برزیل Jair Bolsonaro تست مثبت برای Covid-19

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro—که بارها و بارها رد کرد تهدید coronavirus و مواجه شده است و نصب, انتقاد دولت او در پاسخ به همه گیری—آزمایش مثبت برای Covid-19 او اعلام کرد.

“در روز یکشنبه من احساس بسیار خوب” 65 ساله رهبر گفت. “روز دوشنبه این بدتر زمانی که من شروع به احساس خستگی و برخی از درد عضلانی. من نیز تا به حال 38-درجه تب.”

Bolsonaro گفته سی ان ان Brasil جمعه که او احساس “خوب” با وجود تشخیص است.

شبکه خبری ABC گزارش داد که Bolsonaro را مکرر ماسک-کمتر ظاهر گنجانده شده در یک ماه جولای 4th, جشن در سفارت آمریکا که در آن او عکس گرفته شده با سفیر آمریکا در برزیل تاد چاپمن.

رئیس جمهور برزیل نیز در زمان خود ماسک سه شنبه به عنوان او صحبت می کرد به خبرنگاران گفت: “فقط به چهره من نگاه کن. من خوب خوب خدا را شکر.”

برزیل-روزنامه نگار بر اساس Glenn Greenwald اشاره کرد که Covid-19 اعلام می آید به عنوان “کشور در روز 53 داشتن هیچ وزیر بهداشت. دو اخراج شدند/استعفا داد و ظرف 30 روز از یکدیگر برای حمایت علم است.”

Bolsonaro اعلام می آید به عنوان تعدادی از جهانی coronavirus موارد به بیش از 11.6 میلیون نفر است. برزیل در حال دوم بیشترین تعداد موارد تایید شده—بیش از 1.6 میلیون نفر در ایالات متحده که به 2.9 میلیون نفر است.

بیش از 65 ، 000 فوت کرده اند از Covid-19 مربوط به عوارض است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de