‘تحریک کننده مغز ممکن است افزایش بازیابی سکته مغزی

یک غیر تهاجمی تحریک مغناطیسی مغز دستگاه فرسوده کمتر از یک ساعت در روز می تواند به افزایش فعالیت در نزدیکی سکته مغزی-جانبازان نواحی از مغز یک مطالعه مقدماتی نشان می دهد.

کسانی که برای بهبود فعالیت مغز پس از آن ممکن است منجر به افزایش عملکرد حرکتی در افرادی که سکته مغزی محققان گفتند.

“ما هیجان زده برای دیدن یک قوی اشاره از بهبود عملکرد حرکتی حتی در این مطالعه کوچک. امید است برای بازماندگان سکته مغزی مزمن اختلال حرکتی” گفت: مطالعه ارشد نویسنده دکتر دیوید چیو مدیر هوستون متودیست بیمارستان ادی Scurlock سکته مغزی ،

این مطالعه شامل 30 سکته مغزی ایسکمیک بازماندگان. یک سکته مغزی ایسکمیک است که در آن یک رگ خونی مسدود می شود, جلوگیری از جریان خون به مغز. اگر جریان خون نیست به سرعت ترمیم آسیب های مغزی رخ می دهد.

مطالعه داوطلبان در همه حال برخی از آسیب های مغزی و به عنوان نتیجه ضعف در یک طرف از بدن خود را.

چیو گفته محققان انتخاب افرادی که حداقل سه ماه پس از سکته مغزی به دلیل خود به خود بهبود به طور کلی نمی افتد پس از آن. این بدان معناست که هر گونه پیشرفت دیده می شود را می توان به دستگاه.

این دستگاه که کنترل با گوشی های هوشمند به نظر می رسد مانند یک کلاه شنا با چند مغناطیسی microstimulators متصل شده است. مطالعه داوطلبان عینک آن را برای 40 دقیقه در هر جلسه و تکمیل 20 جلسه بیش از چهار هفته است.

مطالعات گذشته نشان داده اند که تحریک مغناطیسی مغز ممکن است ترویج و بهبود عملکرد حرکتی بعد از سکته مغزی محققان گفتند. چه جدید در اینجا این است که این درمان می تواند در خانه انجام می شود. تحریک مغناطیسی فعال شدن سلول های عصبی در مغز و ممکن است باعث تغییرات در آنها چیو توضیح داد.

نیمی از بیماران تحت درمان با تحریک مغز. نیم دیگر تا به حال یک دارونما درمان است.

این تیم مطالعه اندازه گیری فعالیت مغز با MRI عملکردی بلافاصله بعد و یک ماه پس از درمان با دستگاه.

فعال درمان به همراه داشت به طور قابل توجهی افزایش می یابد بیشتر در فعالیت مغز — نزدیک به نه برابر بیشتر از دارونما درمان است. محققان همچنین شاهد برخی پیشرفت ها در همه چیز از جمله قدرت گرفتن و سرعت راه رفتن. این تغییرات ادامه داد: در طول سه ماه ،

اما مطالعه نیست به اندازه کافی بزرگ برای اثبات که تحريک تحريک درمانی بهبود عملکرد حرکتی با توجه به Chiu. این یافته ها نیاز به تایید در یک مطالعه بزرگتر او گفت:.

هیچ دستگاه مربوط به عوارض گزارش شده است.

دکتر سلمان الازهر مدیر سکته مغزی برنامه در Lenox Hill بیمارستان در شهر نیویورک بررسی یافته. “تحریک مغناطیسی نشان داده شده است به منظور افزایش انعطافپذیری عصبی [توانایی سلول های عصبی برای انطباق] اما شده است بسیار دست و پا گیر را برای ارائه به بیمار,” او گفت:. “این دستگاه پیدا کرده است یک راه برای انجام آن به عنوان یک پوشیدنی و ممکن است اجازه می دهد بهبود یافته بهبود پس از سکته مغزی در زیر مجموعه ای از بیماران است.”

ازهر گفت: اگر این درمان مورد تایید قرار گرفت برای بیماران مبتلا به سکته مغزی آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به احتمال زیاد زودتر از سه ماه پس از سکته مغزی. اما او گفت: بیماران نیاز به بهبود در عملکرد خود مانند بهتر توانایی راه رفتن برای آن مفید باشد.

دکتر میچل Elkind رئیس جمهور منتخب از انجمن قلب آمریکا نیز مورد بررسی نتايج و گفت: یک دستگاه بیماران می تواند در خانه استفاده کنید مفید خواهد بود. “آنها لزوما به آمده در به درمانگاه و یا به دانشگاهی مرکز پزشکی به این نوع از درمان به آنها اعمال” Elkind گفت که تحريک تحریک مغناطیسی یک “هیجان انگیز رویکرد بالقوه” برای کمک به افراد در بهبود سکته مغزی.

یافته بودند و قرار بود امروز ارائه در آمریکا سکته مغزی انجمن بین المللی سکته مغزی کنفرانس در لس آنجلس. یافته های ارائه شده در جلسات به طور معمول به عنوان مقدماتی تا آنها شده است منتشر شده در کارشناسی, مجله.

مطالعه بودجه توسط هوستون متودیست تحقیقات موسسه تحقیقات ابتدایی ابتکار و Seraya پزشکی, LLC شرکت توسعه دستگاه. Seraya در حال برنامه ریزی یک بزرگتر آزمایشی این دستگاه است.

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر در مورد چگونه سکته مغزی اثرات مغز از انجمن سکته آمریکا.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im