عدالت اجتماعی طرفداران در بریتانیا در حال افزایش نگرانی بیش از یک معامله تجارت در حال مذاکره با ایالات متحده آمریکا توسط نخست وزیر بوریس جانسون پس از اخباری که رهبران آمریکایی در حال برنامه ریزی برای استفاده از اهرم های ارائه شده توسط Brexit به زور یک طرح privavitzation و سلب حمایت از کارگران است.

“این تجارت مذاکرات در حال انجام با بیش از حد سطح محرمانه بودن” عدالت جهانی در حال حاضر مدیر نیک Dearden گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

پس از انگلستان به سمت چپ اتحادیه اروپا روز جمعه از طریق Brexit انگلیسی ها باقی مانده بودند تعجب کنید که چگونه این کشور جزیره خواهد مذاکره مجدد معاملات تجاری خود را با شرکای جهانی. جانسون است که انتظار می رود برای شروع رسمی مذاکرات با ایالات متحده و هر دو E. U. روز دوشنبه.

در حالی که انگلستان در حال حاضر رسما از E. U. دو طرف باید یازده ماه به کار کردن دقیقا همان چیزی است که جدایی به نظر می رسد.

معامله با آمریکا است کمی ساده تر در تئوری هر چند جانسون و دولت خود را نگه داشته اند مذاکرات مخفی و با خود مجلس است. اسناد و مدارک از این مذاکرات به بیرون درز در ماه نوامبر نشان می دهد فشار به خصوصی سازی خدمات بهداشت ملی به انگلستان محبوب جهانی سیستم بیشتر شبیه به ایالات متحده بیمه خصوصی طرح.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

فراتر از بیمه خدمات درمانی عدالت جهانی گفت: در آزادی مطبوعات “U. S. مطالبات به اساسا تغییر نوع مواد غذایی در فروش در بریتانیا پس از Brexit تضعیف کشاورزان معیشت تهدید بیمه خدمات درمانی را برای مقابله با تغییرات آب و هوایی سخت تر است و اجازه می دهد بزرگ شرکت های فن آوری مانند Facebook موثر وتو بیش بریتانیا سیاست های مالیاتی; تمام چیزهایی که غیر ممکن خواهد بود اگر بریتانیا بودند به حفظ و نزدیک تراز با بروکسل است.”

کار سایه Brexit وزیر Keir Starmer گفت: نگهبان جمعه که جانسون رویکرد به مبارزه با تروریسم در اروپا و پس از آن معاملات تجاری می تواند به نزول اقتصاد انگلستان و باعث خسارت عمده به این کشور راه زندگی است.

“جانسون یا نمی فهمید و یا نمی مراقبت در مورد آسیب Brexit مقابله او پیشنهاد را به این کشور گفت:” Starmer.

عدالت جهانی را Dearden گفت که در حالی که یک معامله با آمریکا “خواهد بود یک ثروت باد اورده برای کسب و کار بزرگ” آن را به احتمال زیاد صدمه انگلیسی.

“برای همه این اتفاق می افتد بریتانیا را مجبور به حرکت به دور از استانداردهای فعلی و حمایت” گفت: Dearden. “این چیزی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار و انگلستان موقعیت فعلی نشان می دهد که او را موفق و کشیدن نخست وزیر رشته ها در این تجارت ایران, هل دادن ما به یک” شوک دکترین مبارزه با تروریسم در اروپا.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im