Buttigieg است وال استریت دموکرات مدیون از منافع شرکت های بزرگ

مهم ترین – و اغلب بیشتر نادیده گرفته مسئله در آینده انتخابات در مراقبت های بهداشتی, مالیات, آموزش و پرورش و یا حتی تغییر آب و هوا. آن قدرت است: که آن چه از آن به دست آمده است که منافع و که از دست می دهد. قدرت تعیین کننده توانایی به آدرس و یا آدرس در تمام مسائل دیگر. من قبلا در مورد تجزیه و تحلیل روند که از طریق شرکت ما تسلط اقتصاد سیاسی از طریق یک سیستم قانونی با فساد که در آن کسب و کار اساسا خرید وفاداری از سیاستمداران با سرمایه گذاری میلیاردها دلار در مبارزات انتخاباتی سهم; به دست آوردن مطلوب قانون با صرف میلیاردها بیشتر در لابی و تضمین می کند که این قانون است که پشتیبانی شده توسط نرم افزار-شرکت قضات که منصوب شده اند توسط همان کسانی که سیاستمداران (نگاه کنید به اینجا و اینجا).

این سیستم اجازه داده است شرکت های بزرگ و ثروتمند نخبگان به ما تسلط سیاست بیش از گذشته 45 سال که در طی آن آنها به دست آمده تریلیون دلار از طریق کاهش مالیات در مقررات زدایی ناعادلانه معاملات تجاری و خصوصی سازی دارایی های عمومی. به طور همزمان آنها را مانع از عبور طرفدار کارگر و مصرف کننده قانون. این سیستم از سلطه شرکت های غالب با دو حزبی کنگره اکثریت در هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه رئیس جمهور. شرکت های بزرگ به خصوص وال استریت سرمایه گذاری صدها میلیون دلار در این انتخابات به اطمینان حاصل شود که سلطه خود را همچنان به آینده است.

در این شماره از مقالات آینده من را بررسی اختصاصی نامزدهای ریاست جمهوری در نظر لیبرال متوسط یا محافظه کار labels اما از نظر ارتباط آنها با ایالات متحده در ساختار قدرت: که پشتیبانی و منابع مالی آنها که قدرت افزایش یا کاهش از سیاست های آنها معتقدان و که منافع آنها در گذشته و در آینده در واقع نشان دهنده.

وال استریت نقش مهمی در اقتصاد به طور کلی آن را به عنوان در واقع کنترل فدرال رزرو که با تنظیم نرخ بهره بیشتر قدرت بیش از کل اقتصاد بیش از هر رئیس جمهور.

وال استریت است که احتمالا قوی ترین بخش در شرکت های بزرگ اقتصاد است. وال استریت نقش مهمی در اقتصاد به طور کلی آن را به عنوان در واقع کنترل فدرال رزرو که با تنظیم نرخ بهره بیشتر قدرت بیش از کل اقتصاد بیش از هر رئیس جمهور. وال استریت همچنین تأثیرات تصمیمات دیگر شرکت های بزرگ. شرکت تکیه بر دیوار خیابان در سفارش به بازار سهام و اوراق قرضه و به دست آوردن وام های مختلف. اما از آن می رود بسیار عمیق تر: نگرانی از وال استریت می تواند به تغییر رفتار و حتی بزرگترین شرکت های.

AT&T فراهم می کند یک داستان عبرت انگیز. این عظیم شرکت مجبور شد با یک کرکس صندوق های تامینی به خرید 30 میلیارد دلار از آن خود سهام به منظور به طور مصنوعی افزایش قیمت سهام و نه اتفاقا ارزش آن شرکت افسران گزینه های سهام. همزمان AT&T حذف شده 37,800 شغل و کاهش هزینه های سرمایه ای توسط $1 میلیارد. مودی این آژانس رتبه بندی اعتباری اعلام کرد که هزینه زیادی از بیع متقابل می تواند قرار داده AT&T در معرض خطر ابتلا به یک اعتبار جمع و جور کردن. جای تعجب نیست که AT&T هنوز پاداش با 42 میلیارد کاهش مالیات حتی اگر آن را برش شغل و سرمایه گذاری است. وال استریت نیز سمان تسلط خود را از سیستم سیاسی ما با سرمایه گذاری $6.53 میلیارد دلار در انتخاب نامزدهای سیاسی از 1990-2019 اضافی $8.94 میلیارد دلار در لابی این همان سیاستمداران و با استفاده از شناخته شده درب گردان بین وال استریت لابی و کارکنان کلیدی و انتخاب موقعیت خود را در کنگره و قوه مجریه. برای مثال فقط در سال 2019 کل سرمایه مالی بخش به عنوان یک کل (سرمایه گذاری, بیمه و املاک و مستغلات) به کار 2,348 لابی که 1,430 یا 61 درصد سابق کنگره کارکنان و یا مقامات منتخب و یا کاخ سفید کارکنان.

