انگلیسی gov را رها برنامه ای برای چک آداب و رسوم خوب از اتحادیه اروپا

12 ژوئن (فردا) — دولت بریتانیا را ترک خواهد کرد برنامه های خود را برای مرز چک در محصولات آینده از اتحادیه اروپا پس از آن خروجی بلوک در پایان این سال از افغانستان روز جمعه گفت.

یک منبع دولتی صحبت در زمینه گفت: این حرکت گرفته خواهد شد دوشنبه به دلیل ترس از چک به اضافه بار اقتصادی بریتانیا کسب و کار در حال حاضر صورت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

“ما می دانیم که تاثیر coronavirus تا به حال در بریتانیا کسب و کار به عنوان ما را از ما قوانین و مرزهای ما در پایان این سال ما را عملی و روش انعطاف پذیر برای کمک به کسب و کار تنظیم به تغییرات و فرصت های خارج از بازار واحد و اتحادیه گمرکی” دولت منبع در بیانیه ای گفت.

انگلیسی, کابینه, وزیر, مایکل گوو در ماه فوریه اعلام کرد که قصد دولت برای تحمیل مرز چک در تمام ورود کالا از اتحادیه اروپا پس از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا می شود رسمی در ژانویه. 31, 2021, هنگامی که زمان دوره گذار منقضی می شود.

این حرکت بود درک شده توسط برخی به عنوان یک راه برای به دست آوردن اهرم فشار بر اتحادیه اروپا در ادامه مذاکرات برای رسیدن به یک پست-Brexit معامله تجارت.

در مورد چهره ها این است که صنعت داروسازی ابراز نگرانی می کند که همه گیر می تواند ایجاد کمبود دارو اگر بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا بدون یک معامله تجاری در محل.

لندن و بروکسل را به بن بست رسیده ایران و مقامات انگلیسی گفته اند که آنها نمی خواهد به دنبال یک فرمت به دوره گذار است. نخست وزیر بوریس جانسون در ماه فوریه تهدید به پیاده روی به دور از این مذاکرات اگر کافی پیشرفت نبود مشهود در ماه ژوئن.

یک سخنگوی رئیس شورای اتحادیه اروپا با چارلز میشل جانسون گفت: صحبت خواهد شد با میشل و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen دوشنبه در تلاش برای شکستن بن بست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de