بروس Springstreen از راه دور به پیوستن به پا زدن قطره Murphys در livestream کنسرت

18 مه (بی بی سی) — بوستون مبتنی بر سلتیک گروه پانک Dropkick Murphys روز دوشنبه گفت که بروس اسپرینگستین به آنها ملحق خواهد شد از راه دور برای یک livestream کنسرت به عنوان آنها بازی در Fenway پارک. وجود خواهد داشت نه یک مخاطب نشان می دهد.

این کنسرت با عنوان “جریان بری Fenway” برگزار خواهد شد در 6 p. m. on May 29.

“چراغ خواهد بود پیر Ballpark را برای جریان بری Fenway!” سلتیک گروه پانک است. “برای اطمینان از این است که یک شب به یاد داشته باشید ما دوست @اسپرینگستین خواهد شد پیوستن به ما از راه دور . . . ما با هم بازی یکی از ما به همراه یکی از.”

“درست است – – ما در حال میخوام این گروه برای اولین بار در تاریخ بازی حق در خاک و چمن از زمین زیر کشت الماس – – و ما آن را انجام دهند free — برای شما بهترین طرفداران در جهان!,” Dropkick Murphys اضافه شده, در بیانیه ای. “ما نمی توانیم صبر کنید تا بازی برای شما!”

Dropkick Murphys همچنین گفت که بوستون tech شرکت PEGA کرده و آنها را بکشید کامل الکتریکی و livestream عملکرد از خانه Boston Red Sox. هدف این است که برای جمع آوری کمک مالی برای بوستون تابآوری صندوق زیستگاه برای بشریت و تغذیه امریکا از طریق حمایت و کمک های مالی.

“این سازمان قرار داده و کمک های مالی خود را به کار در حال حاضر به کمک به مردم واقعی در نیاز” DKM بیانیه ای گفت:. “اگر شما می خواهید برای اضافه کردن به سهم DKM و حامیان شما می توانید – – و شما حتی نمی باید صبر کنید تا زمانی که این جریان شروع می شود. شما می توانید در حال حاضر!”

اهدا می شود ساخته شده توسط پیام کوتاه “کمک” به 404-994-3559.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im