این تجزیه و تحلیل زیر به بررسی پیت Buttigieg نه از نظر او “اجتماعی” و یا “فرهنگی” سیاست اما از نظر خود را در رابطه با کسب و کار بزرگ به خصوص وال استریت. آیا او خواهد شد و او پشتیبانی دیوار خیابان های اصلی یا خیابان ؟

BUTTIGIEG کسب و کار بزرگ و وال استریت

شهردار سابق پیت Buttigieg به تصویر کشیده است که اغلب به عنوان یک غیر ایدئولوژیک اما بالا فکر عملگرا که به خوبی انجام خواهد داد با میانه امریکا و تصویب مترقی قانون با حمایت از “جمهوری خواهان از وجدان.” او نیز دیده می شود به عنوان نماینده یک افزایش نسل واشنگتن خارجی که فراهم می کند یک چشم انداز جدید و پیشگامی به عنوان تنها آشکارا گی نامزد شده است. او را به دست آورد بسیاری از پشتیبانی از استقرار بسیاری از صاحب نظران سیاسی. برای مثال تعدادی از روزنامه نیویورک تایمز را ستوده اند Buttigieg. دیوید بروکس می گوید که “Buttigieg راز است که او فراتر از بسیاری از تنش است که از طریق جامعه ما در راه است که باعث می شود مردم از همه طرف احساس راحت است.” بروکس ستون با عنوان “چرا شما را دوست دارم شهردار پیت…Buttigieg فروپاشی تدریجی سیاست از فرهنگ جنگ است.” فرانک برونی هر چند در رابطه با Buttigieg سن و عدم تجربه مدیریتی اظهار داشت: “او به طور معمول هدایت روشن از افراط در مراقبت های بهداشتی در اسلحه بر مسائل زیست محیطی – نه به این دلیل که او فاقد محکومیت و یا شجاعت حداقل نه از جایی که من نشسته اما به دلیل افراط نیست که در آن بیشتر پیشرفت است که معمولا ساخته شده و یا که در آن شفا است likeliest اتفاق می افتد. او یک قهرمان معقول. در این راه او به نظر می رسد بسیار مسن تر از سن و سال او.”

آیا این خصوصیات از Buttigieg ایستادن به یک مطلب دقیق و اساسی تجزیه و تحلیل? که “واقعی” پیت Buttigieg? به عنوان شهردار South Bend, ایندیانا, Buttigieg نیست که یک رکورد رای گیری در سیاست ملی مسائل. از این رو خود را در آینده مواضع سیاست و تعلقات باید تشخیص از شیوه های خود را به عنوان شهردار; عمده همکاران به گذشته خود کمپین برای شهردار و زمان انتخابات ریاست جمهوری و سیاست های او اظهارات.

به عنوان تجزیه و تحلیل زیر را نشان می دهد Buttigieg به دقت اطمینان کسب و کار و وال استریت است که او در تیم خود به خصوص در رابطه با تاریخ خود را از پاداش بزرگ اهدا کنندگان با دولت قرارداد; انتصاب کارکنان کلیدی با روابط مالی و high-tech بخش; تغییر موقعیت/اظهارات در مراقبت های بهداشتی سیاست و کالج انتخاباتی اصلاحات در پاسخ به وال استریت و بزرگ داروسازی فشار; پشتیبانی از نرم افزار-کسب و کار دیوان قرار ملاقات ها; پشتیبانی از خصوصی سازی آموزش عمومی; با تکیه بر میلیاردر اهدا کنندگان به خصوص از مالی با تکنولوژی بالا و دارویی بخش; و پذیرش سهم از شناخته شده اتحادیه متلاشیکننده شرکت های حقوقی. نتیجه گیری: در حالی که Buttigieg اجتماعی لیبرال او pro-کسب و کار حرفه ای-وال استریت در رابطه با سیاست های اقتصادی.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا گام به جلو با کمک مالی به غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

