برایتون, تشویق کن, افتخار برای صرفه جویی در همکلاسی با CPR در بازی بسکتبال

کاتن وود هایتز — karen n Kasteler نمی خواهم به فضول. او نگران بی ادب بودن.

اما تصمیم او برای دیدن چرا دوستان او بودند گریه در مجاور بسکتبال که در آن او به تماشای دوستان دیگر بازی در یک بازی بسکتبال به احتمال زیاد کمک به نجات زندگی یکی از همکلاسی های او در ماه گذشته. سه شنبه شب قبل از برایتون ارشد بالا تشویق برای مدرسه پسران بسکتبال تیم او با افتخار یک تشخیص خاص از یوتا دادستان کل شان ریس.

“بسیاری از مردم در حال انتقادی از جوانان این نسل اما karen n نشان دهنده همه بزرگ” ریس گفت: پس از تجلیل Kasteler در مقابل یک بسته بندی باشگاه بدنسازی در برایتون ، “او را دیدم یک نیاز; او شروع به پریدن کرد. … بدون karen n Kasteler مایکل (le ترس) نمی بود امروز زنده است.”

برایتون دبیرستان ارشد به تماشای یک تاریخ موسیقی جاز بازی شب Jan. 13 در مرکز مدرسه وقتی کسی آمد به حقه و پرسید: اگر هر گونه وجود دارد متخصصان پزشکی در جمعیت است. یک زن گفت که او یک پرستار بود و به دنبال آن فرد به دادگاه های دیگر بود که از هم جدا شده توسط یک قابل حمل دیوار.

“من از طریق یک نرم افزار و یک تعداد انگشت شماری از دوستان و آنها با گریه توسط حقه” او گفت:. “من رفتم و دیدم مایک دروغ گفتن بر روی زمین. من رفتم و به دوست من که گریه در آغوش گرفتن و او گفت: “ما فکر می کنم او تا به حال تشنج.'”

بلافاصله Kasteler که گواهی نجات غریق بود و نگران.

“من گفت:” اگر او تا به حال تشنج, ما نیاز به او را در کنار او’,” او گفت که او تضعیف ژاکت خود را زیر سر خود را. “اما او این واقعا عجیب و غریب, رنگ, و بنابراین من پرسید:” آیا او تنفس?'”

یک زن در یک تلفن همراه صحبت کردن به مادر مایک. یک پرستار که در پاسخ به یک درخواست برای پرسنل پزشکی فقط قبل از Kasteler رفت که در آن دوست او دراز بسکتبال در پاسخ به سوال او.

“پرستار زانو زد او را و او گفت:” او نفس نمی کشد و من نمی توانم پیدا کردن یک پالس’,” Kasteler گفت. “به او گفتم: ‘شما شروع به نفس ventilations و من شروع به ماساژ قفسه سینه.’ من در اطراف و شروع به ماساژ قفسه سینه.”

چهار روز پس از آن اتفاق افتاد که Kasteler اول صحبت با Deseret News, او نمی تواند مانع از اشک او.

“من می دانستم که چیزی واقعا بد بود,” او گفت:, خفگی احساسات است. “رنگ از چهره اش عجیب و غریب بود و او پس لنگی.”

5-پا-2, 110 پوند, تشویق کن, شمارش 30 ماساژ قفسه سینه در یک زمان ایجاد گردش خون برای او همکلاسی 6-پا-4 بدن. او شنیده ام مردم صحبت کردن به عنوان او انجام CPR — یکی شمارش ماساژ برای او به عنوان دوستان خود را تشویق مایک به مبارزه با. او نمی داند که چگونه او این کار از مایک قلب است.

“من هیچ ایده,” او گفت:. “این نوع تاری.”

خستگی شروع به آهسته او را ماساژ و زن دیگری گرفت و بیش از حق به عنوان امدادگران وارد شده است.

“من می توانید ببینید رنگ به آینده را در صورت خود را, اما او نبود تنفس خود,” او گفت:. “من می توانم شنیدن gurgling در گلو او را.”

زمانی که پرسنل پزشکی خواسته هر کسی نیست خانواده به ترک منطقه او رفت به راهرو با دوستان و گریه کرد.

“من ترس که نتیجه قرار بود به آنچه که من می خواستم آن را به” او گفت:. “من گریه زیادی پس از چون من خیلی می ترسم. من می دانستم که آنچه اتفاق افتاد این بود که خوب نیست.”

لو ترس شروع به تنفس خود دو روز پس از این قسمت و Kasteler قادر به مراجعه بسیار به طور خلاصه برای اولین بار روز پس از آن. او و یک دوست تنها قادر به او بگویید “سلام و عشق شما. پس از آن ما تا به حال برای رفتن.”

او منتشر شد و شش روز بعد اما هنوز هم چهره, عمل جراحی نمی تواند در ورزش شرکت می کنند و می پوشد ضفبرلترس. او نشان داد بخیه پس از روز سه شنبه ویژه بازی قبل از مراسم. او را به یاد داشته باشید خیلی از آن شب.

“این فقط یک روز دیگر, یک روز عادی” او گفت:. “این یک ناگهانی چیزی که تعجب آور ترسناک است.”

او گفت: زمانی که او از خواب بیدار شد چند روز بعد او گوش به حساب از دوستان در تلاش برای آن را قطعه با هم. به عنوان او یاد گرفته چه همکلاسی های خود را برای او پر شده بود با قدردانی است.

“من فقط او را درک زیادی برای انجام آن است.” “من فکر می کنم او سزاوار (شناخت از ریس). … من فکر می کنم همه باید بدانند آنچه او انجام داد.”

مادر او سیندی لو ترس گفت: Kasteler اعمال را با الهام از او و مایکل به CPR و دیگران را تشویق به انجام این کار. او گفت: آن را نیز ساخته شده او بیشتر مایل به رسیدن و کمک به کسی که در یک بحران. در علاوه بر این به ریس و اعضای دره هیئت مدیره مدرسه نیز در این مراسم به افتخار Kasteler.

“(شناخت) است به خوبی سزاوار,” او گفت:. “او فوق العاده است. ما بدست می دانم که او واقعا خوب است. ما احساس می کنیم که یک زندگی طولانی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر