Bumblebees در مورد می تواند تشخیص اشیاء مختلف در سراسر حواس

Feb. 21 (UPI) — توانایی تشخیص اشیاء در سراسر حواس مختلف است که بخش مهمی از مغز انسان توانایی تولید تصاویر ذهنی از جهان و حفظ آگاهی هشیار.

معلوم حشرات و کوچک خود مغز را به همان توانایی است.

بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله علوم bumblebees می توانید اطلاعات در مورد یک شی با استفاده از یک حس و تشخیص آن به بعد با استفاده از یکی دیگر.

در آزمایشگاه دانشمندان روت the bumblebees در مورد تمایز بین مکعب و حوزه بدون اینکه قادر به لمس اشیاء. دانشمندان با استفاده از آب قند به عنوان یک پاداش برای انتخاب درست در حالی که کسانی که اشتباه انتخاب شکل رو تلخ گنه گنه راه حل است.

آموزش اولیه جلسه روشن شد اجازه می دهد زنبورها به استفاده از چشم انداز خود را. در طی مدت آزمایش محققان قطع چراغ و مجبور زنبورها را به انتخاب خود را در تاریکی. The bumblebees در مورد اجازه داده شد به صرف زمان زیادی را با اشیاء به عنوان آنها می خواستند و در این زمان آنها نیست مانع از دست زدن به اشیاء.

زنبورها که آموخته کاردانی مربع با آب قند برگشت به میدان زمانی که مجبور به حرکت تنها با احساس. به همین ترتیب زنبورها است که شکر آب از حوزه احساس راه خود را به کرات در تاریکی.

زمانی که دانشمندان تکرار آزمایش در معکوس, آموزش زنبور عسل در تاریکی و تکرار آزمایش در نور آنها به همان نتایج.

این یافته ها نشان می دهد توانایی شناخته شده به عنوان مقطع معین به رسمیت شناختن است که مشترک بین انسان و حشرات است.

“نتایج حاصل از مطالعه ما نشان می دهد که bumblebees نمی روند حواس خود را به عنوان کانال های مجزا — آنها گرد هم می آیند به عنوان نوعی از واحد نمایندگی” گفت: مطالعه سرب نویسنده Cwyn حل پازل ف که انجام تحقیقات در حالی که در کوئین مری دانشگاه لندن است اما در حال حاضر در دانشگاه مک کواری در استرالیا.

“ما تا به مدت طولانی شناخته شده است که زنبور عسل می تواند به یاد داشته باشید اشکال از گل” گفت: مطالعه همکاری نویسنده لارس Chittka رئیس آزمایشگاه در کوئین مری دانشگاه لندن است. “اما یک گوشی هوشمند می تواند تشخیص چهره شما, برای مثال, می کند و بنابراین بدون هر شکلی از آگاهی است. کار جدید ما نشان می دهد که چیزی در جریان است در داخل ذهن زنبور عسل است که کاملا متفاوت از یک ماشین-که زنبورها می تواند التماس کردن به تصاویر ذهنی از اشکال است.”

نویسندگان این مطالعه نشان می دهد مطالعات آینده از مدارهای عصبی اساسی زنبور عسل متقابل معین شناخت می تواند کمک به دانشمندان در درک بهتر چگونگی عملکرد مغز انسان تولید می کند تصاویر ذهنی از جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im