برادلی بنیاد Bankrolled جناح راست بازگشایی تلاش با وجود افزایش Coronavirus موارد

میلواکی-بر اساس Lynde و هری Bradley پایه و اساس یک منبع عمده ای از کمک های مالی برای گروه های جناح راست با بیش از $854 میلیون دلار دارایی های, به کمک های مالی به FreedomWorks بنیاد و ویسکانسین تولید کنندگان و تجارت بنیاد در این سال به طور خاص کمک به تلاش های خود را به سرعت در حال بازگشایی اقتصاد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

سیاسی و فشار تولید شده توسط لابی و دادخواهی تلاش Bradley بودجه گروه و رئیس جمهور تهمت منجر به بسیاری از کشورهای در موعد مقرر عقب ماندن در خانه و اقدامات ایمنی و بازگشایی کسب و کار. به عنوان یک نتیجه از سه روز به طور متوسط از COVID-19 موارد بیش از دو برابر شده بیش از سه ماه گذشته از 20,316 در تاریخ 24 آوریل به 59,474 در 14 ژوئیه پیشرو تعدادی از کشورها در حال حاضر به تعطیل کردن دوباره.

“صرفه جویی در کشور ما”

در فهرست سه ماهه 2 کمک های مالی ارسال شده به وب سایت خود را, Bradley کارکنان لیست $100,000 به FreedomWorks بنیاد به “حمایت از صرفه جویی در کشور ما ابتکار عمل.”

صرفه جویی در کشور ما راه اندازی شد در ماه آوریل توسط FreedomWorks, بنیاد آمریکایی قانونی شورای بورس (الک), the Tea Party Patriots کمیته به از بند باز کردن رفاه و دیگر راست بال به فشار برای “سریع” بازگشایی متحده پس از بود به تصویب stay-at-home سفارشات تایید شده coronavirus موارد به سرعت در حال افزایش یافته است. برادلی افزود: یکی دیگر از $275,000 به FreedomWorks بنیاد برای “عملیات عمومی.”

در ماه ژوئن گاردین گزارش داد که صرفه جویی در کشور ما مطرح کرده بود “فقط بیش از 800.000 دلار نسبت به دلار 5m هدف برای پروژه های جدید از جمله تلاش آگهی – آنلاین رادیو و چاپ – برگرد تا مردمی فشار برای بازگشایی متحده سریعتر به علاوه محدود کردن بیشتر هزینه های دولت فدرال و ترویج کسب و کار مورد علاقه کاهش مالیات.” برادلی اول نجات کشور ما اهدا کننده شناخته شده است.

یکی از پنج رقم آگهی قرار داده شده در ماه گذشته برجسته الک های مورد علاقه اقتصاددان و کمیته به از بند باز کردن رفاه بنیانگذار استفان مور مدعی است که نیویورک “فرماندار کومو مجاز به مرگ هزاران نفر در خانه های سالمندان” به پایان رسید و با بیانیه “خود بگویید فرماندار به بازگشایی جامعه و امریکا مشغول به کار دوباره.”

صرفه جویی در کشور ما روشن به استفاده از “بازگشایی جامعه” به جای “بازگشایی اقتصاد” پس از رای گیری FreedomWorks سفارش در اواخر ماه مارس متوجه شد که بازگشایی اقتصاد در میان همه گیر شد محبوب فایل های به دست آمده توسط مرکز رسانه ها و دموکراسی (CMD), جزئیات.

سوابق مورد بررسی قرار توسط CMD نشان می دهد که اسکات راسموسن سردبیر در بزرگ از Ballotpedia ارائه شده خود را در رای گیری به الک دولت قانونی رهبران تاکید بر این پیام که “ما نیاز به صحبت در مورد بازگشایی جامعه و اقتصاد است.”

این نظرسنجی از 1000 نفر ثبت نام رای دهندگان انجام شده توسط راسموسن در بر داشت که “مردم لزوما در مورد مراقبت از رفتن به کسب و کار, اما باید با یکدیگر” تا “هنگامی که شما معرفی هر عمل و تاکید بر جنبه های اجتماعی و نه دلار قادر متعال.”

الک نقش عمده ای در جناح راست کمپین برای بازگشایی اقتصاد با سازماندهی یک نشانه در نامه ای خواستار تهمت و رهبران دولت به بازگشایی و در میزبانی تماس با معاون رئیس جمهور مایک پنس کار, منشی, یوجین Scalia, آموزش و پرورش, وزیر بتسی DeVos و دیگران از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در موضوع.

به تاریخ الک شده $500,000 از برادلی در سال 2020 برای “برنامه فعالیت است.”

Ballotpedia که دریافت 100.000 دلار از برادلی در سال 2019 است یک پروژه از جناح راست لوسی برنز موسسه. Leslie Graves, آن, موسس, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ازدواج کرده است خواه عمل اریک اوکیف که در خدمت به عنوان رئیس هیئت مدیره برای کنوانسیون از دولت عمل است.

کنوانسیون متحده عمل راه اندازی شد openthestates.com به منظور تسهیل در برنامه ریزی و بحث در مورد تلاش برای “بازگشایی امریکا برای کسب و کار” CMD گزارش شده است.

