مو فلز مسابقه را به 2020 آزاد جایزه بزرگ ،

برت بهترین و شناخته شده به عنوان سربند-پوشیدن مرد اول گروه راک سم است به تیتر جایزه بزرگ شنبه شب کنسرت در مارس 18.

از 46 سالانه جایزه بزرگ را به بازگشت به مرکز شهر لانگ بیچ از مارس 17 تا 19.

این رویداد سه روزه خواهد شد از ویژگی های شش نژادها و همچنین چند تمرین اجرا می شود. اما مقامات آن کار کرده اند و در طول سال به صورت جذاب به بیش از فقط مسابقه طرفداران آن ارائه خواهد شد دو کنسرت, یک شیوه زندگی, نمایشگاه, یک, خانواده, سرگرم کننده منطقه و خوراک شناس مواد غذایی کامیون.

در سال گذشته 187,000 مردم با حضور در مسابقات جایزه بزرگ 1% افزایش از سال 2018 با توجه به جیم میکائیلیان, رئيس جمهور و مدیر عامل جایزه بزرگ انجمن عمومی; این اولین سال Acura خدمت به عنوان حامی پس از تویوتا به پایان رسید آن 39 سال اجرا در آن نقطه است.

این فقط شروع” میکائیلیان گفت: پس از 2019 مسابقه. “مهم بود که برای رسیدن فاز اولیه به طور قابل ملاحظه ای موثر به عنوان امکان پذیر است و برای ساخت در بنیاد که رفتن به جلو به سال آینده است.”

به عنوان برای این سال Michaels — بهترین و شناخته شده برای بازدید مانند “Every Rose Has Its Thorn” “Talk Dirty To Me” و “Unskinny Bop” — را مرحله در 6 p. m. روز شنبه در تراس تئاتر پلازا. این کنسرت پس از روز مسابقه خواهد بود به مسابقه دارندگان بلیط.

“من از کار اخراج شدند تا برای بازگشت به سنگ Acura جایزه بزرگ لانگ بیچ” Michaels, که همچنین با عنوان شنبه کنسرت در سال 2013 گفت: در آزادی مطبوعات بعد از ظهر چهارشنبه بهمن. 19. “به عنوان یک مشتاق مسابقه فن خودم من آماده برای یک دیوانه, حزب, و چه کسی می داند شاید شما گرفتن من مشغول به کار در چاله.”

نوازندگان برای جمعه شب کنسرت را هنوز اعلام نشده است.

قیمت بلیط در شروع $68 و می تواند خریداری شده در gplb.com.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im