بریتانیا به راه اندازی 14 روز در قرنطینه برای ورود مسافران شرکت های هواپیمایی می گویند

مارس 9 (UPI) — انگلیسی, شرکت های هواپیمایی گفت: آنها شده است گفت: دولت در حال برنامه ریزی یک 14 روز در قرنطینه برای هر کسی که پس از رسیدن به آنجا از هر کشور دیگر ایرلند.

دولت و حمل و نقل هوایی منابع گفته BBC News قرنطینه به معنی مردم ممکن است مجبور به ارائه یک آدرس به عنوان آنها می رسند در مرز.

اجرای قرنطینه است که انتظار می رود اتفاق می افتد در پایان ماه.

مسافران هوایی از ورود به بریتانیا را به خود منزوی برای 14 روز در محل اقامت خصوصی.

جزئیات از قبیل اینکه آیا ورود مسافران قادر خواهد بود به ماندن در اجاره یک محل خصوصی و چه مدت قرنطینه سیاست باقی خواهد ماند و در اثر باقی می ماند مشخص نیست.

“ما نیاز به دیدن جزئیات از آنچه به آنها پیشنهاد” گفت: شرکت های هواپیمایی انگلستان, که نشان دهنده, انگلیسی, خطوط هوایی EasyJet و دیگر بریتانیا بر اساس شرکت های هواپیمایی در بیانیه ای.

هواپیمایی نمایندگان انتظار می رود به وضوح بیشتر در یک کنفرانس تلفنی صبح روز یکشنبه با وزیر حمل و نقل هوایی کلی Tolhurst.

کارگران ضروری مانند رانندگان کامیون که حمل و نقل کالا و حمل و نقل کارگران صنعت به شمار می رود معاف اخبار بی بی سی گزارش داد.

فرودگاه اپراتورهای انجمن جمعه هشدار داد که اقدامات قرنطینه می تواند صدمه دیده است نه تنها صنعت هوانوردی بلکه اقتصاد بریتانیا.

“حمل و نقل هوایی است که یک enabler برای بسیاری از صنایع دیگر مانند تولید کنندگان, گردشگری و صنعت مهمان نوازی” AOA اجرایی کارن دی گفت. “اگر دولت بر این باورند قرنطینه پزشکی لازم است و سپس باید آن را اعمال و بر اساس انتخابی پیروی از علم است.”

فرودگاه “نمی تواند زنده ماندن بیشتر از دوره طولانی بدون مسافر خواهد بود که نتیجه اقدامات قرنطینه,” او اضافه شده است.

بریتانیا پیشی گرفته و ایتالیا در اوایل این هفته با بیشترین COVID-19 مرگ و میر در اروپا است. همانطور که از شنبه, بریتانیا بود 216,525 موارد و 31,662 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهانی ردیاب از موارد.

با توجه به ana ortega از شنبه, بلژیک دارای بالاترین تعداد مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر از این بیماری همه گیر کوروناویروس در 746 مرگ در هر میلیون نفر است.

اسپانیا بالاترین دوم در 562 پس از ایتالیا در 499 بریتانیا در 469 فرانسه در 391 سوئد در 311 هلند در 311 ایرلند در 294 ایالات متحده در 235 و سوئیس در 214 میلیون مرگ در هر گرد کردن 10 کشور با بالاترین COVID-19 نرخ مرگ و میر.

مقامات چینی برای اولین بار شناسایی یک خوشه از موارد پنومونی در ووهان چین در ماه دسامبر. دانشمندان سرزنش شیوع در یک رمان coronavirus در ماه ژانویه است.

شواهد اولیه نشان می دهد شیوع همراه با غذاهای دریایی بازار در ووهان چین با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

همانطور که از شنبه تعداد موارد در چین رسیده 83,976 با توجه به جهانی ردیاب. کشور گزارش 4,637 مرگ و میر.

چین دارای 3 مرگ در هر میلیون, با توجه به ana ortega.

رئیس جمهور چین شی جینپینگ ارائه شده شنبه به کمک رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

پیشنهاد شده بود در نامه ای Xi ارسال به کیم. دولت چین اجرا Xinhua News Agency انتشار جزئیات نامه.

