فراوان Handcart روز در حال لغو کنسرت و آتش بازی هنوز هم ممکن است اتفاق می افتد

فراوان — با استناد به “بی سابقه شرایطی” سازمان از 70 سال بخشنده Handcart روز اعلام کرد که بسیاری از 2020 حوادث لغو شده است.

“سازماندهی و آماده سازی یک رویداد بزرگ مانند Handcart روز طول می کشد ماه از آماده سازی از صدها نفر از داوطلبان” سازمان گفت: در انتشار اخبار. “اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های که در حال حاضر در محل بدون خاصی در نظر منع برنامه ریزی و کار مورد نیاز در حال حاضر به عالی Handcart روز جشن است.”

سازمان دهندگان گفت: عدم اطمینان از زمانی که محدودیت ممکن است برداشته شود — یا حتی کاسته — آن را غیر واقعی به تلاش و برنامه ریزی یک رویداد از اندازه و کیفیت Handcart روز بود که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 17 و 18. وجود دارد یک رژه برای جمعه برنامه ریزی شده 17 جولای در 6 p. m. با پارک فعالیت های برنامه ریزی شده برای هر دو جمعه و شنبه. یک نیمه ماراتن 5K و 1K شد برنامه ریزی برای چهار شنبه, جولای 18.

این یکی دیگر از احساساتی ضرر به خصوص برای کسانی که با روابط به این رویداد آغاز شد که در سال 1950.

“من باید یک ارتباط شخصی با آن” گفت: arash bahmani هانسن. “پدرم مدیر Handcart روز جشنواره از 1995-2001 و همچنین من نیمه اول مسابقه دو ماراتون.”

ماراتن نیز خود را 180 بود که هدف او در سال 2011 به دست آورد و در سال 2018 مسابقه.

“این یک جشنواره و جشن نه فقط برای من به عنوان یک دونده اما برای تمام خانواده ما,” او گفت: “تصدیق کرد که آن را به معنای زیادی به کل جامعه است. “این غم برای دیدن این سنت نوع رفتن اما آنها در حال رفتن دور برای همیشه لطفا برای.”

هانسن گفت او امیدوار است که وجود خواهد داشت برخی از راه آنها می توانند بزرگداشت اگر نه در این تابستان پس از آن در سال آینده.

“من فکر می کنم اگر ما آن را به ویژه در برخی از توجه ما به یاد داشته باشید که یک سال در سال 2020 هنگامی که ما نمی توانست در این مسابقه یا رژه,” او گفت:. “اما ما به یاد داشته باشید که چگونه ما آمد و با هم به عنوان یک جامعه در برخی از راه های دیگر.”

اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله مورد نیاز همه چیز را از شناور ساختمان به مدرسه گروه شیوه غیر ممکن است.

“این هم محتاطانه به سرمایه گذاری زمان و پول در برنامه ریزی سفارش غذا و لوازم دیگر نمی دانستند که محدودیت های فعلی برداشته خواهد شد” انتشار اخبار گفت. “زمانی که این محدودیت ها در نهایت برداشته پیش بینی ما وجود دارد نمی خواهد به اندازه کافی زمان برای تکمیل آماده سازی و ارائه عالی Handcart روز جشن همه ما به انتظار می رود.”

سازمان با مشورت فراوان مسئولان شهرستان و بخش بهداشت و درمان قبل از ساخت “این تصمیم دشوار” برای لغو این رژه و فعالیت های. مقامات هنوز هم امیدوار است که محدودیت خواهد بود کاسته ماه ژوئیه آنها را قادر به هنوز عملکرد از گروه جاشوا کریک در Mueller پارک برنامه ریزی شده است که به دنبال یک رایگان آتش بازی نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im