برزیل دیگران تایید اولین COVID-19 عفونت به عنوان کاهش مرگ و میر در چین

Feb. 26 (UPI) — به عنوان یک کشنده coronavirus به نظر می رسد ثبات در چین که در آن کشته شدن هزاران نفر در این زمستان برزیل و کشورهای دیگر در سراسر جهان در حال تقلا برای مهار COVID-19 را با چندین تایید خود عفونت.

اولین مورد از COVID-19 تایید شده است در آمریکای جنوبی به عنوان مقامات در برزیل روز چهارشنبه اعلام کرد که یک مرد تشخیص داده شده بود با این ویروس در سائو پائولو-به معنی کشنده عفونت در حال حاضر رسیده هر قاره ها به جز قطب جنوب.

جزئیات بیشتر در مورد بیمار آزاد شده اند اما او ممکن است در میان یک گروه از اتباع پرواز بازگشت از ووهان در بازگشت پرواز در اوایل این ماه.

طی یک نشست خبری صبح روز چهارشنبه در رم, سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اشاره کرد که از سه شنبه “تعداد موارد جدید گزارش شده در خارج از چین بیش از تعداد موارد جدید در چین برای اولین بار.”

ناگهانی افزایش موارد جدید در, ایتالیا, ایران و کره جنوبی هستند “عمیقا نگران” او اضافه شده در حالی که گزارش های وجود دارد که موارد جدید COVID-19 مربوط به ایران در بحرین, عراق, کویت و عمان است. نیز وجود دارد که موارد جدیدی از این ویروس مربوط به ایتالیا در الجزایر اتریش کرواسی و آلمان و اسپانیا و سوئیس Ghebreyesus گفت.

چینی بهداشتی مقامات دوشنبه اعلام کرد شمار کشته شدگان صعود به 2,744 برای سرزمین اصلی چین و پس از آن ثبت شده 29 مرگ و میر بیش از روز قبل — کمترین تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته پس Jan. 28 وقتی که 26 نفر کشته شدند و مرگ و میر بود در کمتر از 150.

ملی چین کمیسیون بهداشت اعلام کرد: آمار و ارقام جدید در آن به روز رسانی روزانه بیان وجود دارد 433 جدید تایید موارد این بیماری بیش از روز قبل با 409 از آنها واقع در استان هوبی, کانون شیوع.

اما از آنجا که این بیماری به نظر می رسد در آینده تحت کنترل در چین کشور در سراسر جهان در حال برخورد با بدتر شدن شرایط به عنوان مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای یک بیماری همه گیر.

نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که COVID-19 است که به سرعت در حال گسترش در کشورهای متعدد و در مناطق بدون شناخته شده قرار گرفتن در معرض به ووهان هوبئی شهرستان که در آن بیماری است که اعتقاد به ظهور نشست دو از سه معیار برای یک بیماری همه گیر.

“جهان به نظر می رسد در حال حرکت به سومین معیار — در سراسر جهان گسترش,” او گفت:.

Ghebreyesus خواست احتیاط در مقابل اعلام یک بیماری همه گیر تماس است که برای آن باید به عنوان افزایش تعداد موارد خارج از چین افزایش یافته است گفت: این تصمیم نیاز به “دقیق و روشن فکر و تحلیل حقایق است.”

“که در حال حاضر اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی — ما بالاترین سطح هشدار” Ghebreyesus گفت. “با استفاده از کلمه همه گیر سردستی هیچ ملموس بهره مند شوند اما خطر قابل توجهی از نظر تقویت غیر ضروری و غیر قابل توجیه ترس و ننگ و فلج سیستم. آن را نیز ممکن است سیگنال است که ما دیگر نمی تواند حاوی ویروس است که درست نیست. ما در یک مبارزه است که می توان به دست آورد اگر ما چیز درست است.”

نگرانی در مورد COVID-19 رسیدن به یک بیماری همه گیر در سطح گسترش می آیند به عنوان سوییس و کرواسی و اتریش تایید کرد اولین عفونت از بیماری, یک روز پس از افغانستان, بحرین, عراق, کویت و عمان اعلام شده خود موارد است.

سوییس و کرواسی و اتریش گفت: همه خود را عفونت در افراد با قابلیت اتصال به ایتالیا که رشد کرده در روزهای اخیر به یکی از بدترین آمار این بیماری به عنوان آن را ثبت کرده است 374 مورد تأیید و مرگ و میر 12.

سوئیس اداره فدرال بهداشت عمومی در بیانیه ای گفت آلوده بیمار در بیمارستان بستری شد در “سلامتی” و حال بازدید ایتالیا میلان 10 روز پیش.

میلان واقع شده است در لومباردی که در آن ایتالیا ثبت شده 240 تایید موارد COVID-19 و نه مرگ و میر با توجه به جنوبی کشور اروپایی به وزارت بهداشت ،

سوئیس گفت: خطر عفونت به جمعیت آن باقی مانده است “متوسط” و اضافه کرد که “احتمال می دهد که بیشتر موارد عفونت تشخیص داده می شوند.” کسانی که در تماس نزدیک با آن اولین مورد تایید شده اند قرنطینه.

کرواسی وزیر بهداشت VIli Beros را تایید کرد اولین بار در کشور مورد بعد از ظهر سه شنبه — یک مرد که تا به حال نیز در میلان بین Feb. 19-21. وزیر گفت: او در حال نشان دادن “خفیف علائم” بیماری با توجه به یک دولت کرواسی در بیانیه ای.

“این یک بیماری است که ویژگی های بالینی شبیه به آنفلوانزا و ما انتظار نداریم که عمده گسترش و یا عوارض ناشی از شبیه آنفلوانزا عفونت” Beros گفت.

اما نه دیگر کرواسی که کار در یک کارخانه در شمال ایتالیا که در آن چندین نفر تایید شد با این بیماری آلوده شد و بستری در بیمارستان در شهرستان بندر رییکا و تحت آزمایش کردند.

در کره جنوبی تعداد موارد تایید شده در ادامه به موشک وار رفتن با 115 جدید عفونت تشخیص داده شده بین 9 صبح و 4 بعد از ظهر افزایش مجموع آن به 1,261 با توجه به سئول CDC. همچنین این گزارش یک مرگ در طول بازه زمانی که لبه آن در مجموع شمار کشته شدگان به 12.

در میان کسانی که آلوده است که 23 سال در ارتش آمریکا خدمت در کره جنوبی برای اولین بار در ایالات متحده خدمات عضو به آزمایش مثبت برای ویروس نیروهای آمریکایی در کره جنوبی در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de