Feb. 18 (UPI) — پیشاهنگی پسر از امریکا را برای ورشکستگی زمینه میان نصب دعاوی متهم این سازمان از سوء استفاده جنسی.

این سازمان گفت: این ثبت برای فصل 11 اوایل روز سه شنبه در ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه از دلاور به بازسازی آن منابع مالی برای جبران خسارات قربانیان آسیب در حالی که تحت پیشاهنگی پسر’ مراقبت.

“BSA مراقبت عمیقا در مورد همه قربانیان سوء استفاده و صمیمانه معذرت خواهی به هر کسی که صدمه شد در طول زمان خود را در سراغ” گفت: پیمان امنیتی رئیس جمهور و مدیر عامل راجر Mosby, در بیانیه ای. “ما عصبانی هستند که بار وجود داشته است که افراد در زمان استفاده از برنامه های ما برای آسیب رساندن به کودکان بی گناه.”

پیمان امنیتی با امریکا گفت: آن را در نظر دارد به استفاده از آن تشکیل پرونده ورشکستگی به ایجاد اعتماد ساختار به ارائه “عادلانه جبران” به قربانیان و تشویق کسانی که قربانی در حالی که در سراغ برنامه به فایل ادعا حاکی از آن است که بهترین راه برای ارائه غرامت در حالی که حفاظت از قربانیان هویت.

“در حالی که ما می دانیم هیچ چیز نمی تواند خنثیسازی غم انگیز که قربانیان سوء استفاده رنج می برد و ما معتقدیم این فصل 11 فرایند-با پیشنهاد اعتماد ساختار — ارائه خواهد شد عادلانه پرداخت غرامت به همه قربانیان در حالی که حفظ پیمان امنیتی با امریکا را مهم ماموریت” Mosby گفت.

اما وکیل پل Mones که نشان دهنده قربانیان ادعا سوء استفاده توسط BSA گفت: تشکیل پرونده برای ورشکستگی جلوگیری از برگزاری این سازمان پاسخگو در دادگاه نیویورک تایمز گزارش داد.

“این عدالت است که آنها را به خوبی سزاوار خواهد شد متاسفانه فرار آنها را در پایان و این یک فاجعه است.”

این سازمان که تلاش کرده است به تازگی بیش از کاهش ثبت نام شماره گفت: سراغ برنامه های خود ادامه خواهد داد و با وجود پر کردن.

اخبار از تشکیل پرونده به همراه یک هفته پس از امضای پیمان امنیتی اعلام کرد همکاری خود را با 1in6 یک سازمان مرجع برای بازماندگان از سوء استفاده جنسی که ارائه آموزش و پرورش برای کمک در آموزش BSA کارکنان.

در طول یک طرح دعوی در دادگاه در سال گذشته پیمان امنیتی شناسایی حدود 8,000 رهبران سابق که متهم به سوء استفاده جنسی از کودکان بیش از گذشته 72 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net