سالت لیک سیتی — آن باقی مانده است دیده می شود اگر دانشجوی سال دوم گارد Gach نگه می دارد نام خود را در حال اجرا برای آینده NBA پیش نویس است.

اما حتی اگر او خروج نام او از در نظر گرفتن 6-پا-6 ورزشکار نمی خواهد بازگشت به دانشگاه یوتا تیم بسکتبال. که اخبار اولین گزارش ملی بسکتبال نویسنده جف گودمن و بعد از تایید توسط اوته مربی لری Krystkowiak که به ارائه یک بیانیه از طریق برنامه بسکتبال.

“ما شده اند بسیار حمایت از هر دو وارد NBA پیش نویس برای به دست آوردن ارزشمند ارزیابی از تیم پرسنل این دو ماه گذشته پس از این می آید به عنوان یک شگفتی به خودم و کارکنان ما پس از یادگیری هر دو را به نیت انتقال” Krystkowiak گفت.

“اگر چه این تصمیم توسط هر دو را ترک نمی شد چیزی است که ما برنامه ریزی شده بود و یا امید به ما برنامه همچنان به حرکت رو به جلو با بازیکنان ما که رانده و هیجان زده می شود بخشی از ما یوتا بسکتبال ، گاهی اوقات یک فرد خواسته ها و اهداف همیشه همسو با برنامه آنها بخشی از. اما تمرکز ما است و همچنان به بازیکنان که به طور کامل متعهد به برنامه های ما از جمله ما ورودی جذب کلاس.”

چهار ستاره بال از مینه سوتا, Gach آغاز شده و در 25 بازی به عنوان یک دانشجوی سال دوم این فصل است. او به طور متوسط 10.7 امتیاز 3.6 ریباند و 2.9 کمک در 30.4 دقیقه از عمل است.

Gach بود به نام Pac-12 بازیکن از این هفته در پایان 2019-20 فصل پس از به ثمر حرفه ای-بالا 28 ضربه اضافه کاری-وادار کردن سبد و غرق شدن سه مستقیم رایگان می اندازد با 0.6 چپ در پیروزی بیش از کلرادو.

او نیز تا به حال یک سه گانه-دو قبلا در این فصل در برابر دره می سی سی پی امور خارجه.

Gach خواهد بود دوم اوت برای ورود به انتقال پورتال این بهار. هفت-پا-4-اینچ مرکز مت ون کومن انتقال به سنت مری در ماه آوریل است.

گلزن برجسته و Timmy آلن نیز گرفتن یک ارزیابی در NBA بالقوه قبل از تصمیم گیری اگر او را وارد این پیش نویس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im