پسران آهنربا ماهیگیری در فنلاند دریاچه پیدا فرسوده نارنجک دست

جولای 2 (UPI) — دو پسر آهنربا ماهیگیری در جنوب فنلاند دریاچه reeled چیزی کاملا غیر منتظره: قدیمی زنگ زده نارنجک دست.

لاری Tammivuori و Viljami Juutilainen از Lahti گفت: آنها با استفاده از آهنربا ماهیگیری کیت به جستجو برای اشیاء فلزی در دریاچه Vesijarvi در روز پنج شنبه زمانی که آنها کشیده تا یک شی غیر معمول.

تبلیغات

“معمولا ما به تشتک و ناخن. پس از آن آمد. من نمی دانم حق دور است که این یک نارنجک دستی” Juutilainen گفت YLE.

پسران انجام هدف بازگشت به ساحل را با دست خود اما به سرعت آن را تنظیم و حمایت دور زمانی که آنها شروع به گمان آن بود که یک دستگاه انفجاری.

پسران آورده Juutilainen را Maarit به تو نگاه مرموز مورد.

“آن را قدیمی و بسیار فرسوده شده است. من گفتم: این می تواند یک نارنجک. عمه اش این است که یک افسر پلیس پس من فرستاده او چند عکس [از نارنجک]. ما با توجه به دستورالعمل های روشن به گام از آن دور و منتظر پلیس می رسند” Maarit Juutilainen گفت.

پلیس با محاصره این منطقه و نیروهای دفاعی تیم احضار شد به هدف دور. مقامات تایید شد یک دستگاه انفجاری, اما فاش نمی کند چگونه جسم بود و یا اینکه آیا آن را هنوز هم زندگی می کنند.

یک مرد میشیگان آهنربا ماهیگیری در گراند رودخانه در ماه نوامبر سال 2019 ساخته شده و به همین ترتیب کشف شگفت انگیز زمانی که او کشیده تا یک نارنجک از جنگ جهانی اول دوران.

گراند رپیدز اداره پلیس گفت که این شی یک Granatenwerfer ملات بعید است که هنوز هم بسیار خطرناک خواهد بود اما افسران تخریب آن را در یک انفجار کنترل شده به عنوان یک احتیاط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im