اقتصاد بریتانیا انقباض با رکورد 20% در ماه آوریل میان coronavirus مستند

12 ژوئن (فردا) — اقتصاد بریتانیا در اولین ماه کامل تحت مستند قرارداد با بیش از 20 درصد در بدترین حالت آن قطره که تاکنون ثبت شده با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط دولت اوایل جمعه.

نخست وزیر بوریس جانسون دستور داد که کشور تحت سخت مستند در آخرین هفته از ماه مارس اطلاع رسانی عمومی در خانه بمانند مگر اینکه مطلقا لازم است برای جلوگیری از گسترش بیماری عفونی و کشنده coronavirus.

تبلیغات

فروشگاه صنعت مدارس و تمام اما ضروری کسب و کار بسته تا زمانی که ممکن است زمانی که جانسون به آرامی شروع به سهولت محدودیت.

در ماه مارس به رشد اقتصادی 5.8 درصد تا حد زیادی منتسب به نزدیکی هفته-و-یک-نیمه مستند. در ماه آوریل تولید ناخالص داخلی قرارداد 20.4 درصد و یا یک پنجم با توجه به گسترده قطره در سراسر کل اقتصاد دفتر آمار ملی انگلیس روز جمعه گفت.

“مارس سقوط در تولید ناخالص داخلی است و بزرگترین انگلستان تا به حال دیده می شود بیش از سه برابر بزرگتر از ماه گذشته و تقریبا 10 برابر شدیدترین قبل از COVID-19 سقوط” جاناتان Athow معاون ملی آمار اقتصادی آمار در بیانیه ای گفت. “در ماه آوریل اقتصاد در حدود 25 درصد کمتر از در ماه فوریه است.”

برای سه ماه به پایان ماه آوریل تولید ناخالص داخلی کاهش یافته و 10.4 درصد را به عنوان محدودیت شدید در جنبش کاهش فعالیت های اقتصادی در فایرفاکس گزارش شده است.

تمام بخش های اقتصاد ضربه شد با محل اقامت و غذا و خدمات کاهش 40.9 درصد تا کنون بیشتر از هر بخش. سایر خدمات یک مدت با هم گروه بندی کسب و کار است که نمی افتد و تحت دسته اصلی تجربه دوم ونرخ فشار از 20.5 درصد و به دنبال آن آموزش و پرورش در 18.8 درصد و ساخت و ساز در یک 18.2 درصد افت.

“تقریبا در تمام زمینه های اقتصاد, آمار, با, بارها, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و خرید و فروش ماشین همه دادن بزرگترین کمک به این تاریخی سقوط” Athow گفت. “تولید و ساخت و ساز نیز شاهد قابل توجهی می افتد با ساخت ماشین و housebuilding خصوص به شدت تحت تاثیر قرار.”

در میان رکورد سقوط, خدمات, تجربه کرده, بزرگترین انقباض پس سری شروع شد و در سال 1997 تولید و ساخت خود را به حال, tightest فشار از شروع سری در سال 1968 و ساخت و ساز تا به حال بزرگترین سقوط از این سری در سال 2010 آغاز شد.

تنها بخش به رشد در ماه آوریل بود که مدیریت عمومی و دفاعی است که گسترش توسط یک حاشیه 0.2 درصد است.

ارقام منتشر شد دو روز پس از سازمان همکاری اقتصادی و توسعه پیش بینی اقتصاد جهان به تجربه آن “ترین رکود اقتصادی شدید در نزدیک به یک قرن” به طور بالقوه پیمانکاری به میزان 7.6 درصد تا پایان سال.

پیش بینی ها نشان می دهد در بریتانیا تولید ناخالص داخلی طرف قرارداد با 14 درصد در سال 2020 از یک سال قبل اگر موج دوم عفونت نوردد سراسر کشور و 11.5 درصد است که اگر تنها یک موج.

بریتانیا نشسته پنجم در جهان در coronavirus موارد پشت, ایالات متحده, برزیل, روسیه و هند اما برای اولین بار در اروپا با بیش از 292,000 عفونت و در نتیجه بیش از 41,000 مرگ و میر با توجه به live tracker ویروس توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im