دنبال پول: Buttigieg متکی بر سهم از وال استریت و میلیاردرهای که او را به عنوان یک جایگزین برای ساندرز و وارن. با توجه به مرکز سیاست پاسخگو, سرمایه, سرمایه گذاری بخش (طبقه بندی شده به عنوان سرمایه گذاری-بیمه-املاک و مستغلات) کمک $4.18 میلیون به Buttigieg در سال 2019. ارتباطات و فناوری تشکیل دومین بخش کسب و کار نویسندگان با 3.6 میلیون. منابع عمده از سهم شامل افراد وابسته به حروف الفبا (Google), مایکروسافت, AT&T, دیزنی, Comcast ولز فارگو و بانک مرکزی امریکا.

Buttigieg نیز یک مورد علاقه در میان میلیاردر اهدا کنندگان. یک تجزیه و تحلیل فوربس یافت که Buttigieg کمک های مالی به دست آمده از 40 میلیاردرهای. سیزده از این به صورت انحصاری برای Buttigieg کمپین “تا کنون بیشتر از هر حزب دموکرات در حال اجرا برای رئيس جمهور.” فوربس در ادامه به دولت “بیش از یک سوم از Buttigieg را ثروتمند حامیان ثروتمند در امور مالی و سرمایه گذاری است.”

افراد ثروتمند نیز به عنوان bundlers که مجموع کمک های متعدد اهدا کنندگان. این سهم حداقل به واجد شرایط به عنوان یک bundler است $25,000. Buttigieg لیست 180 bundlers در وب سایت خود را. به گزارش از مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست, 54 درصد از کل bundlers در حال به آتش بخش از جمله 39 درصد از امور مالی-بیمه (بزرگترین منبع bundlers) و 15 ٪ از املاک و مستغلات (دومین منبع bundlers). حداقل این آتش بخش bundlers مطرح شده حداقل $2.35 میلیون. شصت و هشت یا 39% مرتبط با صنعت مالی. این گزارش همچنین نشان می دهد که در حالی که Buttigieg دوست دارد به مشتری جلب کردن حمایت خود را از مناطق روستایی و حومه رای دهندگان 59 درصد از پول بزرگ می آید در پشتیبانی از نیویورک و شیکاگو و کالیفرنیا و واشنگتن دی سی.

Buttigieg تنها شروع به ضربه بزنید میلیاردر دهنده کلاس. پس خود را خوب نشان دادن در آیووا قفقاز واشنگتن پست به چاپ مقاله با عنوان “تامین مالی 202: Pete Buttigieg lures حتی دقیق تر از وال استریت اهدا کنندگان زیر قوی آیووا قفقاز عملکرد.” مقاله متحده “وال استریت منابع می گویند سابق South Bend, Ind., شهردار در حال حاضر مورد علاقه دموکراتیک سرمایه داران می توانید انتظار چیزی از وال استریت ثروت باد آورده در حال حاضر پس از او ثابت کرد که او به حرکت در هرج و مرج 2020 مسابقه است.” یکی bundler ذکر شده در این مقاله با اشاره به “فوق العاده مقید کردن عرضه اهدا کننده بودجه در دسترس برای یک پیشرو نامزد حزب دموکرات که می تواند یکی شدن حزب… در این جامعه حرکت بیشتر برنی و الیزابت دریافت بیشتر bundlers شروع خواهد شد برای آمدن حاشیه. هر روز وجود دارد اطلاعات بیشتر می شود که سنتی نیویورک سرمایه گذاری bundlers با انگیزه به پشت کسی که می توانید برنده شوید.”

پرداخت به بازی: کمک به Buttigieg این مبارزات را به انتظار پاداش باشدبه عنوان آنها شده اند در جنوب خم. یک گزارش تحقیقی به طور مشترک انجام شده توسط این مرکز برای یکپارچگی و ترکان جوان نتایج زیر رسیده: “Buttigieg اولین بزرگ-دلار کمپین bankrollers شامل لابی های متعدد و آینده نگر پیمانکاران دولت علاقه مند به انجام کسب و کار با, South Bend, با توجه به مالی مبارزات انتخاباتی سوابق به دست آمده توسط TYT…. South Bend-منطقه پیمانکاران که ایستاده بود به بهره مندی از انجام کسب و کار با این شهر به نظر می رسد در سراسر Buttigieg 2011 لیستی از شهرداری قبل از همکاران اصلی…. عمومی یکپارچگی و TYT شناسایی تعدادی از آنها که بعدا به پایان رسید تا گرفتن کسب و کار پر سود از Buttigieg به شهرداری دولت است.”

