رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro تست مثبت برای COVID-19

جولای 7 (UPI) — رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro اعلام کرد او دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Bolsonaro که برای ماه است را رد کرد و به شدت همه گیر و حتی به عنوان برزیل به عنوان دومین آسیب دیده ترین کشور در جهان نشان داد تشخیص خود را در یک به صورت زنده از تلویزیون پخش.

تبلیغات

پوشیدن ماسک در مقابل خبرنگاران در خارج از اقامتگاه رسمی رئیس جمهور گفت: “هیچ دلیلی برای ترس. که زندگی است. زندگی می رود. من از خدا برای زندگی من و نقش من داده شده است برای تصمیم گیری آینده این ملت بزرگ است که به نام برزیل است.”

او افزود: “همه می دانستند که آن را به یک بخش قابل توجهی از جمعیت دیر یا زود. آن مثبت بود برای من.”

Bolsonaro نشان داد نشانه هایی از COVID-19 عفونت در روز دوشنبه از جمله تب سی ان ان گزارش شده است. او گفت: حامیان که یک ریه معاینه آمده بود بازگشت و تمیز که او را آزمایش coronavirus.

جناح راست پوپولیستی رهبر بارها خار جاذبه گیر پس از تماس COVID-19 چیزی بیشتر از “کمی آنفولانزا” و نشان می دهد که خود سابقه ورزشی خواهد از او محافظت در برابر علائم شدید.

او مخالف اقدامات انجام شده توسط مقامات محلی به اعمال مستندات این ادعا آنها را باعث آسیب بیشتر از اجازه دادن به این بیماری همه گیر به کار خود ادامه دهد.

برزیل متصلب تا 1.6 میلیون تایید موارد COVID-19 — دوم — بسیاری در جهان پس از ایالات متحده — و ثبت بیش از 65,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *