اذیت استرالیا پسر Quaden Bayles الهام بخش OC کمدین براد ویلیامز, مشاهیر دیگر

اول او منجر خواهد شد همه ستاره تیم راگبی بر روی زمینه.

سپس این طرح به ارسال او را به دیزنی لند.

Quaden Bayles a 9-year-old boy با dwarfism الهام گرفته شده از مردم در سراسر جهان پس از مادرش شات تصویری از او صحبت کردن در مورد خودکشی پس از او مورد آزار واقع شدند. کمدین براد ویلیامز که همچنین دارای achondroplasia راه اندازی یک تلاش از طریق افزایش و رسانه های اجتماعی را Quaden به دیزنی لند.

ویلیامز که با حضور آفتابی تپه دبیرستان در فولرتون گفت: ABC Radio سیدنی که او شکسته دل که او را دیدم ،

“من خودم dwarfism. من خودم به عنوان یک کودک مورد آزار واقع شدند و با رسانه های اجتماعی گاهی اوقات همچنان مورد آزار واقع شدند. آن را واقعا شکست قلب من وقتی دیدم Quaden و من می خواهم به انجام کاری در مورد آن” ویلیامز گفت.

تا کنون تلاش کرده است بیش از 250.000 دلار است. بازیگر هیو جکمن, موسیقیدان, جک, سفید, بازیکن NBA Enes کانتر و بازیگران جیمز وودز و جفری دین مورگان در میان افراد مشهور که باید پیوسته تلاش است.

این طرح برای Quaden منجر به بومی همه ستاره تیم راگبی در این زمینه این آخر هفته در استرالیا.

“هدف در اینجا این است که به Quaden سفر از طول عمر است و به صرف هر دلار اهدا مسئول راه” ویلیامز در توییتر نوشت. “من امیدوار هستند به ویژه اثرات منفی قلدری بنابراین پدر و مادر و کودکان می توانند یاد بگیرند از این. ما می تواند بهتر شود. از شما بسیار سپاسگزارم همه! #EndBullying.”

رسانه های اجتماعی کمپین جلب توجه فیجی ایرویز.

“من فقط شنیده ام از @FijiAirways” ویلیامز نوشت. “آنها به من اجازه می دانم که آنها در حال اهدای بلیط هواپیما خیلی Quaden و مادر خود را می توانید به دیزنی لند. با تشکر از شما @FijiAirways! من نمی تواند به توقف گریه. من قول می دم مطمئن شوید که هر پنی می رود به یک علت خوب است!”

رادیو در لس آنجلس در مصاحبه ویلیامز در روز پنج شنبه. او گفت هدف اوليه بود به منظور بالا بردن $10,000. در مجموع در حال حاضر 25 برابر بیشتر است و هنوز هم در حال رشد است.

“من فقط یک پسر راه اندازی چیزی که” ویلیامز گفت. “من تو را دیدم و من فکر کردم من رو به انجام چیزی. من فقط می خواستم به آغوش بچه.”

ویلیامز گفت KROQ او استفاده می شود به کار در دیزنی لند.

برو صندوق من صفحه “فقط آتش” ویلیامز گفت.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی بیشتر برای بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>