در علاوه بر این به FreedomWorks بنیاد و الک زیر صرفه جویی در کشور ما عضو ائتلاف دریافت Bradley پول در سال 2020:

  • شورای ملی سیاست: $75,000 به “حمایت محافظه کار در این پروژه اقدام و اثرگذارندهها کلیدی برنامه”
  • اول آزادی, موسسه: $50,000 “برای حمایت از عملیات عمومی”
  • ملی موسسه بررسی: 250.000 دلار “برای حمایت از Buckley میراث پروژه و توماس L. رودز روزنامه نگاری یاران”

ویسکانسین تولید و تجارت, بنیاد

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

برادلی بنیاد همچنین فاش کمک مالی از $50,000 به WMC بنیاد “برای حمایت از تلاش ها برای بازگشایی ویسکانسین با خیال راحت پس از COVID-19.” WMC بنیاد است 501(c)(3) سازمان خواهر ویسکانسین تولید کنندگان و تجارت (WMC) دولت فصل از ایالات متحده در اتاق بازرگانی است.

WMC خود را اعلام کرد “بازگشت به کسب و کار” طرح دولت در آوریل 24, خواستار ویسکانسین به بازگشایی کسب و کار در مارس 4. در یک مصاحبه مطبوعاتی برای طرح WMC رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کورت بائر گفت: “ما نیاز به حفاظت از زندگی, اما ما همچنین نیاز به حفاظت از معیشت.”

WMC طرح بود که بر اساس تعدادی از عوامل خطر ابتلا به طوری که صاحبان کسب و کار می تواند یک ایده از چه زمانی و چگونه آنها می تواند بازگشایی شده است.

دکتر پاتریک Remington بازنشسته UW-Madison, پزشکی, مدرسه, استاد, گفت, Wisconsin آزما “واقعا وجود دارد هیچ شواهد نشان می دهد که خطر ابتلا به این مدل در واقع ترجمه برای درست خطر است. این مدل بر اساس مفروضات و آن را بر اساس شواهد.”

اعتراض به بازگشایی ویسکانسین جلب 1500 تا سرمایه دولت در همان روز 24 آوریل که پیشنهاد شد در بخشی از کنوانسیون از دولت ایالتی ویسکانسین مدیر جوآن Laufenberg در openthestates.com.

سناتور ایالت ویسکانسین کتی Bernier (R-Chippewa Falls) که تحویل اظهارات در اعتراض اعلام کرد که او کار بر روی یک “بازگشت به کسب و کار” برنامه ریزی در این تجمع و هدایت مردم به wmc.org برای مشاهده آن.

WMC یکی از بزرگترین تیره پول سیاسی spenders نامزدهای جمهوریخواه ویسکانسین بود و infamously بررسی در دو حزبی “John Doe” رسیدگی به صورت غیر قانونی کمپین با هماهنگی سابق فرماندار اسکات واکر کمپین و اوکیف را باشگاه ویسکانسین برای رشد.

برادلی نیز به WMC بنیاد $600,000 در 2011-2012. “WMC این انجمن تجارت یکی از بزرگترین spenders برای جمهوری خواهان در سال 2011-2012 به یاد بیاورید دوره است. برادلی نمی تواند به کانون و یا مبارزات انتخاباتی خود را بازوی بودجه اما بودجه اختصاص یافته به ‘خیریه’ بازوی” CMD گزارش به عنوان بخشی از آن Bradley فایل بررسی است. “برادلی سوابق نشان می دهد که WMC Foundation, Inc. همچنین دریافت تطبیق بودجه از $600,000 در سال 2011 از M&I بنیاد (بنیاد در ارتباط با M&I, بانک در حال حاضر BMO Harris).”

طرح دعوی در دادگاه در برابر ویسکانسین “امن تر در خانه” سفارش

عربستان قانونی رهبران ثبت یک چالش قانونی به دولت در مارس 16 “امن تر در خانه” نظم و در نتیجه 4-3 دولت حکم دیوان عالی در مارس 13, قابل توجه آن پایین است.

تعدادی از برادلی بودجه گروه های مورد حمایت ایران را قانونی مانور با تشکیل پرونده amicus دادخواستها از جمله WMC, ویسکانسین, موسسه حقوق و آزادی (خواهد شد) و چارلز کخ را آمریکایی ها برای رفاه-ویسکانسین.

برادلی و وابسته به آن Bradley تاثیر صندوق اعطا خواهد شد $7.7 میلیون و آمریکایی ها برای رفاه بنیاد 1.4 میلیون دلار بین سال های 2011 و 2020 با توجه به مالیات و اعطای سوابق مورد بررسی قرار توسط CMD.

پس از تصمیم دیوان عالی کشور و سردرگمی گرفت که مردم رفتند به ویسکانسین را بارها و بارها و استان ها و شهرستانها درهم به مجموعه قوانین خود را به جای دولت به منظور.

پس از هفت روز به طور متوسط تعداد coronavirus موارد در ویسکانسین بیش از دو برابر شده و از 286 در مارس 13 به 755 در جولای 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>