یکی دیگر از گزارش تحقیقی توسط لجن بود تحت عنوان “پس از شهرستان مشوق South Bend, املاک و مستغلات مدیران کمک به شهردار پیت انتخابات ریاست جمهوری است.” این گزارش ارائه شده تعدادی از نمونه هایی از جمله دریاچه های بزرگ سرمایه خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت است که با آن متصل کسب و کار به دست آمده تعدادی از یارانه ها از جنوب خم برای توسعه املاک و مستغلات از جمله $790,000 برای یک پروژه مرکز شهر. برای سه ماهه اول سال 2019 به تنهایی سطح بالایی GLC کارکنان به $9,000 به Buttigieg انتخاباتی.

این روابط و مشارکت ممکن است به نظر می رسد مانند یک مقدار زیادی از پول را از دیدگاه یک کمپین ملی. اما آنها نشانه به وال استریت و کسب و کار است که Buttigieg آدرس نیازهای خود را از همکاران اصلی و درگیر در نشخوار-pro-موجود سیاست یعنی او پاداش کسانی که به ارائه کمک های مبارزات انتخاباتی.

Buttigieg پر کرده است کلید کارکنان با افراد وابسته به وال استریت. Buttigieg نه تنها به دست آمده قابل توجهی در مبارزات انتخاباتی سهم از وال استریت است اما پر کلیدی کارکنان از افراد با روابط وال استریت. و او تا به تنظیم برخی از موقعیت های مهم به عنوان یک نتیجه.

  • کارکنان کلیدی و حامیان با روابط وال استریت. Buttigieg بسیاری از روابط نزدیک به وال استریت. خود را در سیاست ملی مدیر سابق اجرایی از گلدمن ساکس و گوگل. بعلاوه, برخی از Buttigieg بزرگترین حامیان به طور مستقیم از وال استریت. در اینجا فقط یک مثال برجسته در چشم انداز آمریکایی مقاله ای که سزاوار تمدید نقل قول از آنجا که آن را در تضاد با منافع وال استریت و مالکان/مستاجرها – موضوع علاقه ویژه ای به Buttigieg. “یکی از قابل توجه ترین های مالی-صنعت تیتان حمایت از Buttigieg است تونی جیمز اجرایی معاون رئیس استون, بزرگترین خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت است. جیمز میزبانی یک رویداد مالی در خانه اش برای Buttigieg پیش از آن در ماه ژوئن. استون منافع مخالف هستند به اصلاحات عمده در بسیاری از جبهه ها. هر برنامه ای برای مسکن بیشتر مقرون به صرفه برای مثال باید به ستیزه با سهام خصوصی گرفتن در خانه های تک خانواده اجاره. در واقع گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره حق مسکن مناسب به طور مستقیم به نام سهام خصوصی در عمومی و استون به طور خاص به نمایندگی از “ویرانگر” نیروی تضعیف مستاجران. که جیمز تا fundraised برای Buttigieg است نشانه ای از اعتماد به نفس خود را که یک رئیس جمهور Buttigieg نمی خواهد صدمه دیده سهام خصوصی واقعی املاک و منافع. این به این معنا نیست که Buttigieg با شکست مواجه خواهد شد به آدرس قیمت مسکن; او هنوز هم می تواند برای مثال تشویق کنگره برای افزایش بودجه فدرال برای مسکن مقرون به صرفه به عنوان “مسائل” صفحه وعده. البته که نه تهدید استون مدل کسب و کار.” همانطور که قبلا مورد بحث چنین رابطه ای است جدید برای Buttigieg. زمانی که او شهردار Buttigieg تاسیس یک رابطه همزیستی میان مبارزات انتخاباتی خود و شرکت های سهامی خصوصی است که به دست آمده قراردادهای پر سود در حالی که ارائه کمک به مبارزات انتخاباتی خود را.
  • Buttigieg دعوت شده به جلسات با وال استریت اهدا کنندگان به عنوان بخشی از خود را متوقف ساندرز توهین آمیز است. مقاله نیویورک تایمز نشان داد که وال استریت نعمت Buttigieg به عنوان یک جایگزین واقعی برای Sanders. “این موضوع که چه چیزی را در مورد برنی و بزرگتر ضروری از حزب وحدت است مثلا ماند بیش از یک سری از قبلا نامعلومی دموکراتیک شام در نیویورک و واشنگتن برگزار شده توسط دیرین حزب سرمایه برنارد شوارتز. این گردهمایی شامل نمرات از حد متوسط و یا جناح میانه رو چپ گرا از حزب از جمله سخنران نانسی پلوسی از کالیفرنیا; سناتور چاک شومر از نیویورک رهبر اقلیت; به عنوان نمونه ، sfmoma ویرجینیا; شهردار پیت Buttigieg از South Bend, Ind., خود را نامزد ریاست جمهوری و رئیس مرکز آمریکایی, پیشرفت, Neera Tanden (تأکید اضافه شده).”

