بودایی مشاور شکایت برای جلوگیری از وسلی Purkey اعدام با استناد به COVID-19 خطر

جولای 2 (UPI) — معنوی مشاور برای فدرال محکوم به اعدام اهل بیت شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز شنبه گفت او را یک تکلیف شرعی برای حضور در اعدام در دو هفته اما coronavirus خطری برای او.

وسلی Purkey, 68, است, برنامه ریزی برای اجرای جولای 15, 22 سال پس از کشته شدن 16 ساله جنیفر طولانی در کانزاس سیتی کن.

تبلیغات

او یکی از چهار فدرال اعدام وکیل ویلیام بر دستور به برنامه ریزی در ماه گذشته در میان یک جنگ در دادگاه.

برگرد. Seigen Hartkemeyer, Purkey بودایی معنوی مشاور هر چند گفت: COVID-19 همه گیر خواهد آن را دشوار برای او را به حضور در اعدام در آمریکا, زندان, در ترر هوت, Ind.

زندان شده است و این مستند را به همه ی بازدید کنندگان برای جلوگیری از گسترش ویروس اما پس از برنامه ریزی از این اعدامها در ژوئن 15, اصلاحات مقامات مجاز قانونی و معنوی بازدیدکننده داشته است به رزومه برای چهار مردان.

“هر چند ملاقات از سر گرفته شد, [اداره زندانهای] نه هر گونه طرح یا سیاست های در محل برای اطمینان از این بازدیدکننده داشته است چه رسد به اعدام خود را می تواند انجام شود با خیال راحت و در انطباق با [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] دستورالعمل در طول همه گیر گفت:” کت و شلوار که ثبت شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و قانون شرکت از طناب و خاکستری LLP در Hartkemeyer طرف.

Hartkemeyer که گفت او شده است ارائه مشاوره Purkey برای 11 سال گفت: او دارای سابقه ریه بیماری است که او را “به شدت آسیب پذیر به ویروس است.”

تبلیغات

“من آن را وظیفه دینی به عنوان یک ذن بودایی کشیش برای حضور در اعدام یک مرد من روحانی, مشاوره, اما من ممکن است مجبور به سازش اعتقادات من برای محافظت از سلامت من” او گفت:.

Hartkemeyer خواسته Purkey اعدام به تاخیر می افتد و تا زمانی که یک واکسن یا درمان برای COVID-19 را می توان توسعه یافته.

Purkey تیم حقوقی خواست برای اقامت از اعدام در ماه ژوئن گفته مشتری خود را پیشرفت بیماری آلزایمر او را مانع از درک خود را از مجازات است. اجرای او در زمان بیماری آنها گفت: نقض هشتم متمم قانون اساسی که در برابر بی رحمانه و غیر معمول است.

Purkey وکلا گفت: کارشناسان پزشکی — دکتر بوشان Agharkar و دکتر جاناتان DeRight — که هر دو تشخیص داده Purkey با زوال عقل و بیماری آلزایمر.

اقامت درخواست همچنین با اشاره به بیماری همه گیر کوروناویروس و خطر آن متوجه کسانی خواهد شد که به ارمغان آورد به آمریکا زندان ترر هوت, Ind., برای اعدام از جمله وکلا و اعضای خانواده.

Purkey بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از چهار محکوم به اعدام زندانیان چالش بر تلاش برای از سرگیری فدرال حکم اعدام است. کت و شلوار نیز به نام Daniel Lee Lewis, Alfred بورژوایی و داستین لی Honken به عنوان شاکیان.

چهار شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال گذشته پس از بر دستور اداره زندانها به سر انجام اعدام 16 سال پس از آخرین فدرال اعدام است. شاکیان در میان این دسته از اعدام های برنامه ریزی شده را به جای شروع در ماه دسامبر 2019 اما یک قاضی فدرال تحمیل یک مهلت قانونی به طور موقت در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه خود را.

تبلیغات

دیوان عالی کشور کاهش یافته است به شنیدن درخواست تجدید نظر خود را دوشنبه.

در موضوع در طرح دعوی در دادگاه در وزارت دادگستری طرح به موسسه یکنواخت تزریق کشنده پروتکل به جای دنبال فردی پروتکل های مورد استفاده توسط هر دولتی که به قانون نیاز دارد. بار پیشنهاد استفاده از یک داروی پنتوباربیتال به جای مشترک سه کوکتل مواد مخدر استفاده می شود در بسیاری از وزارت امور خارجه.

زیر یک سال 1994 قانون فدرال اعدام انجام می شود باید در یک “شیوه ای تجویز شده توسط قانون دولت است که در آن حکم تحمیل شده است.” وکلای دولت استدلال کرده بود که داروهای مورد استفاده در پروتکل بی ربط هستند از این روش اعدام — تزریق کشنده — همان است.

ناحیه کلمبیا, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر لغو دستور در مارس دادن بر چراغ سبز به reschedule اعدام Lee (July 13), Purkey (15 ژوئیه), Honken (17 جولای) و کیت Dwayne نلسون (Aug. 28). بورژوا’ دوباره نمی شده است.

کیت Stetson وکیل یکی از زندانیان محکوم به اعدام که به چالش کشیده بر طرح گفت آپی در اوایل سال جاری دولت فدرال “با عجله” آن اجرای پروتکل به منظور انجام به اعدام محکوم شد.

“دادگاه بخش را در دستور بود که با هدف جلوگیری دولت از ‘کوتاه-اتصال مشروع روند قضایی” و در خدمت منافع عمومی توسط ‘تلاش برای اطمینان حاصل شود که جدی ترین مجازات تحمیل قانونی,’,” او گفت:.

در سال 2014 رئیس جمهور سابق باراک اوباما پس از آن دستور داد-دادستان کل اریک هولدر به بررسی استفاده از مجازات اعدام در ایالات متحده به طور موثر اجرای یک مهلت قانونی برای اعدام.

تبلیغات

آخرین فدرال اعدام بود که از خلیج فارس جانباز لوئیس جونز جونیور در مارس 2003 برای تجاوز و قتل یک سرباز همکار Pvt. Tracie مک براید در سال 1995.

جونز بستری ربودن زن جوان استخدام در Blacklivesmatter پایگاه نیروی هوایی در سان آنجلو, تگزاس, اما وکیل او به دنبال بخشش خود را با این استدلال جونز دچار رفتار-تغییر مغز آسیب از قرار گرفتن در معرض گاز اعصاب در طول جنگ خلیج فارس که به او غیرقابل کنترل خشونت آمیز شد.

Purkey به مرگ محکوم شد و در سال 2004 برای تجاوز و قتل ، او همچنین محکوم به سال 1998 قتل زن 80 ساله مری اموزش عدل در کانزاس سیتی کن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de