بابا والاس می خواهد مؤتلفه پرچم ممنوع از نسکار آهنگ

ژوئن 9 (UPI) — راننده نسکار بابا والاس است فشار برای تغییر در این ورزش خواستار حذف همه متفق پرچم در مسابقه آهنگ.

“من گام بعدی خواهد بود برای خلاص شدن از شر همه متفق پرچم” والاس با سی ان ان گفت در روز دوشنبه. “هیچ کس نباید احساس ناراحت کننده زمانی که آنها می آیند برای یک مسابقه نسکار است. پس از آن شروع می شود با مؤتلفه پرچم. آنها را از اینجا. آنها هیچ جایی برای آنها.”

تبلیغات

والاس درایوهای No. 43, ماشین, برای, Richard Petty موتورسواری و تنها فعال سیاه راننده در جام سری. والاس که عینک یک پیراهن که به عنوان خوانده شده “من نمی توانم نفس بکشم” و “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” قبل از نژاد روز یکشنبه در آتلانتا و درک موقعیت خود را نمی خواهد به خوبی با برخی از طرفداران نسکار.

“وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مردم عصبانی که حمل آن پرچم با افتخار اما از آن زمان برای تغییر” والاس گفت. “ما باید به تغییر است و من را تشویق نسکار — ما باید به کسانی که مکالمات برای حذف کسانی که پرچم.”

والاس, 26, گفت: او همیشه زحمت با دیدن مؤتلفه پرچم در مسابقه. اما آلاباما بومی به تازگی تحصیل خود را در مورد تاریخ پرچم.

“آنچه که من تعقیب است پرچم شطرنجی و این نوع از روایت” والاس گفت. “اما غواصی بیشتر به آن و آموزش خودم مردم احساس ناراحت کننده است که مردم در مورد آن صحبت. که اولین چیزی که آنها را تا. … ما باید قادر باشد که به یک بحث بیش از آن. آن است که ضخامت خط ما عبور نمی کنه.”

در سال 2015 NASCAR خواسته طرفداران را مؤتلفه پرچم به نژادها و تا به حال یک پرچم ارز برنامه به “ایجاد فراگیر جو است.”

نسکار جام جهانی بعدی سری مسابقه برای چهارشنبه شب در Martinsville Speedway در ویرجینیا. Richard Petty موتورسواری اعلام کرد که والاس خواهد بود رانندگی یک ماشین با یک سیاه و سفید “زندگی” موضوع طرح رنگ برای ترویج برابری نژادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de