روابط قوی و کارکنان کلیدی از Facebook, زوکربرگ و دره سیلیکون. Buttigieg عمیق اتصالات به Zuckerberg Facebook و دره سیلیکون. همانطور که در آمریکا چشم انداز Buttigieg دوستان با دو تا از زوکربرگ را هم اتاقی جو سبز و Facebook از بنیانگذاران کریس هیوز. Buttigieg پس از آن کشت بسیاری دیگر از پیشرو سیلیکون ولی صدای از جمله یک شریک (Cyan Bannister) از مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین tech حامی, Peter Thiel (خودش Facebook برای اولین بار در خارج سرمایه گذار). ارشد Facebook مدیران اهدا کرده اند به Buttigieg انتخاباتی. این Buttigieg کمپین همچنین استخدام دو زوکربرگ توصیه می شود کارکنان: Eric Mayefsky ارشد دیجیتال تجزیه و تحلیل مشاور و نینا Wornhoff سازماندهی اطلاعات مدیر. این استخدام به دنبال بسیار غیر معمول از یک سری از ایمیل های خصوصی ارسال شده توسط زوکربرگ و همسرش معرفی افراد خاص برای مبارزات انتخاباتی به استخدام. جای تعجب نیست که Buttigieg انتقاد کرده است طرح های پیشنهادی برای شکستن Facebook. پس از تجزیه و تحلیل Buttigieg رابطه با تکنولوژی بالا یک مفسر برای سیمی اظهار داشت: “از دره سیلیکون دیدگاه Buttigieg رویای نامزد: یک عامل تغییر که نمی خواهید به آنها را تغییر دهید.”

Buttigieg تغییرات موقعیت خود را در پاسخ به فشار از وال استریت و داروسازی. آن را غیر معمول نیست برای نامزدها به تغییر مواضع خود در طول مبارزات انتخاباتی. اما سوال اصلی این است که نه تنها آنچه تغییر کرده است اما همچنین چرا این تغییرات ساخته شده اند. در تعدادی از مناطق کلیدی Buttigieg اتحادش را تغییر مواضع خود را در پاسخ به نگرانی های ابراز شده توسط عمده در وال استریت و کسب و کار تأمین کنندگان مالی.

  • فشار از وال استریت در حال حاضر مجبور Buttigieg متوسط به برخی از مواضع خود را. Buttigieg را متوقف کرده است و پرداختن به طرح های پیشنهادی خود را برای اصلاح دیوان عالی کشور و از بین بردن کالج انتخاباتی در پاسخ به فشار از عمده کمک کنندگان مالی. در ابتدا Buttigieg پیشنهاد برای اصلاح دیوان عالی کشور و از بین بردن کالج انتخاباتی بودند مرکزی از ویژگی های مبارزات انتخاباتی خود – و قطعات کلیدی اولیه خود را از بیخ و بن سخنرانی. با این حال نیویورک تایمز گزارش می دهد که “متعدد مالی bundlers به کمپین گفت: که دادگاه عالی و کالج انتخاباتی پیشنهاد شد محبوب نیست به گفته افراد آشنا با این بحث. آقای Buttigieg است پس بی سر و صدا کاهش یافته و آنها را از بیخ و بن گفتار.”
  • فشار از بزرگ داروسازی است کمک به یک تغییر عمده در موقعیت خود در مدیکر برای همه است. Buttigieg در ابتدا به حمایت مدیکر برای همه و مراقبت های بهداشتی خصوصی بیمه. او متهم شده است که در حال تغییر موضع خود را در مورد این مسائل. Buttigieg متحده است که آنچه که او واقعا به معنای مدیکر برای همه کسانی که می خواهند آن را یک موقعیت است که حفظ بیمه درمانی خصوصی است. البته جالب توجه است که دارویی/سلامت محصولات بخش کمک بیشتر به Buttigieg از هر نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری (دوم تنها به تهمت). افرادی که داده اند حداقل $1000 به Buttigieg کمپین شامل مدیران ارشد در CVS سلامت Astex داروسازی Anthem Inc. و اغاسی, داروسازی.

