بریوز’ نیک Blackburn مردد پس از ‘eye-opening’ صحبت با فردی فریمن

6 جولای (فردا) — آتلانتا بریوز جانباز outfielder نیک Blackburn تصمیم گرفتند از سال 2020 MLB فصل پس از یک “چشم باز” بحث و گفتگو با تمام ستاره اول baseman و هم تیمی فردی فریمن.

Blackburn, 36, گفت که او احساس مضطرب در مورد بازی فصل بدون طرفداران در حضور. او سپس تحت تأثیر یک مکالمه تلفنی با فریمن که تجربه کرده است و تب و علائم دیگر پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

تبلیغات

“فقط با شنیدن او راه او به صدا در گوشی آن را دشوار” Blackburn به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “این نوع چشم باز. با همه چیز است که رفتن در, نه تنها با, بیس بال, اما در سراسر جهان آن را می سازد شما برای باز کردن چشم خود را.”

Blackburn دوم شد Braves بازیکن را به انتخاب کردن از MLB 60-بازی راه اندازی مجدد. بیش از آخر هفته جانباز پارچ فلیکس هرناندز گفت که او نمی خواهد بازی در این سال است.

Los Angeles Dodgers پارچ دیوید قیمت اتباع واشنگتن infielder Ryan زیمرمن و رشته کوه های راکی کلرادو outfielder ایان دزموند در میان قابل توجه دیگر بازیکنان که باید تصمیم گرفتند.

بریوز اول-پایه مربی اریک جوان نیز نشستن در خارج از فصل آینده.

Blackburn 14 سال کهنه شد ورود خود را در فصل ششم با بریوز. او در رقابت برای یک نقطه در تیم خود پس از فصل امضای مشت زن Marcell Ozuna.

Blackburn بود که همه ستاره های انتخاب در سال 2018 به حال .285 طور متوسط پنبه حلاجی شده با نه خانه اجرا می شود و 62 RBIs فصل گذشته.

“امیدوارم این پایان راه من ،” Blackburn گفت. “خواهیم دید که چگونه در این فصل نقش به سال آینده. من پایه تصمیم من خاموش چه اتفاقی می افتد بعد از این سال است. من امیدوارم که همه سالم باقی می ماند. من امیدوارم که این ویروس می شود لگد به زودی. … هنگامی که ما طرفداران در غرفه وجود دارد و یک مزیت رقابتی این است که بهترین بازی.

“این بازی امریکا است حق در اینجا. شما فقط نفرت به آن را ببینید در این دولت از ذهن است. من آن را دریافت کند اما هنگامی که شما استفاده می شود به چیزی برای مدت طولانی است و آنها آن را از شما آن نوع قرار می دهد همه چیز در چشم انداز. من قطعا رفتن به آن را از دست این سال است.”

در 14 فصل بین Baltimore Orioles و بریوز, Blackburn یک .288 عمر متوسط با 188 صفحه اصلی اجرا می شود 1,031 RBIs و 2,355 بازدید. با توجه به Spotrac او برای کسب حقوق و دستمزد پایه از 4 میلیون دلار در سال 2020 قبل از تبدیل شدن به یک محدودیت عامل آزاد در سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im