سالم و یا یک ائتلاف محلی و ایالتی و ملی سازمان های ارسال شده نوشته شده شهادت در نامه ای به اورگان سنا منابع طبیعی و محیط زیست کمیته در مخالفت با لایحه در مجلس سنا 1513 است که جلسه امروز است. این لایحه را جزئی تجدید نظر به تایید روند جدید مگا-گاوداری.

این ائتلاف به نام ایستادن به کارخانه و مزارع مخالف این لایحه پیشنهاد شده به دلیل آن را تقریبا به اندازه کافی برای محافظت از اورگان مکان های خاص آن مزارع خانوادگی و یا رفاه حیوانات از مضرات مگا-گاوداری. جدید مگا-گاوداری یک تهدید قریب الوقوع به عنوان دولت و وزارت کشاورزی در حال حاضر با توجه به مجوز نرم افزار توسط Easterday مزارع برای حدود 30,000-حیوانات لبنی به جای فاجعه از دست داد دره مزرعه.

Tarah Heinzen ارشد, کارکنان, وکیل, مواد غذایی و آب اقدام گفت: “ما می دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر این لایحه تصویب: دولت ادعا می کنند “مشکل حل شد” و رفت و برگشت آن نظارت شکست خورده از مگا-گاوداری زیر فرش — همه در حالی که هموار راه را برای حتی بیشتر مگا-گاوداری. این لایحه است نه یک راه حل برای آسیب زیادی ناشی از مزارع کارخانه در اورگان. اورگان نیاز به یک مهلت قانونی برای مگا-گاوداری و ائتلاف ما خواهد شد و نه کمتر.”

“به عنوان تماس برای moratoriums در مزارع کارخانه بیشتر رایج می شود در سراسر کشور در حال حاضر است زمان برای اورگان به تصویب جزئی اقدامات نظارتی که ایجاد یک احساس امنیت کاذب” گفت: ارین Eberle مدیر نامزدی, مزرعه رو به جلو است. “زمان در حال حاضر به صورت جسورانه و معنی دار عمل مانند یک مهلت قانونی برای مگا-گاوداری—که در واقع به حل بحران ما. ما باید بهتر از سنا لایحه 1513.”

“در میان مسائل مربوط به این لایحه نتواند به طور کامل در حال اثرات مگا-گاوداری در ایالت منابع آب” گفت: Brian Posewitz کارکنان وکیل در WaterWatch اورگان. “لبنیات مانند از دست داد دره مزرعه مصرف به اندازه آب به عنوان یک متوسط شهر و بسیاری از آنها با تکیه بر منسوخ ارائه در دانشگاه کد که معاف “stockwatering” از نیاز به گرفتن حق آب. این اتفاق می افتد حتی در جایی که منابع آب قرار داده شده است محدودیت های جدید حقوق آب با توجه به کمبود. ما نیاز به یک مهلت قانونی جدید مگا-گاوداری تا زمانی که ما بهتر می تواند با پرداختن به این مسائل است.”

“سنا لایحه 1513 هیچ کاری نمی کند برای رسیدگی به رفاه حیوانات و مسائل مرتبط با مگا-گاوداری” گفت: Rajesh K. Reddy, یک عضو هیات مدیره انسانی رای دهندگان اورگن. “این کارخانه مزارع محدود گاو در فضاهای شلوغ با کمی و یا بدون دسترسی به چراگاه و آنها را وادار به دیدار با افراطی خواسته های تولید. ما نیاز به یک مهلت قانونی برای مگا-گاوداری حداقل تا زمانی که ما بهتر مراقبت از حیوانات استانداردهای.”

“SB 1513 است ضعیف و بی اثر تلاش به آدرس تهدید بلندی به اورگان – رشد و گسترش صنعتی, حیوانات, کشاورزی, معمولا شناخته شده به عنوان مزارع کارخانه گفت:” اسکات Beckstead روستایی, توسعه, مدیر, Humane Society of the United States. “ما در اورگان رهبران رد SB 1513 و به جای کار در معنی اصلاحات CAFO اجازه فرایند است که منعکس کننده اورگان, ارزش, از, حفاظت از محیط زیست انسانی درمان حیوانات و قوی جامعه پایدار و مسئول خانواده کشاورزان و ما آنها را ترغیب به شروع فوری توقف مگا-لبنیات برخی از بزرگترین و مهمترین مضر آلوده در کشور ما است.”

“اورگان چهره یک تصمیم مهم نقطه: آیا ما حفظ ما مکان های خاص آب و هوایی و سنتی خانواده dairy farms یا ما تبدیل به یک آلوده کارخانه مزرعه دولت ؟ ما لازم نیست که زمان برای نیم اقدامات گفت:” امی ون Saun دادستان ارشد در مرکز ایمنی مواد غذایی را از شمال غربی اقیانوس آرام ، “این صنعت و ODA لایحه کسب و کار به عنوان معمول در زمانی که Oregonians نیاز به اقدام جسورانه برای حفاظت از آب و هوا و آب با کیفیت و کمیت و نوع کشاورزی که Oregonians احساس خوبی در مورد.”

جزئیات نامه کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su