Buttigieg می فرستد از سیگنال های روشن برای دیوار و خیابان و میلیاردرهای است که او را در کنار خود است. Buttigieg ارسال سیگنال های مهم به وال استریت و اقتصادی الیگارشی است که او نه تنها پشتیبانی از آنها را در رابطه با خود بخش اما در مسائل دیگر نیز هست.

  • Buttigieg می شود کمک از اتحادیه متلاشیکننده شرکت. یک گزارش تحقیقی در لجن است و با عنوان “بایدن و Buttigieg را دیگران بزرگ از اتحادیه متلاشیکننده وکیل: وکیل در قانون شرکت با توجه به سابقه ضد کارگر اعمال شده است coalescing در اطراف وزش دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.” در این گزارش آمده “این گروه شامل نخبگان و شرکت های حقوقی و مشاوره با شرکت های با سابقه طولانی در ارائه گران “اتحادیه اجتناب” خدمات به کارفرمایان به دنبال اسکواش خود کارگر را سازماندهی تلاش ها در میان دیگر ضد کار خدمات. کارکنان این شرکت طیف وسیعی از همکاران به مدیر عامل و از پایین دلار اهدا کنندگان به bundlers اما حمایت خود را از این نامزدها ممکن است اشاره است که کار سیاست آنها انتظار از یک بایدن (یا Buttigieg) دولت بیشتر کارفرما پسند تر از آنچه که اتحادیه های کارگری در حال انتظار. حداقل این شرکت ممکن است به دنبال نفوذ استراتژیک انتصاب در ادارات و سازمان ها مانند وزارت کار و ملی روابط کار هیئت مدیره که در آن دلسوز اعضای هیئت مدیره می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که مشتریان شرکت ماندن “اتحادیه رایگان”.”
  • پشتیبانی از نسیم/Pro-کسب و کار دیوان قرار ملاقات. در یک جهان وطنی مصاحبه Buttigieg ستایش سابق دادگستری آنتونی کندی به عنوان مثال از قضات که می تواند “برای خود فکر می کنم.” او گفت که قضات او را تعیین شخصا تحت این طرح خواهد بود لیبرال تر از کندی. بن Mathis-Lilley در تخته سنگ قرار می دهد این مقاله به زمینه: “دیوان عالی کشور که دموکرات ها تعیین لیبرال ها و جمهوری خواهان تعیین محافظه کاران با رجعت Kennedys در وسط همان ترتیب که تولید تعدادی از نتایج Buttigieg یک بار ادعا کرد که بازیت. کندی خود بازیگران مهم نوسان آرا در شهروندان آمریکا در سال 2018 Janus تصمیم گیری است که برخورد یک ضربه عمده به کار سازماندهی 2013, Shelby County تصمیم که به کشته شدن یک کلید بخش از قانون حق رای” و Husted تصمیم گیری است که پشتیبانی رای دهندگان سرکوب.
  • پشتیبانی برای شرکت های بزرگ و خصوصی آموزش و پرورش است. Buttigieg پایین می آید در کنار شرکت های بزرگ سیاست های آموزش و پرورش و خصوصی. Diane Ravitch صادر سوزش نقد Buttigieg موقعیت در آموزش و پرورش است. Ravitch یک استاد آموزش در دانشگاه نیویورک و معاون سابق وزیر آموزش و پرورش تحت George H. W. Bush. در ابتدا او یک طرفدار قوی منشور مدارس ملی و تست. اما او در حال حاضر یک منتقد قوی از هر دو. او ملاقات با, سونا, میشل (Buttigieg ملی, سیاست, مشاور و کارمند سابق گلدمن ساکس و گوگل). Ravitch را نتيجهگيری: “شهردار پیت ممکن است بسیاری از چیزهایی که رفتن برای او در آموزش و پرورش در دستور کار است که یکی از آنها نیست. اگر او رئیس جمهور بود ، او را ادامه شکست خورده بوش-اوباما دستور کار است.” از نظر جزئیات