ماراتن بوستون لغو شد برای اولین بار در تاریخ با توجه به کروناویروس

مه 28 (UPI) — ماراتن بوستون لغو شد روز پنج شنبه برای اولین بار در تاریخ خود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در این مسابقه که زد بی وقفه برای 124 سال در حال حاضر به تعویق افتاده است از 20 آوریل تا سپتامبر. 14. این رویداد می تواند ناشی از یک رویداد مجازی که در آن شرکت کنندگان باید اجرا 26.2 مایل (42.2 کیلومتر) خود به خود در عرض شش ساعت و بررسی کنید که کل خود را برای دریافت دان را مدال.

تبلیغات

“هیچ راهی وجود دارد برای برگزاری این مسابقه معمول فرمت بدون آوردن تعداد زیادی از مردم به مجاورت نزدیک” شهردار بوستون مارتی والش گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پنج شنبه.

“در حالی که هدف ما و امید ما این بود که پیشرفت های حاوی ویروس و بازیابی اقتصاد ما این نوع از رویداد خواهد بود نه مسئول یا واقع بینانه در سپتامبر. 14 و یا هر زمان در این سال است.”

با توجه به رویداد رسمی سایت همه شرکت کنندگان ثبت نام برای مسابقه دریافت هزینه کامل مطلب خود را هزینه. رقبا نیز دعوت شده بودند برای تکمیل این سال مسابقه مجازی است که می تواند اجرا شود هر زمان بین سپتامبر. 7-14.

کسانی که ارائه مدرک اتمام رویداد مجازی در کمتر از شش ساعت دریافت برنامه, پیراهن مدال و دونده ماهیگیری.

“اولویت ما همچنان به حفظ سلامت جامعه و همچنین کارکنان ما شرکت کنندگان داوطلبان تماشاگران و هواداران” بوستون انجمن ورزشی مدیر عامل شرکت تام Grilk در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما می توانیم جهان را به بوستون در ماه سپتامبر ما طرح را به بوستون به جهان تاریخی 124 ماراتن بوستون.”

ماراتن بوستون آغاز شد که در سال 1897 است که طولانی ترین در حال اجرا سالانه مسابقه دو ماراتون در جهان است. حدود 30000 نفر در مسابقه رقابت هر سال با به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون تماشاگر اندود شده تا در طول مسیر. والش گفت: ماراتن به ارمغان می آورد بیش از 200 میلیون دلار به اقتصاد این شهر در هر سال و افزایش حدود 36 میلیون دلار برای سازمان های خیریه.

مقدماتی بار برای این رویداد را سال خواهد بود واجد شرایط برای سال آینده ماراتن بوستون که برای برنامه ریزی مارس 19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de