با مته سوراخ کردن باید به طور کامل از مجلس سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی

واشنگتن – امروز سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن (R-NC) اعلام کرد که او به طور موقت کناره گیری به عنوان رئیس این مجلس انتخاب کمیته اطلاعاتی در پی گزارش های او به فروش سهام پس از دریافت غیر-اطلاعات عمومی در مورد COVID-19. دیروز FBI خدمت کرده با مته سوراخ کردن یک حکم و ضبط تلفن همراه خود را به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به فروش است.

در ماه مارس تقاضا پیشرفت سازماندهی یک ائتلاف نامه—پیوست توسط شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه) دفاع از حقوق & مخالفت Free Press, اقدام, امنیت ملی, مشاور, پروژه, در, دولت, نظارت, حفاظت از دموکراسی در مکان عمومی, شهروند RootsAction.org و X-آزمایشگاه—دعوت رهبر اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا برای حذف بورر از مجلس سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی.

ProPublica گزارش با مته سوراخ کردن سهام فروش در اوایل سال جاری و سیاسی گزارش نگران کننده یک حادثه مشابه در سال 2008.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در میان این تحولات تقاضا پیشرفت خواستار اقدام بیشتر در قالب بورر را حذف کامل از سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی. بیانیه زیر را می توان به دانیل شومان, سیاست, مدیر, تقاضا برای پیشرفت:

“وجود دارد دلیلی برای باور کردن که ریچارد با مته سوراخ کردن استفاده می شود خود را منحصر به فرد دسترسی به اطلاعات حساس و شخصی به دست آوردن مالی و درگیر در یک الگوی از انجام این کار. چنین رفتاری را تشکیل می دهند فاحش سوء استفاده از قدرت و عدم تناسب اندام به خدمت در مجلس سنا.

“به دلیل طوفان ابرها در اطراف سن. با مته سوراخ کردن نه تنها باید از او دیگر به عنوان رئیس مجلس سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی اما او نباید خدمت در این کمیته مگر اینکه تمام نگرانی ها به طور کامل و به طور کامل کنار. سناتور. مک کانل باید حذف او را از کمیته تا اقدامات خود را به طور کامل و علنی مورد بررسی قرار گرفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im