تیخوانا پوشاک ساز اهدا هزاران نفر از ماسک در درایو-از طریق سادگی

در حالت عادی زمان AST ورزشی باعث می شود خوب ورزشی است. اما زمانی که coronavirus بحران به طور موقت متوقف ساخت آن از مخزن تاپس مانتو جلیقه و beanies به تیخوانا شرکت تغییر چرخ دنده ها به چیزی بیشتر فوری – ماسک صورت.

روز شنبه, مارس 18 AST کارکنان و داوطلبان انتظار داشتند که به تصویب 10,000 آن پنبه قابل شستشو ماسک در یک درایو-از طریق سادگی شروع و در ساعت 10 صبح اما وقتی COO Abdul Rashid وارد انبار در 6:30.m ترافیک حمایت شد تا حداقل یک مایل در هر جهت در امتداد شرق بزرگراه شاهنشاهی.

بنابراین داوطلبان در اوایل آغاز شده است. قبل از ظهر 2,760 رانندگان منتقل کرده بود با توجه به هماهنگ کننده رویداد محمد Sbeini شمارش . هر ماشین با توجه به چهار ماسک. Sbeini پیش بینی آنها خواهد بود دادن سه گانه آنچه آنها انتظار می رود.

همراه با داوطلبان تیخوانا اداره پلیس کمک نگه داشتن ترافیک نورد. چندین رانندگان گرفتار شده بودند در تلاش برای کاهش در مقابل دیگران و حداقل یک فرد را تهدید به بازداشت.

 • داوطلبان در AST ورزشی رایگان ماسک برای رانندگان که منتظر مایل صف های طولانی و تا دو ساعت در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • با وجود مایل طولانی خطوط در هر جهت ترافیک نگه داشته است جریان توسط پلیس و داوطلبان در AST ورزشی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. شرکت دادن دور رایگان ماسک و منتظر بود تا دو ساعت. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • مردم صبر کنید تا دو ساعت به صورت رایگان ماسک در AST ورزشی درایو-از طریق سادگی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. خط ترافیک بیش از یک مایل طولانی است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • AST ورزشی هماهنگ کننده رویداد محمد Sbeini شمارش 2,760 رانندگان قبل از 11:30 am برای 10 am درایو را از طریق ماسک سادگی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. مردم منتظر تا دو ساعت. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • چند هزار نفر از رانندگان و تعداد انگشت شماری از دوچرخه سواران مانند کن Eazell و دخترش آلیشیا, 12, نشان می دهد تا برای به دست آوردن ماسک رایگان داده می شود دور توسط AST ورزشی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • شیک pup انتظار در خط در AST ورزشی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. شرکت توزیع رایگان ماسک برای رانندگان که منتظر مایل صف های طولانی و تا دو ساعت. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • داوطلبان کمک به کنترل ترافیک که به انتظارنشسته بودند تا برای بیش از یک مایل طول AST ورزشی درایو-از طریق سادگی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک زن است که در ارواح خوب با وجود انتظار طولانی برای ماسک صورت در AST ورزشی درایو-از طریق سادگی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • AST ورزشی داوطلبان نشان می دهد مقدار از ماسک رانندگان را دریافت خواهد کرد —دو بسته از دو ماسک— در طول یک درایو-از طریق سادگی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • بسیاری از رانندگان به نظر می رسید روحیه خوب با وجود انتظار طولانی برای ماسک صورت در AST ورزشی درایو-از طریق سادگی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک رانندگان راضی به نظر می رسد پس از دریافت چهار ماسک در یک درایو-از طریق سادگی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مردم صبر کنید تا دو ساعت به صورت رایگان ماسک در AST ورزشی درایو-از طریق سادگی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک AST ورزشی کارکنان رول جعبه بیشتر از پنبه ماسک صورت برای درایو-از طریق سادگی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • سگ دیده بان عمل از صندلی عقب در طول یک ماسک صورت سادگی در AST ورزشی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک سگ به تماشای این اقدام از مسافر صندلی در طول یک ماسک صورت سادگی در AST ورزشی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • شیک pup انتظار در خط در AST ورزشی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. شرکت توزیع رایگان ماسک صورت برای رانندگان که منتظر مایل صف های طولانی و تا دو ساعت. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ماسک گذشت از یک دستکش دست خود را به دیگری در یک درایو-از طریق سادگی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • بشار Sbeini کمک می کند تا ترافیک مستقیم در طول AST ورزشی ماسک سادگی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک تیخوانا افسر پلیس نگه می دارد و مایل خط طولانی از اتومبیل های متمدن در طول یک ماسک سادگی در تیخوانا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • AST ورزشی کارکنان مانوئل Basurto هدایت ترافیک در خارج از شرکت انبار که در آن داوطلبان به دور صورت ماسک بر روی چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

بسیاری از افراد مودب و مهربان یک زن و مرد حتی برگزار شد تا نشانه ای ضمن تشکر از شرکت او به عنوان دست او جیره.

در حال حاضر این شرکت اهدا کرده است حدود 5 میلیون نفر از آن پنبه ماسک به بیمارستان ها و خانه های پرستاری در سراسر کشور است سخنگوی فرانسیس Ha گفت.

اگر چه پوشش صورت ارائه نمی دهد پزشکی-درجه حفاظت در بیمارستان کارگران آنها را به بیماران و یا آنها را می پوشند بیش فولاد ماسک های او اضافه شده است.

“ما می خواستیم برای ایجاد چیزی مقرون به صرفه و قابل شستشو” Ha گفت.

“به عنوان بخشی از جامعه” Ha گفت: “این مسئولیت ما را به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به صاف منحنی.”

رشید انرژی تعامل با رانندگان. “این عالی نیست ؟” او گفت:. “این بسیار سرگرم کننده به دور همه چیز است.”

این ماسک را می توان برای $3.50 توسط تماس با: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im