برایان میلر وعده باقی می ماند مستقل از مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا شنیدن

مارس 5 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب به عنوان بازرس کل برای coronavirus بودجه امداد متعهد به مستقل باقی می ماند در طول یک جلسه قبل از سنا در روز سه شنبه.

سناتور سوال برایان میلر که در حال حاضر به عنوان مشاور ارشد کاردانی در دفتر کاخ سفید مشورت در مورد اینکه آیا تهمت را تحت تاثیر قرار چگونه او در گزارش به کنگره و در نظر او از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و گذشته بازرسان به طور کلی.

در پاسخ به یک سوال از بهداشت ، کاترین کورتز متن ترانه مست و D-Nev. میلر گفت که او طرح به دنبال ریاست جمهوری قبل از تصویب “بررسی مخاطبین صدور گزارش و یا برقراری ارتباط با کنگره است.”

میلر اضافه شدن او را به اطلاع کنگره “بلافاصله” اگر هر سازمان خواسته او را به خودداری از اطلاعات و نظر تلاش برای اختصاص پول به کشورهای “سیاسی برای به دست آوردن” یک تخلف او را بررسی.

سوالات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور بیانیه ای در مارس 27, گفته بازرس کل خواهد بود نه مجاز یا ملزم به ارائه گزارش به کنگره بدون ریاست جمهوری نظارت.

در نقش میلر خواهد بود با سرپرستي $500 میلیارد وزارت خزانه داری صندوق تاسیس در Coronavirus, کمک های اولیه, امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

این سناتور همچنین خواسته میلر که مشغول به کار در کاخ سفید از دسامبر 2018, whther او درگیر شد در شلیک جامعه اطلاعاتی بازرس کل مایکل اتکینسون در ماه گذشته.

“من فقط به آشنایی با حقایق و یا قانون در این وضعیت من تمایلی به نظر من جایی که من لازم نیست که تمام حقایق” او گفت:.

میلر نیز کاهش یافته است به نظر مغلوب ساختن پیشی جستن حذف از دیگر بازرسان به طور کلی.

“تجربه من به عنوان یک بازرس کل است که یک بازرس کل همیشه در صورت امکان آنها را اخراج خواهد شد,” او گفت:. “شما فقط باید به انجام کار خود را و اجازه دهید با عواقب آنچه که آنها ممکن است.”

سناتور. جان تستر D-Mont., گفته میلر او “بدون شک” او خواهد بود اخراج از بازرس کل نقش اگر او در برابر تهمت را بخواهد.

“من مستقل خواهد شد. اگر رئیس جمهور حذف من او حذف من. اگر من قادر به انجام کار من خواهد استعفا دهد. اما من نمی خواهد اظهار نظر در مورد کاخ سفید, مشاور عملیات,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im