Buttigieg می گوید یوتا جمعیت او یکی را مغلوب ساختن پیشی جستن به حساب

سالت لیک سیتی — دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg بسیج چند هزار Utahns شلوغ به مرکز شهر برگزاری رویداد ارائه ستایش بهداشت ، میت رامنی تنها ایران با رای به حذف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفتن آنها که او را نامزد که می تواند ارائه است که حکم.

Buttigieg, پوشیدن لباس سفید پیراهن با نورد تا آستین و ایستاده قبل از اینکه یک پرچم آمریکا بر روی صحنه در اتحادیه استناد ایمان به عنوان یک راه برای گرفتن در مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آیا این را حس را در برخورد با یک رئیس جمهور که دوست دارد به ردای خود را در دین — منظورم این رئیس جمهور حق — آیا شما فکر می کنم او باید به حساب نامیده می شود توسط یک نامزد است که ترس را به یاد همکار مؤمنان که خدا نیست و متعلق به یک حزب سیاسی?” Buttigieg خواسته به موجی از شادی و کف.

او در توصیف خود را به عنوان “یک فرد با ایمان که او نیز می داند که این کشور و قانون اساسی آن متعلق به مردم از هر دین و مذهب به همان اندازه است.” Buttigieg همچنین با اشاره نظامی خود را تجربه به عنوان یک کنتراست به رئیس جمهور که دریافت پیش نویس یک تاخیر از خدمت در جنگ ویتنام.

“این تنها چیزی است که ما فرصتی برای شکست این رئیس جمهور. سنا آماده است برای انجام آن وظیفه” Buttigieg گفت: به عنوان کسی که در مخاطب فریاد زد: “میت رامنی.” او گفت که او و سناتور “مخالف همه نوع از همه چیز” اما رامنی “بود و بیشتر در رابطه با ارتباط خود را با وجدان و با ساز” در مقایسه با ایران.

“اگر او تنها کسی نیست که می گویند بیشتر در مورد چه چیزی تبدیل به حزب جمهوری خواه در واشنگتن امروز؟” Buttigieg پرسید. “در اینجا خبر خوب. سنا ممکن است داوران پس از آن اما این حکم است که به ما در حال حاضر ما به دریافت آخرین کلمه. … که چرا تا این حد به ما بستگی دارد حق انتخاب دموکراتیک نامزد.”

او گفت که چشم انداز خود را برای گرد هم آوردن این کشور به اشتراک گذاشته شده توسط دموکرات مستقل و “تعداد قابل توجه از آینده سابق جمهوری خواهان” در یک سخنرانی به پایان رسید که با پاسخ دادن به سوالات فرستاده شده توسط مخاطب از جمله چگونه برای پایان دادن به تعصب و تفرقه.

جایگزینی مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید خواهد بود شروع Buttigieg گفت.

برای ژان جنسن از پارک شهر Buttigieg نشان دهنده “چیزی جوان و جدید و تازه” همانطور که جان اف کندی در سال 1960 اولین بار او و همسرش جیم رای دادند. “حتی اگر ما در حال پیر” جیم جنسن اضافه شده است. “من نمی دانم آنچه در آن است وجود دارد اما این احساس وجود دارد.”

جف مورد پلزنت گروو گفت: آنچه او دوست داشت در مورد Buttigieg او عمل گرایی.

“او باعث می شود بسیاری از حس” و درخواست تجدید نظر به Utahns مورد گفت. “من فکر می کنم بسیاری از ترس از (ایالت ورمونت) برنی ساندرز طرف که بسیار مترقی و چپ متمایل لحاظ مالی. من فکر می کنم مردم خواهد بود بسیار هیجان زده در اینجا به کسی که او را دوست دارم. … من فکر می کنم Utahns بسیار عملی و آنها می خواهند بسیار عملگرا نامزد.”

در حالی که ساندرز به راحتی ضرب و شتم وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در ایالت یوتا 2016 دموکراتیک حزبی رای در سال 2016 دانشگاه یوتا استاد علوم سیاسی متی Burbank گفت: دولت تصمیم به بازگشت به ریاست جمهوری انتخابات مقدماتی را در این مسابقه رقابتی تر این سال است.