Ravitch اظهار داشت: “این یک مکالمه خسته کننده چون ما در قطب مخالف. ما مخالف در مورد اینکه آیا منشور موثر هستند که آیا آنها به اندازه کافی تنظیم شده که آیا آنها نیاز به نظارت بیشتر. ما مخالف در مورد ارزش سالانه تست. من گفتم که هیچ بالا انجام ملت سالانه تست برای هر کودک در کلاس 3-8 که ما انجام می دهیم. آنها گفت: من اشتباه بود و ذکر ژاپن و کره جنوبی. من آنها را اصلاح و گفت: کسانی که سازمان ملل باید دوره ای تست نمی سالانه تست. من پرسید که آیا نامزد خود را می خواستم به درخواست تجدید نظر به 6 درصد که فرستادن فرزندان خود به منشور یا 90% کسانی که نمی. من یک جواب است.”
  • کاهش بدهی های دولت فدرال با قطع برنامه های دولت است. Buttigieg نیز گرفته شده از یک صفحه از وال استریت و سیاست های مورد نظر راهکار: اشاره به بدهی های دولت فدرال به عنوان یک منطق برای کاهش برنامه های اجتماعی است. NBC News اخیرا گزارش داد که Buttigieg پیشنهاد کرده است به منظور کاهش بدهی. او به طور خاص اظهار داشت: “این مد روز در محافل مترقی به صحبت بیش از حد در مورد بدهی تا حد زیادی به دلیل تحریک به راه آن استفاده شده است به عنوان بهانه ای در برابر سرمایه گذاری. اما اگر ما هزینه های بیشتر و بیشتر در بدهی در حال حاضر آن را می سازد آن را سخت تر برای سرمایه گذاری در زیرساخت ها و بهداشت و ایمنی خالص است که ما در حال حاضر نیاز…” ان بی سی در مقاله ای اشاره کرد که “Buttigieg نشده گذاشته یک برنامه به طور قابل توجهی کاهش بدهی های ملی است که می تواند نیاز های شیب دار مالیات افزایش یا کاهش گرامی برنامه هایی مانند امنیت اجتماعی است.” اما Buttigieg اشتباه است در سطح اقتصادی نظریه و تجربه است. پل کروگمن جایزه نوبل برنده اقتصاددان اظهار داشت: “شاید Buttigieg است غافل از این رو اجماع در میان اقتصاددانان جریان اصلی که کسری بودجه هیستری از هفت یا هشت سال پیش بود و تا حد زیادی پر از شکوفه… Buttigieg در حال پخش است به… به [جمهوری] استراتژی hobbling اقتصاد با سیاست ریاضت زمانی که یک دموکرات اشغال کاخ سفید و سپس قرض گرفتن آزادانه به عنوان به زودی به عنوان G. O. P. دوباره به قدرت است. اگر دموکرات ها برنده آنها باید دنبال یک دستور کار مترقی نه اتلاف سرمایه سیاسی تمیز کردن G. O. P. ظروف سرباز یا مسافر.” همچنین جالب است که Buttigieg است که در ریاضت کارت زمانی که بدهی های دولت فدرال خدمات به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی بسیار پایین تر است در حال حاضر در اواخر 1990s زمانی که رشد قابل توجهی در تولید ناخالص داخلی مشاغل و حقوق و دستمزد. با توجه به بانک فدرال رزرو سنت لوئیس بدهی خدمات 1.75% از تولید ناخالص داخلی در سال 2019 – حتی پس از دو سال تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات (که اضافه خواهد شد $2.289 تریلیون دلار به بدهی های دولت فدرال بیش از ده سال با توجه به دفتر بودجه کنگره). این درصد بود 3.04% در سال 1995 و 2.9 درصد در سال 1999. این بسیار جالب است که چگونه بدهی های دولت فدرال مشکل می شود که مرتبط با برنامه های دولت از جمله مدیکر و امنیت اجتماعی است اما نه وقتی که مرتبط با کاهش مالیات برای شرکت های بزرگ و ثروتمند و یا بودجه نظامی.
