برزیل نشانه $127M توافق برای تولید COVID-19 واکسن

27 ژوئن (فردا) — دولت برزیل روز شنبه اعلام کرد که آن را امضاء کرده است یک $127 میلیون دلار قرارداد برای شروع تولید آزمایشی COVID-19 واکسن طراحی و توسعه توسط AstraZeneca.

واکسن تهیه شده توسط AstraZeneca یک دارویی بریتانیایی تولید کننده در نظر گرفته شده است پیشرو در جهان و نامزد به احتمال زیاد مجوز رسمی واکسن علیه این رمان coronavirus.

تبلیغات

در مارس AstraZeneca کرده بود که پس از پایان ماه مه به توسعه یک واکسن علیه ویروس شروع به کار با دانشگاه آکسفورد در یک آزمایش برای آزمایش یک واکسن نامزد شده است.

در اوایل این ماه شرکت اعلام کرده است که توافق با فراگیر واکسن اتحاد اروپا برای عرضه به عنوان بسیاری از 400 میلیون دوز از دانشگاه آکسفورد COVID-19 واکسن با تحویل آغاز و در پایان سال تقویم.

با توجه به Elcio فرانکو, برزیل, معاون بهداشت, رسمی, برزیل عمومی سازمان بهداشت و درمان را در ابتدا با تولید حدود 30 میلیون دوز از این واکسن — نیمه های دسامبر و نیم در ماه ژانویه سال آینده است.

از جمعه برزیل تا به حال بیش از 1.2 میلیون تایید COVID-19 مورد و بیش از 55 ، 000 مرگ و میر و آن را دومین آسیب دیده ترین کشور در جهان است.