بریتانیا به طور موقت اجازه می دهد تا ایرلند شمالی به دنیا آمد ساکنان به درمان به عنوان شهروندان اتحادیه اروپا

مارس 14 (UPI) — بریتانیا دفتر خانه گفت: تمام انگلیسی و ایرلندی شهروندان متولد ایرلند شمالی خواهد بود درمان به عنوان شهروندان اتحادیه اروپا برای مهاجرت کنند.

این تغییر به پایان می رسد سه سال نبرد شامل ایرلند شمالی زن Emma De Souza و حقوق اقامت او در آمریکا متولد شده است. De Souza مبارزه در دادگاه به رسمیت شناخته شده به عنوان ایرلندی توسط دفتر خانه, تعیین مجاز 1998 خوب جمعه توافق.

جیک De Souza او در حال حاضر خواهد شد اجازه اقامت در بریتانیا به طور نامحدود اگر او امر برای اتحادیه اروپا حل و فصل وضعیت مهاجرت ایستاده برای همه شهروندان اتحادیه اروپا که مایل به باقی می ماند در بریتانیا پس از Brexit.

“این خبر خوبی است” Emma De Souza گفت: “برای به دست آوردن یک امتیاز از دولت بریتانیا و تغییر در قانون مهاجرت نیست feat کوچک است. آن است که فوق العاده رضایت بخش در نظر گرفته شود به عنوان شهروندان اتحادیه اروپا خواهد بود و کمک بزرگی به همه خانواده های دیگر در وضعیت من.”

دفتر خانه ساخته شده است تغییر در مجلس پنج شنبه.

“این ارائه در تعهد [انگلیسی] دولت ساخته شده در ‘جدید دهه رویکرد جدید’ توافق در ماه ژانویه 2020 که ترمیم قدرت های اجرایی در ایرلند شمالی” خانه کرد.

قوانین جدید اگر چه به پایان خواهد رسید زمانی که اتحادیه اروپا حل و فصل وضعیت مهاجرت مسائل با بریتانیا در ماه ژوئن 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im