بروکس Koepka آموخته به بحث با صدا غذا خوردن مایکل جردن در زمین گلف

مارس 7 (UPI) — PGA Tour ستاره بروکس Koepka گفت: او دیگر با صدا غذا خوردن صحبت مایکل جردن در زمین گلف پس از یک دور به افسانه بسکتبال.

Koepka گفت: او در بازی مقابل اردن و چند نفر دیگر چند ماه پیش در نخل باشگاه گلف در پالم بیچ گاردنز فلوریدا. او تا به حال یک سرب در اردن و شروع به صحبت برخی از زباله اردن قبل از گرم کردن و برنده شد.

Koepka صحبت در مورد دنباله ای بر ESPN SportsCenter. شماره 3 بازیکن در رسمی گلف جهان رتبه بندی گفت: رهبری به 17 سه راهی بعد از او برنده قبلی چند سوراخ در برابر “خود Airness.”

“من به شما راست که در آن من می خواهم به شما” Koepka گفت: اردن.

“او فقط كم توپ. او طول می کشد عمل خود را نوسان است. او به نظر می رسد در من و می رود: “آن را در سه ماهه چهارم عزیزم من از دست دادن نیست.’

“و مطمئن شوید که به اندازه کافی از دست دادم 17 و 18. به طوری که احتمالا این آخرین بار است که من تا کنون با صدا غذا خوردن صحبت او.”

Koepka گفت: اردن با یک نقص گلف اندازه گیری استفاده می شود اجازه می دهد تا بازیکن از مهارت های مختلف سطح به رقابت در برابر یکدیگر.

PGA Tour متوقف شده است از تاریخ 13 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. گلف بازان به بازگشت در چارلز شواب چالش از 11 ژوئن تا 14 در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de