دلار’ Giannis Antetokounmpo تحسین LeBron James’ عملکرد

لس آنجلس — با این همه برق از یک حذفی بازی NBA غربی و شرقی در کنفرانس رهبران مربوطه منجر مردان – درگیری جمعه شب در مرکز استیپلز در آنچه ممکن است یک پیش نمایش از NBA Finals.

مورد LeBron James در مقابل Giannis Antetokounmpo کج به نفع این تیم در خانه این بار با جیمز صف آرایی تیم ملی خود را از نه نقطه اول نیمی از کسری بودجه را به یک حذفی-عقد 113-103 پیروزی در Milwaukee Bucks,’ هزینه.

پس از آن دیگران سوپراستار ایستاده بود رو به یک رسانه نوعی بازی فوتبال راگبی خود را لب خون آلود خود را در تیم ملی از دست داده فقط 10 بار تمام فصل و ذهن خود را ساخته شده: زانو خود را که buckled بد در نیمه دوم بود “خوب” او اصرار داشت.

25 سال حاکم MVP لیگ را به ثمر رساند 32 امتیاز در از دست دادن دو کمتر از او می خواهم به ثمر رساند در این تیم آخرین جلسه یک 111-104 میلواکی پیروزی در ماه دسامبر.

روز جمعه 6 پا-11 قدرت به جلو/گارد نقطه/هافبک/گارد تیراندازی رفت 10 تا 21 از میدان و 11 و 14 از خط پرتاب آزاد برداشت 11 پرتاب ریباند و افزود: شش پاس گل و یک سرقت – اما دیگران بودند outscored با 11 امتیاز زمانی که او بر روی زمین است.

در انتهای دیگر جیمز – که serenaded با “M-V-P” شعارهای یک حزبی جمعیت اظهار داشت خود را به عنوان اگر او می خواست به جرقه یا شاید حل و فصل یک بحث است.

جیمز وارد روز جمعه امر به طور متوسط 25.4 امتیاز 7.8 ریباند و 10.7 کمک در بازی و داشتن رهبری لیکرز بازگشت به پرتگاه حذفی اسکله برای اولین بار از سال 2013.

Antetekounmpo نشان داد تا برای کار جمعه به طور متوسط 29.6 امتیاز و 13.8 ریباند در هر بازی 3-نقطه تیراندازی بهبود به 30.9 درصد از 25.6 فصل گذشته – کمک به یک کمی خود را حرفه ای-پنج بالا 3-اشاره گرها در برابر لیکرز زمان گذشته است.

“او چراغ را در تمام جهات” لیکرز مربی Frank Vogel گفت pregame هفتم-سال ستاره. “او را نگه می دارد مشغول کار بر روی 3 نقطه شات و توانایی های خود را به شما صدمه دیده است که در راه است. او … قرار می دهد مقدار زیادی از فشار بر خود را دفاع (او) دشوار است برای محافظت بزرگ دفاعی یک, بزرگ دفاعی ضعیف در سمت شرایط.

“او خوب بوده است.”

جیمز البته موفق به کسب سه قهرمانی در 17 فصل NBA و بنادر به امید بدست آوردن یک چهارم این فصل است. Antetekounmpo می خواهم در این فصل برای کسب اولین قهرمانی – و برای خنثی کردن James’ تمایل به انجام آن را دوباره.

که تحمل فشار و کشش ساخته شده برای قانع تئاتر جمعه, حتی برای کسی که به عنوان نزدیک به عنوان وگل.

“من لذت بردن از آن همه ما مربیان ما هنوز هم طرفداران این بازی شما می دانید” Vogel گفت. “ما دوست داریم برای دیدن بهترین در برابر بهترین, و این نوع از ترکیب هیرو که من خوش شانس را به بخشی از یک صندلی ردیف جلو و امیدوارم می تواند کمک به ما ستاره ضرب و شتم خود را می گیرند.”

وگل کردم کاش او: او 35 ساله به جلو/گارد نقطه به ثمر رساند 37 امتیاز رو به خط پرتاب آزاد 15 بار (ساخت 12 ناپاک عکس) برداشت هشت ریباند و ثبت هفت پاس گل و سه دزد به رهبری لیکرز (48-13) گذشته Antetekounmpo تیم ملی بود که ناراحت لیکرز’ ظهر و قادر به بازیابی از یک 31-17 اختلاف در رایگان می اندازد.

حتی در شکست Antetekounmpo تحسین James’ عملکرد.

“این همیشه خوب بازی برابر یکی از بهترین بازیکنان لیگ بود و شما می توانید احساس می کنید هر زمان که شما را به توپ پایین هر زمان که شما در مقابل او, شما می توانید احساس عظمت” گفت: Antetekounmpo که باقی مانده در بازی جمعه با وجود ترسناک قرار می گیرند. “او قراره در شما آمده است و شما باید آماده برای رفتن باید آماده به مبارزه با او. … در پایان روز او را میخوام توانید عکس های خود را تا او را خواهی هم تیمی های خود درگیر است. او LeBron James, آنچه می تواند به شما می گویند؟”

لیکرز به جلو LeBron James جشن 3-نقطه سبد خرید در روز جمعه 113-103 پیروزی بر Milwaukee Bucks در مرکز استیپلز. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im