با مته سوراخ کردن و Loeffler تجارت خودی نیاز به “استعفا و محاکمه”

واشنگتن – امروز در پاسخ به گزارش سناتور Riichard با مته سوراخ کردن و کلی Loeffler فروش مقادیر قابل توجهی از سهام که بلافاصله پس از اینکه در جریان گسترش COVID-19 همه در حالی که علنا بیان کرد که هیچ دلیلی برای زنگ موریس مروارید صندلی میهنی میلیونرهای سابق و مدیر عامل در بلکراک, Inc., منتشر شده این بیانیه به شرح زیر:

“سناتور با مته سوراخ کردن و Loeffler باید به وضوح قرار می گیرد شخصی خود منافع مالی پیش از ایمنی و رفاه از تشکیل خود را و آنها هیچ کسب و کار در ادامه به عنوان خدمتگزاران مردم. آنها باید استعفا دهد و خود را به سوء رفتار باید محاکمه به حد کمال از قانون تحت 2012 سهام عمل می کنند.

وزارت دادگستری باید اولویت بندی بررسی و پیگرد این سناتور. ما تمام دولت بستگی دارد مردم آمریکا اعتماد که مقامات منتخب خود را در حال کار با بهترین منافع خود را در قلب. با استفاده از رسمی خود را در موقعیت به نفع خود را در هزینه از مردم آمریکا این سناتور خیانت کرده اند اعتماد از جوامع خود و ترکیبات و ترک خورده بسیار مبانی دموکراسی ما در زمانی که اعتماد در دولت ما هرگز مهم تر بوده است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

کنگره باید از تصویب قوانین است که این نوع سوء رفتار غیر ممکن است در آینده است. آن پوچ است که اعضای کنگره مجاز به تجارت سهام در همه. هیچ کس باید شخصا سود از داشتن افتخار خدمت به کشور خود را به عنوان یک قانونگذار.”

برای نظرات بیشتر و یا سوال لطفا با ما تماس سام Quigley در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im