در سالن شهر در Nashua, New Hampshire جمعه سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg شد انتقاد از ترقی خواهان و اقتصاددانان زمانی که او گفت: مخاطبان او را اولویت بندی کاهش کسری بودجه اگر او برنده انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

“این مد روز در محافل مترقی به صحبت بیش از حد در مورد بدهی” Buttigieg گفت. “من فکر می کنم زمان آن رسیده است که برای به دست آوردن مقدار زیادی راحت تر داشتن این موضوع است.”

در آغوش مکرر جمهوری خواه صحبت کردن نقطه Buttigieg بود “نه چندان ماهرانه اجازه دادن به او را میلیاردر اهدا می دانم او قطع تامین اجتماعی و خدمات درمانی” توییتی بازیگر Rob Delaney, طرفدار بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) و مدیکر برای همه طرفدار.

جمهوریخواهان اغلب تصویر بزرگ کسری به عنوان یک دموکرات پدیده و سرزنش برای هزینه های بیش از حد پول مالیات دهندگان بر رفاه اجتماعی برنامه های, اما به عنوان Sahil Kapur از ان بی سی نیوز با اشاره به بدهی ملی افزایش یافته است تحت روسای جمهور جمهوری خواه که کاهش مالیات برای شرکت ها و افزایش هزینه های نظامی, در حالی که این کاهش تحت دو اخیر دموکراتیک رئیس جمهور.

“آن را” مد روز در محافل مترقی “از آنجا که ترقی خواهان رد این استدلال ساختگی در مورد بدهی و کسری که استفاده شده است برای تضعیف تدریجی دستور کار برای چند دهه” استفانی Kelton استاد اقتصاد در دانشگاه استونی بروک و مشاور ساندرز گفت: NBC.

در رسانه های اجتماعی دیگر منتقدان متهم Buttigieg از اقتصادی “بی سوادی” و تلاش برای “کاری به نفع با ثروتمند انواع وال استریت.”

“نگرانی برای ‘کمبود’ یک راست گرا که گرایش شعار ایم” آدام جانسون از درخواست تجدید نظر. “این سیگنال یک نامزد است که مایل به باز کردن فضا برای خصوصی سازی و برش مدیکر و امنیت اجتماعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im