بوکس: دئوتای وایلدر ورزش مسابقه برگشت بند با تایسون خشم

1 مارس (فردا) — سابق WBC سنگین وزن قهرمان دئوتای وایلدر را به چالش خواهد تایسون خشم برای بار سوم پس از ورزش خود را در مسابقه برگشت بند آخر این هفته.

مروج فرانک وارن و باب Arum تایید یکشنبه که هر دو بوکسورهای ادامه خواهد با سه گانه مبارزه است.

“وایلدر و نمایندگان او به طور رسمی به اطلاع ما [جمعه] شب که آنها را پذیرفته اند به مسابقه برگشت و در حال رفتن به جلو” Arum به خبرنگاران گفت:. “آن را به اتفاق می افتد در تابستان قبل از بازی های المپیک است. اواسط ماه ژوئیه.”

وایلدر تصمیم به ورزش مسابقه برگشت بند آمد کمتر از یک هفته پس از خشم را شکست داد وایلدر در هفتمین دور از طریق TKO, on Feb. 22. وایلدر, مربی, علامت Breland پرتاب در حوله پس از وایلدر بود زدم دو بار در یک طرفه تقلا.

پس از مبارزه وایلدر مقصر از دست دادن خود را در 40 پوند صحنه و لباس هایی که میپوشید به حلقه. برنز “بمب افکن” گفت: سنگین لباس تضعیف پاهای خود را قبل از جلسه.

از دست دادن برای اولین بار بود از وایلدر (42-1-1, 41 کوس) حرفه ای بوکس حرفه ای. خشم (30-0-1 21 کوس) حفظ خود lineal عنوان سنگین وزن و اسیر وایلدر WBC کمربند با پیروزی.

اولین نشست بین خشم و وایلدر صورت گرفت Dec. 1, 2018, پایان دادن به در یک بحث تقسیم قرعه کشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>