Feb. 11 (UPI) — اقتصاد بریتانیا نشان داد رشد در سه ماهه آخر سال 2019 دولت گفت: در آمار و ارقام است که منعکس تلاطم یک انتخابات ملی و خروج از اتحادیه اروپا است.

آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار ملی انگلیس نشان داد مسطح رشد اقتصادی بیش از سه ماه گذشته از سال پس از متوسط 0.5 درصد رشد در سه ماهه سوم.

تنبل عملکرد به معنای اقتصاد بریتانیا رشد 1.4 درصد برای سال کامل. اگر چه کمی بهتر از 1.3 درصد رشد در میزبانی 2018 2019 مشخص دومین سال متوالی از کم خونی رشد در سطوح پایین تر در دراز مدت روند.

مقامات گفت: تنبل تولید شد یک عامل کلیدی در عدم رشد به خصوص در صنعت خودرو است. بخش منقبض شده توسط 1.1 درصد در Q4 به 1.5 درصد در سال.

تجارت خرده فروشی در طول تعطیلات کریسمس نیز ناامید کننده است. داده ها از خرده فروشی کنسرسیوم ثبت 0.9 درصد کاهش فروش در ماه های نوامبر و دسامبر و گفت: این بدترین سال در تاریخ ثبت شده و برای اولین بار به نشان می دهد به طور کلی خرده فروشی کاهش است.

اقتصاددانان انگلیسی گفت: رشد اقتصادی بود “ویژه فرار” در سراسر 2019 تا حدودی با توجه به تغییرات در فعالیت های مربوط به اصل برنامه ریزی شده Brexit خرما. نخست وزیر بوریس جانسون تهدید به ترک on Oct. 31 با یا بدون یک توافق که تحت تاثیر تولید در کارخانه خودرو.

وجود نشانه هایی از بهبود فعالیت در دسامبر زیر جانسون توجهی پیروزی در انتخابات این آمار و ارقام نشان داد. اقتصاد رشد 0.3 درصدی در ماه, رانده شده توسط بخش خدمات.

Suren Thiru سر اقتصاد برای اتاق بازرگانی گفت: Q4 را بدون زرق و برق اعداد نشان داد که نیاز به وضوح در بریتانیا پس از اتحادیه اروپا تجارت در آینده و به حکومت را “سریع و ملموس مراحل” در آن بودجه های پیشنهادی برای افزایش رشد و بهره وری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im