new_border_big_mike_blake_reuters_migran

پیروز اعضای کاروان پس از رسیدن در کمتر از قابل توجه نقطه از دیوار. عکس از مایک بلیک ” خبر داد. جبهه عکس از AFP.

با تشکر از حماقت شخص غیر قابل توصیف – نشانه hilariously skewered صدای جیر جیر در مورد پادشاهان و رالف والدو امرسون که او احتمالا فکر می کند این است که مرد در کودکان و نوجوانان, کتاب همیشه پنهان در جمعیت – مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است هزینه های دیگری 3.8 میلیارد دلار برای “زیبا” و “تسخیر” border دیوار – برآورد $21.7 میلیارد دلار یکی که مکزیک بود میخوام برای پرداخت است که تا کنون دیده است فقط 100 مایل مرمت است که او یک بار ادعا کرد که نمی تواند صعود با کلاس جهانی کوهنوردان است که اتهام او “پر از گه طبق معمول”و این باعث شده است تا ادراک ناظران توجه داشته باشید “روز آنها ساخت 10-دیوار پا در تگزاس مرز 11 با پا نردبان کسب و کار در مکزیک رونق خواهد شد.” فقط پس از: در طول زمان نمرات مشتاق مهاجران را با موفقیت به نقض حماقت با آرایه ای از تعجب آور ابزار.

آنها درهم آن را به تنهایی یا به صورت جفت با ارزان طناب و چوب نردبان shimmying پایین مامور اتش نشانی-سبک; آنها به مقیاس آن در گروه با گشت مرزی تصویری به آن را اثبات کند; آنها هر دو ورقه از طریق آن با $100 قدرت اره و سپس آموخته به slyly ترک قطع پست در محل و آینده همکار-مسافران ترفند مرز عوامل در حال حاضر بررسی برای لگد زدن به حصار (اما تنها پس از آنها از طریق); آنها به استقبال مادر طبیعت کمک به باد می وزد و آنها بدست حداقل یک جیپ بالای دیوار شیب دار اما پس از آن رو به آن گیر کرده است. در سال گذشته حامیان آنها نیز مبارزه کرد و به Tacos نه دیوار و مطرح شده بیش از $160,000 برای “نردبان نه دیوار” که در واقع رفت و به تگزاس مبتنی بر RAICES.

در حال حاضر مکزیکی ها هنوز هم مصمم به اینجا می آیند با وجود ملی ما ضرب وشتم کشف, جدید, ارزان, رفتن, به روش پوسته پوسته شدن رهبر عزیز را مزاحم بی معنی حیوان خانگی پروژه. با استفاده از دو طول نور نبات به آسانی در دسترس میلگرد به نام castillo – همه جا در مکزیک ساخت و ساز و LOL دیوار خود را – آنها در حال شکل دادن قلاب-و-نردبان چندمنظوره; میلگرد نصب شده است با مراحل و متصل به چهار نازک قطب خم به شکل U به آغوش بالای دیوار. زنگ-رنگی میلگرد است که به طور طبیعی fortuitously استتار به سختی قابل رویت در برابر زنگ قهوه ای دیوار. و آن را خاک ارزان: شش متر از castillo هزینه 99 پزو حدود $5.34 در جوارز’ Hágalo – و یا آن را خودتان انجام دهید – ارزش واقعی فروشگاه سخت افزار.

آخرین بهار جدید نردبان شروع به چرخش در نزدیکی El Paso بخش از دیوار که در آن تعدادی از تک نر مهاجران که عمدتا استفاده از آنها نزدیک به دو برابر در ماه های اخیر; border عوامل می گویند سطح “فرار فعالیت” را نیز افزایش یافت. هفته گذشته آنها در بر داشت 9 نردبان در یک نقطه. در ضمن کشش کل مرز با آشغال زنگ زده میلگرد – انتظار در مکزیک طرف yanked پایین از طرف ایالات متحده مجبور از dumpsters خود کاربران بلند رفته است. Outwitted و اجباری به مضحک خدمات عوامل می گویند آنها می توانید انجام دهید این است کشیدن و رها نردبان کردن دیوار آنها را قطع کردن و امیدوارم که آنها نمی توانند دوباره مورد استفاده قرار گرفت. “این بسیار قدرتمند و بسیار قدرتمند دیوار” مغلوب ساختن پیشی جستن brayed در سپتامبر رالی وجود دارد, “دوست دارد که احتمالا به این حد نبوده است ساخته شده است قبل از.”

“یک مرد عاقل اجازه می دهد تا یک احمق ساخت یک دیوار قبل از انتخاب ارتفاع نردبان خود را.” – سقراط

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

new_border_car_maxresdefault.jpg

see_briana_sanchez_el_paso_times_5c997ae

میلگرد رها شده و کار انجام می شود. عکس Briana سانچز/El Paso Times

new_border_big_guillermo_arias_afp_getty

عکس گیلرمو آریاس/خبرگزاری فرانسه/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im