  • کار برای مک کینزی و شرکت. شهردار سابق Buttigieg صادر کرده است گزارش های ضد و نقیضی در مورد نقش خود به عنوان یک کارمند مک کینزی و شرکت های غول پیکر جهانی شرکت مشاوره مدیریت. زمانی که او برای شهردار South Bend, Buttigieg افتخار در مورد نقش خود در چرخش به اطراف و تعدادی از شرکت های فورچون 500. یک تحلیل واشنگتن پست اظهار داشت: “چکیده ای از سخنرانی ها و مصاحبه هایی که Buttigieg داد زمانی که او برای اولین بار به دنبال دولتی در پنسیلوانیا نشان می دهد که او به طور مداوم بازی کردن مک کینزی تجربه touting کار مشاوره ارشد “تصمیم سازان” و ادعای او “بخشی از میلیارد دلار تصمیم گیری ساخته شده توسط شرکت های فورچون 500.” واشنگتن پست در مقاله نیز اشاره به سال 2011 مصاحبه با جنوب خم تریبون که در آن Buttigieg اظهار داشت: “من تنها نامزدی که درگیر شده است در چند میلیارد دلاری تصمیم گیری در بخش خصوصی با برخی از جهان بالا شرکت.” در حال حاضر که او در حال اجرا برای رئیس جمهور Buttigieg است کمرنگ جلوه دادن نقش خود در مک کینزی به خصوص پس از او را مجبور به فاش کردن شرکت او تحليل قرار گرفت و آن شد که تعدادی از این شرکت ها در واقع گذاشته هزاران نفر از کارگران به عنوان توصیه شده توسط مک کینزی و تحلیلگران. واشنگتن پست مقاله همچنین اشاره به یک Dec. 10 مصاحبه با آتلانتیک که در آن “Buttigieg نقاشی یک تصویر از خود را به عنوان یک سطح پایین کارمند در یک اتاق قفل شده با یک کامپیوتر که نه تنها حذف شد از قدرت تصمیم گیری اما اغلب نمی صحبت کردن با مشتریان خود را, کارکنان و یا می دانم که نتایج خود را در پروژه های…وقتی پرسیده شد که اگر کار خود را به حال منجر به از دست دادن شغل در آبی صلیب آبی سپر Buttigieg گفته مجله:” من نمی دانم چه نتیجه گیری بودند و یا آنچه در آن منجر به. بنابراین آن را دشوار برای من می گویند.'” بورسی گزارش تحقیقی به Buttigieg تجربه در مک کینزی یک sub-heading برچسب “The McKinsey بررسی نقش را گسترده تر سوال در مورد Buttigieg را coziness به قدرت است.” وجود حداقل دو نتیجه گیری که می توان در رابطه با کل این قسمت. اول Buttigieg داده است دو دیدگاه مختلف در زمان خود در مک کینزی که در خدمت مقاصد مختلف هنگامی که در حال اجرا برای شهردار و به عنوان رئیس جمهور. دوم کار خود را برای مک کینزی یکی دیگر از سیگنال به وال استریت که Buttigieg را در کنار خود است.

Buttigieg و هواداران خود را مانند به تصویر کشیدن او را به عنوان “عامل تغییر.” اما او ثابت کرده است که یک عامل تغییر است که نمی خواهد به هیچ وجه قابل چالش فعلی توزیع قدرت و ثروت و درآمد در این کشور است. با توجه به تاریخچه آن است که هیچ جای تعجب است که وال استریت بزرگ با تکنولوژی بزرگ داروسازی, بهداشت, بیمه توسعه دهندگان املاک و مستغلات و سهام خصوصی تصمیم به سرمایه گذاری میلیون ها دلار به Buttigieg انتخاباتی. و بر اساس اقدامات گذشته Buttigieg را به مطمئن شوید که سرمایه گذاری می پردازد اگر او انتخاب شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıElf Bar 5000Novagradizipalhipercasino bedava bonusfilmsitesiPapaz Büyüsüdizipal