تقویت Electability استدلال Sanders, موفق به کسب رای دهندگان مستقل در 13 از 16 خروج سنجی تا کنون

با وجود پیش بینی های انجام شده توسط صاحب نظران و روزنامه نگاران در رسانه های شرکت های بزرگ در مورد electability در سال 2020 به طور کلی,انتخابات, نظرسنجی های خروج در ایالات متحده که در آن آمریکایی ها رای داده اند تا کنون نشان می دهد که سناتور. برنی ساندرز محبوب ترین نامزد حزب دموکرات در میان رای دهندگان که به احتمال زیاد در نظر گرفته شود “نوسان رای دهندگان” در ماه نوامبر.

به عنوان ساندرز speechwriter دیوید sirota را از دست توییتی جمعه سناتور ورمونت برنده است به مراتب بیشتر از آرا رای دهندگان مستقل از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

با توجه به سی ان انSanders, برنده مستقل در 13 از 16 متحده که در آن خروج سنجی انجام شده از جمله مینه سوتا و کارولینای شمالی است که انتظار می رود برای رقابت در انتخابات عمومی ،

“عجیب و غریب است که این امر ذکر شده و توسط هر کسی در کابل TV در 24-7 پوشش ‘electability,'” sirota را از دست نوشت.

در سی ان ان‘s نظرسنجی, Sanders, حمایت از رای دهندگان مستقل در هر کشور تا کنون به جز کارولینای جنوبی و Alabama.

واشنگتن پست همچنین گزارش شده است که اکثریت رای دهندگان مستقل پشتیبانی ساندرز در ایالات متحده است که رای سه شنبه گذشته—34 ٪ در مقابل 26 درصد برای بایدن.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) همچنین با اشاره به ساندرز را با موفقیت مستقل گفت: اتحادیه اروپا در حال نشانه آن است که سناتور می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“او یک نامزد قوی تر از بایدن در برابر تهمت ایم” Ocasio-کورتز. “من نه فقط گفت که چون ما چین در سیاست مترقی. من آن را گفت: از آنجا که به اعتقاد من درست است.”

در سال 2016 مستقل رای دهندگان به حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از هیلاری کلینتون ،

“معیارهای که ما باید قاضی هر دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد electability است محبوبیت خود را در میان دموکراتیک متمایل مستقل و واقعی مستقل’ در نوسان متحده” نوشت: ناتان Tankus در Jacobin در اوایل این ماه. “و در آن متریک ساندرز برتری دارد.”

بایدن در انتخابات استراتژی خروج مستقل و گروه های دیگر در راه همان است که کلینتون را اضافه Tankus—قرار دادن خود پتانسیل موفقیت در ماه نوامبر در سوال.

“بایدن کمی شات از بهبود بر انتظار مردم در انتخابات افزایش از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن احساسات به دلیل ضعف خود در میان افراد جوان و لاتین رای دهندگان به عنوان به خوبی به عنوان خود را underwhelming زمینه عملیات” Tankus نوشت. “وجود خواهد داشت هیچ معادل یک کارولینای جنوبی اولیه برای نجات بایدن در انتخابات عمومی—به خصوص اگر او تکرار همان استراتژی شکست خورده به هیلاری کلینتون که نگه داشته دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل unenthusiastic و قطع شد.”

مگر اینکه نامزد حزب دموکرات انرژی دموکراتیک متمایل مستقل و مستقل که نمی لاغر نسبت به هر گونه وابستگی حزبی وی افزود: حزب قادر خواهد بود به افزایش مشارکت مردم در سال 2020 است.

“ساندرز استراتژی است نه یک پای-in-the-sky چپ اما ساده و روشن چشم درک انتخاباتی ریاضی” Tankus نوشت.

NYU Law School پروفسور راب Howse با اشاره به رای گیری های اخیر نشان داد که رای دهندگان آمریکایی’ نمایش در بهداشت و درمان برای کمک به توضیح دهد که چرا ساندرز تا به حال موفقیت با رای دهندگان مستقل که به احتمال زیاد به حمل بیش به انتخابات عمومی.

بیش از دموکرات ها و جمهوری خواهان و مستقل در این نظرسنجی توسط بار مالی گفت: آنها معتقد بودند افزایش هزینه های بهداشت و درمان هستند بزرگترین تهدید برای اقتصاد آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im