شلوغ ترین روز در تاریخ بسکتبال مسابقات دولت در ایالت یوتا است که در مورد به نکته ،

تمام شش پسران مسابقات و تمام شش دختران مسابقات باید بازی های این هفته, برای عظیم 142 مسابقات پخش در سراسر کشور.

این تغییر توسط UHSAA به همه comers دولت مسابقات در هر رده بندی بزرگترین دلیل برای افزایش حجم بازی ها. هر دوره از مسابقات است که در حال حاضر بیش از دو هفته همه چیز همپوشانی این هفته است.

این 2A 3A و دختران و پسران مسابقات رو در جریان دو دور در هفته گذشته با نتیجه آینده این پنج شنبه از طریق شنبه در دریاچه نمک کالج و Sevier مرکز دره در ریچفیلد بود.

برعکس 6A 5A 4A و 1A دختران و پسران مسابقات نکته این هفته در صفحه اصلی سایت و سپس کلید shift را خنثی سایت در هفته آینده.

از 142 بازی, 72 پسران بازی و 70 هستند, دختران بازی.

در 3A دختران و پسران مسابقات هفته گذشته جدید RPI بذر برگزار می شود عمدتا به شکل تنها با یک دانه خارج از هشت در هر یک از مسابقات پیشبرد به مرحله یک چهارم نهایی در SLCC.

در 2A, دو پسر دانه خارج از هشت پیشرفته به یک چهارم نهایی در حالی که سه دانه بالاتر در دختران مسابقات پیشرفته.

کسانی که ناراحتی همراه با RPI دانه های بازی در فوتبال و والیبال مسابقات در پاییز گذشته باید یک یادآوری برای همه بالاتر دانه های این هفته است که هیچ چیز تضمین شده است.

این 6A پسران مسابقات راهنمایی کردن روز شنبه با 10 بازی در صفحه اصلی سایت با این شش دانه همه گرفتن byes به روز جمعه دور دوم — شماره 1 Davis, No. 2, Fremont, شماره 3 لیتون شماره 4 Skyridge شماره 5 گوشه کنین و شماره 6 Bingham.

اگر اسپایر برگزار شماره 7 هریمن و شماره 8 مس تپه خواهد پیوستن به بالای شش در هفته آینده یک چهارم نهایی در دانشگاه یوتا اما چند بزند به نظر می رسد به احتمال زیاد در یک طبقه بندی که در آن هر منطقه برجسته است سهم خود را از ناراحتی.

برای 6A دختران بالای شش دانه با byes در روز سه شنبه اولین دور هستند No. 1, Fremont, شماره 2 اوج تنهاست, No. 3, Westlake شماره 4 سیراکیوز شماره 5 Skyridge و شماره 6 Bingham.

بزرگترین تغییر برای 6A و 5A دختران در این سال است محل. پس از آن مسابقات رسیدن به مرحله چهارم تمام بازی های باقی مانده برگزار خواهد شد در دانشگاه یوتا در همان روز به عنوان بازی ها پسر از همان طبقه بندی.

قبلا 6A و 5A دختران مسابقات بودند همیشه برگزار شد در SLCC اما این تغییر را فراهم می کند با یک فرصت برای بازی در محل بزرگتر مانند پسران است.

با سه تیم در 5A از 6A تنها سه 5A تیم کسب در دور اول byes.

سه دانه برای 5A پسران شماره 1 افرا کوه شماره 2 اسپرینگویل و شماره 3 وودز کراس در حالی که دختران بالا دانه ها شماره 1 لحی شماره 2 فارمینگتون و شماره 3 کوهستانی.

در دمدمی طبیعت RPI بذر — که در آن تمام پیش فصل و منطقه بازی تعداد همان — افرا کوه پس از اتمام پیش از اسپرینگویل در فینال RPI رتبه بندی با وجود از دست دادن به اسپرینگویل دو بار.

شاید بزرگترین سر خراشنده می آید از منطقه 7 پسران. لحی خاموش کردم شروع کند به در پیش فصل بود اما سازگار ترین تیم در منطقه 7, برنده لیگ دو بازی بیش از Timpview اورم و Timpanogos که همه گره خورده است به صورت دوم. به عنوان شانس آن را داشته باشد این سه تیم که زن دوم همه به پایان رسید تا بالاتر دانه از شماره 7 لحی.

از هفته به هفته 5A پسران شده است فوق العاده و غیر قابل پیش بینی است که آمار و ارقام به بیش از نشت به دولت مسابقات این هفته است.

در دختران کنار لحی شده بلامنازع شماره 1 تیم تمام فصل و آن را یک ناراحتی برای هر کسی که به دست کشیدن از شکست نخوردگان پیشگامان.

در 4A پسران و دختران 11 از 21 تیم دریافت دور اول byes. سوال بزرگ این است که آیا هر یک از تیم های کشت شماره 12 از طریق شماره 21 قادر به برنده شدن یک زن و شوهر بازی های این هفته و توفنده چهارم حزب بعدی پنج شنبه از طریق شنبه در ایالت وبر.

دفاع از قهرمان سرو شهرستان به دست آورده No. 1 دانه برای دختران مسابقات از فصل به طور منظم در حالی که نمای آسمان را دفاع از قهرمان تیم پسران نیز به دست آورده دانه بالا در 4A.

در 1A نهایی RPI رتبه بندی و براکت اعلام خواهد شد در صبح روز سه شنبه. بالا نه دانه در پسران مسابقات دریافت دور اول byes در حالی که بالای 12 دختران دانه کسب byes.

باقی مانده دانه ها را در دور اول در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im