بریتانیا اقدام به خرید General Atomics’ محافظ هواپیماهای بدون سرنشین در $81M مقابله

جولای 15 (UPI) — San Diego-بر اساس General Atomics خواهد ساخت سه محافظ هواپیماهای بدون سرنشین بریتانیا در یک $81 میلیون معامله انگلیسی, وزارت دفاع اعلام کرد.

این هواپیما نیز خواهد بود مستقر در هوش و نظارت با هدف قرار دادن و شناسایی ماموریت های جایگزین بریتانیا ناوگان فعلی از درو هواپیماهای بدون سرنشین, مقامات گفت.

تبلیغات

“انگلستان است اثبات یک بار دیگر که ما یک رهبر جهان در فن آوری دفاع گفت, وزیر دفاع, بن والاس روز چهارشنبه در مجازی 2020 هوا و فضا, قدرت, کنفرانس است. “محافظ ارائه خواهد شد RAF [نیروی هوایی سلطنتی] با گسترده جهانی در رسیدن به جلسه و انگلستان دفاع و امنیت نیاز برای دهه های آینده فراهم می کند و یکی دیگر از افزایش بدون سرنشین موجودی برای نیروهای مسلح.

این هواپیما یک اصلاح MQ-9B هواپیماهای بدون سرنشین و امکانات 66-پا بال و قابلیت سفر 300 مایل در ساعت.

آن را می تواند حمل 3,900-پوند محموله از موشک ها و بمب, اما, مهمتر, است, اولین, هوایی بدون سرنشین وسیله نقلیه به گواهی به عنوان یک RPAS و یا از راه دور مجهز به سیستم هوا.

هواپیماهای بدون سرنشین را “شناسایی و جلوگیری از” فن آوری را قادر می سازد آن را به پرواز در مشغول حریم هوایی غیر نظامی از جمله حریم هوایی این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

“این هواپیما را ارتقا طیف وسیعی از قابلیت های کشنده ما اجازه می دهد برای کنترل و محافظت و مدیریت battlespace از هوا برای ساعت ها در پایان” والاس گفت.

این قرارداد شامل یک گزینه برای ساخت 13 بیشتر محافظ برای راف و همچنین چهار ایستگاه های کنترل زمینی. در آن مستقر خواهد شد توسط 2023 به پایگاه RAF در وددینگتن, انگلستان است.

خرید می آید به عنوان نظامی بریتانیا شیفت دور از متعارف نظامی به تمرکز بر روی فن آوری های فضایی, هوش مصنوعی و جنگ سایبری.

این کشور نیروهای مسلح شده اند کاهش در نیروی انسانی و تجهیزات به عنوان منسوخ تجهیزات فروخته شده است و بودجه دفاعی کاهش یافته است و در پرتو این COVID-19 گیر مقامات گفته اند.

ثبت نام برای انتخاب صنایع دفاعی عضویت در خبرنامه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im