکا انتخابات هنوز تصمیم با رای مردم. و میچ مک کانل بدون شک بد ترین ترین فاسد و قدرتمند ترین فرد در واشنگتن است. خود را میراث ماندگار خواهد بود که کشت و راست قضات او منفجر طریق در سرعت فوق العاده خطرناک به رئیس جمهور تهمت ترین قضایی قرار ملاقات از هر رئیس جمهور طی 60 سال دیگر از جیمی کارتر. در سال گذشته مک کانل bragged مورد سرقت چه بوده است رئیس جمهور اوباما سوم دیوان عدالت به عنوان “مهم ترین چیزی که من تا کنون انجام داده است.”

با تشکر از مک کانل ترقی خواهان را به وکیل به منظور نگه داشتن هر گونه قوانین گذشت بیش از چند دهه از دمیده تا با مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب مک کانل-تایید قضات است. و با تشکر از مک کانل هر بالقوه Coronavirus تسکین قانون است که هر گونه امید گذشت در این میان نرخ بیکاری دو رقمی خواهد شد که شامل مصونیت قانونی برای کارفرمایان که نیروی کارکنان خود را به خطر زندگی خود را برای بازگشت به کار.

مگر اینکه کنتاکی ترقی خواهان پیدا کردن یک راه برای حل اختلافات خود را با McGrath, مردی که با افتخار صورتحساب خود را به عنوان “grim reaper” دموکراتیک حمایت صورتحساب را دریافت شش سال بیشتر به مانع هر گونه قانون ترقی خواهان امیدواریم به تصویب این که آیا آن را تک پرداخت کننده, بهداشت و درمان, سبز قرارداد جدید و یا حتی یک چپ-از-مرکز قضایی قرار ملاقات.

به عنوان یک بومی Kentuckian من آشنایی با قبرستان دموکراتیک رقبا که مک کانل به راحتی اعزام. سپس-وزیر امور خارجه آلیسون Lundergan Grimes حتی نمی خواهد می گویند اگر او رای برای رئیس جمهور اوباما در سال 2014. تاجر بروس Lunsford شد گل نشسته در سال 2008 توسط یک رسوایی است که در آن خود را در خانه سالمندان شرکت fleeced مدیکر از میلیون ها دلار. لوئیس شانه’ فقط بد نامی در سال 2002 بود که با توجه به اینکه دختر یک فرماندار. امی مک گراث به آنها ملحق خواهد شد مگر اینکه او می شود هر رای امکان پذیر است و از هر ثبت نام رای دهندگان کنتاکی.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

من درک می کنم ترقی خواهان’ تردید به رای McGrath که ناموفق به دنبال یک حکم قانونی است که باید باطل هزاران نفر از رای غیابی و کسی که یک بار گفت که او می تواند یک انتخاب بهتر برای محافظه کار Kentuckians از مک کانل نشان می دهد وقت رهبر اکثریت سنا نبود متعصب به اندازه کافی در تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار قانونگذاری. به عنوان کنتاکی رادیو ورزش میزبان مت جونز گفت: “هیچ کس نمی داند چه [McGrath] می ایستد.”

“[S]او در حال اجرا برای دفتر با تلاش برای جلوگیری از دشوار می ایستد و تراز خودش را به عنوان مطلوب تر به مغلوب ساختن پیشی جستن از مک کانل است” جونز در کتاب خود نوشت میچ لطفا. “است که یک دیوانه احمق استراتژی است که هیچ کس معتقد است که معتبر است یا واقعی و اگر او با بهره گیری از آن او خواهد شد از دست دادن با پانزده امتیاز و یا بیشتر است.”

اما در پایان روز امی مک گراث است که یک سیاستمدار و نه یک رهبر. و به عنوان چاشنی بیشتر فعالان دانم سیاستمداران به ندرت رهبران آنها تغییر مواضع خود را به باد می دهد. تغییر همیشه می آید از مردمی و اگر مردمی طول می کشد سرب در مسئله سیاستمداران را به دنبال خواهد داشت. از نمونه های اخیر این اتفاق افتاده است در کلرادو در هفته گذشته که در آن فرماندار Jared پلیس (D) دستور داد یک تحقیق جدید به مرگ 23 ساله الیاس McClain, یک مرد غیر مسلح کشته شده توسط پلیس در سال گذشته پس از یک طومار خواستار این بررسی ها به دست آورد بیش از دو میلیون امضا. Coloradans همچنین در ماه گذشته موفق به تصویب قانونی که ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور معترضان موسسه اتهامات جنایی برای افسران که موفق به مداخله هنگامی که همکاران خود را با استفاده از نیروی بیش از حد و دیگر مفاد پیش نویس به طور مستقیم توسط مدنی.

به عنوان آنجلا دیویس گفت: به تازگی در دموکراسی در حال حاضر سیاست های انتخاباتی پایان نیست-همه-تمام فعالیت های آن را صرفا یکی از بسیاری از ابزار در جعبه که همه باید استفاده استراتژیک به منظور ایجاد جهانی که در آن ما می خواهیم به زندگی می کنند:

“[I]n ما نظام انتخاباتی به عنوان آن وجود دارد و نه حزب آینده را نشان میدهد که ما باید در این کشور است. هر دو طرف باقی می ماند متصل به شرکت های بزرگ سرمایه داری. اما انتخابات نمی شود خیلی در مورد چه کسی را برای رهبری این کشور را به آینده ای بهتر اما نه در چگونه ما می توانیم حمایت خودمان و توانایی خود ما را به ادامه به سازماندهی و فشار بر کسانی که در قدرت. و من فکر نمی کنم وجود دارد یک سوال در مورد کدام نامزد خواهد اجازه می دهد که فرایند به آشکار شدن… [T]او در عرصه انتخابات است که بهترین مکان برای بیان سیاست رادیکال و افراطی. اما اگر ما می خواهیم به ادامه این کار ما قطعا نیاز به یک فرد در اتاق خواهد شد که بیشتر متمایل به ما توده فشار است.”

نوامبر سال 2020 خواهد بود بدون شک یک ماه سخت برای ترقی خواهان که باید به رای ناامید کننده فوتبال مانند امی مک گراث در کنتاکی shive در کلرادو استیو بولاک در مونتانا, جان Ossoff در گرجستان و ترزا گرینفیلد در آیووا و حتی جو بایدن در نوسان متحده است. اما ما باید به یاد داشته باشید که در حالی که رای گیری حیاتی است, آن را تنها بخشی از استراتژی برای دستیابی به تغییر تدریجی. و تنها با برکناری obstructionists مانند مک کانل و آزادی سنا از حزب جمهوری خواه کنترل می دید که توان به دست آورد. ریسک به سادگی بیش از حد بالا برای ما به شرکت در روند رای گیری در این زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de