یازدهم گفت که او نگران بود در مورد “پیشگیری و کنترل از کره شمالی بیماری و سلامت مردم کره.”

این خبرگزاری افزود که یازدهم پیشنهاد چین برای کمک به حمایت از کره شمالی پاسخ به همه گیر.

“چین مایل است برای تقویت ضد اپیدمی همکاری با کره شمالی و ارائه پشتیبانی درون توانایی خود را با توجه به نیازهای DPEK,” Xi نوشت: استفاده از مخفف برای جمهوری دموکراتیک خلق کره است. “اعتقاد بر این است که با تلاش های مشترک هر دو کشور چین و کره شمالی و جامعه بین المللی به پیروزی نهایی در این مبارزه با این بیماری همه گیر خواهد شد.”

سازمان بهداشت جهانی دریافت کرده است و نه هر گونه گزارش از کره شمالی از coronavirus موارد است.

هنوز کره شمالی ramping تا خود را “ضد اپیدمی فعالیت” در پاسخ به “گسترده بدخیم ویروس با عفونت” با توجه به دولتی کره ای خبرگزاری مرکزی.

در سراسر جهان, ایالات متحده بيشترين COVID-19 مورد (1,298,117) و بیشترین مرگ و میر (78,084). در سطح جهان وجود داشته است بیش از 3.9 میلیون نفر و بیش از 277,000 مرگ و میر.

اسپانیا دومین شماره از موارد در سراسر جهان در 222,857 با 26,299 مرگ و میر. برخی از مستند محدودیت برداشته شد دوشنبه به عنوان موارد کاهش یافته است به عنوان کم به عنوان آنها قبل از این مستند آغاز شد مارس 14, اما دولت ملی دوشنبه با رد درخواست توسط Madrid منطقه به سهولت محدودیت در تحرک اجتماعی.

ملی بهداشت مقامات تصمیم گرفتند به صبر کنید تا زمانی که منطقه تست قابلیت های “قوی تر است.”

کره جنوبی که بین المللی دریافت کرده است ستایش برای آوردن تا حد زیادی coronavirus تحت کنترل بسته شده است, کاباره ها در میان سنبله در موارد به شب زنده داری.

پایتخت این کشور شهر سئول به حال سست اجتماعی آن فاصله دستورالعمل روز قبل پس از ادامه monthlong رگه روزانه موارد زیر 100. پس از شیوع ویروس شروع این کشور که حدود یک ششم از جمعیت ایالات متحده گزارش کرده است 10,840 موارد و 256 مرگ و میر.

پارک برنده-به زودی شهردار Itaewon یک محله شناخته شده برای آن ناهار خوری و شب زنده داری گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که از ظهر شنبه COVID-19 موارد به باشگاه ها و میله ها افزایش یافته و به 40.

در پاسخ به پارک دستور کاباره دیسکو ها و بارها و مشابه شبانه میلادی در سئول بسته شده است.

29-سال-پیرمرد بازدید از باشگاه ها و میله در آخر هفته گذشته قبل از توجه به علائم بیماری تنفسی, مقامات گفت. او آزمایش مثبت شنبه و بستری در بیمارستان در سوون جنوبی, Seoul.

سنبله را برانگیخته خاطراتی از شیوع بیماری در یک فرقه مذهبی در ماه فوریه که مشخصی روزانه عفونت در کشور به تقریبا 1000. مقامات تخمین می زنند که انسان ممکن است در تماس با بیش از 1500 نفر در سراسر پنج سالن های آخر هفته گذشته.

صندوق بین المللی پول پیش بینی اقتصاد جهان به قرارداد با 3 درصد در این سال با توجه به همه گیر است که در آن گفته است “بسیار بدتر از طول 2008-09 بحران مالی است.”

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

نخست وزیر بوریس جانسون, claps, خارج, خیابان داونینگ لندن برای نشان دادن حمایت خود را برای کلید کارگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 7. پزشکان منتشر جانسون از بخش مراقبت ويژه در اواسط ماه آوریل پس از او حدود یک هفته در بیمارستان با COVID-19 عکس هوگو Philpott/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im