که باید به کمک یک نامزد مانند Buttigieg, Burbank گفت که یک توقف سریع در ایالت یوتا در راه خود را از نوادا است که دارای آن ریاست جمهوری و پارلمانی در روز شنبه به یک زمین را گسترده تر و به احتمال زیاد بیشتر از متوسط پایه دموکرات از شرکت در انتخابات 2016.

“این باید به یک وضعیت که در آن او باید نسبتا جذاب نامزد” Burbank گفت: از Buttigieg.

Buttigieg گفت: Deseret News او را دیدم “چقدر انرژی وجود دارد” در میان دموکرات یوتا زمانی که او در یک مهمانی رویداد چند سال پیش “و من یک مقدار زیادی از میل به عنوان یک دموکرات ایندیانا قرمز-دولت دموکرات که در مورد یک تصمیم بزرگ رفتن به سه شنبه.”

او گفت که او نمی تواند در رقابت با این پول صرف شده در یوتا سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که در حال حاضر صرف بیش از 2 میلیون دلار در تبلیغات در اینجا به دلیل “من نمی باید این منابع از یک میلیاردر. اما آنچه که من در حال 2,000 متعهد داوطلبان در سراسر کشور”

خواسته در مورد اینکه آیا او می تواند حمایت از یک مصالحه بین تجاوز به حقوق و آزادی مذهبی به عنوان پیش بینی شده توسط قانون پیشنهادی از Rep. کریس استوارت, R-یوتا Buttigieg گفت: “هنگامی که آن را در مورد صدمه زدن به مردم و تبعیض علیه آنها, پس از آن من فکر می کنم ما باید برای رسم یک خط است.”

او گفت: قانون مساوات و برابری در حال حاضر تصویب شده توسط ایالات متحده آمریکا مجلس می کند که فقط و که با او آشنا با استوارت قانون. “من به شدت اعتقاد در آزادی مذهبی. اما این بدان معنا نیست که آن را OK به تبعیض و آزار مردم فقط به خاطر شما با استفاده از دین به عنوان دلیل خود را” Buttigieg گفت.

“به عنوان یک فرد از ایمان به نظر من این بسیار مهم است که قادر به عمل خود دین ، اما من هرگز استناد آن به عنوان دلیلی برای مقصر بودن مسکن تبعیض” او گفت:, آن را نسبت به آزادی بیان ندارد و به گسترش اجازه می دهد کسی به داد آتش سوزی در یک شلوغ تئاتر است.

ساندرز و مهر هر دو ساخته شده تلاش برای جلب توجه به مبارزات انتخاباتی خود را در ایالت یوتا دوشنبه. بلومبرگ اعلام کرد او در حال بازگشت به شهر سالت لیک پنج شنبه و ساندرز هواداران برگزار شد “barnstorm” رویداد برای داوطلبان ساعت قبل از Buttigieg زمان مرحله.

“مردم ما-صفحه مردمی شبکه پشتیبانی بی نظیر توسط هر کمپین و این بخش عظیمی از چرا که ما در حال انجام این کار نیز گفت:” ساندرز ” منطقه ای مطبوعات وزیر Kolby لی. او گفت: ساندرز اعلام خواهد کرد او را به باز کردن یک دفتر در یوتا با پرداخت کارکنان اواخر این هفته اما “هیچ قطعی برنامه” به دیدار قبل از سه شنبه.

و نه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که به باور بسیاری از نیازهای قوی پس از اتمام در نوادا و کارولینای جنوبی در رقابت باقی بماند. یوتا حامی اسکات هاول سابق دولت رهبر اقلیت سنا گفت: بایدن “هنوز ” Fightin’ جو.’ او در حال رفتن به رها کردن” اما نیاز به آمده به یوتا “فقط برای اطمینان بخشیدن به تمام رای دهندگان است که ما در حال انجام خوب است.”

هاول گفت: وجود دارد “عمده اشتها” برای بایدن در ایالت یوتا اما گفت Buttigieg اتصال با Utahns با وجود “فیل در اتاق” خود گرایش جنسی. “این یک مسئله بزرگ برای مردم به ahold از در یوتا متاسفانه. من فکر می کنم این اشتباه است. من فکر می کنم ما فقط باید آنها را قضاوت توسط آنها چه کسانی هستند. … شما باید به پسر اعتباری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی هشدار داد در مورد Buttigieg و تاثیر آن بر, یوتا, در بیانیه ای.

“پیت Buttigieg مبهم platitudes نمی تواند این واقعیت را پنهان او شکست خورده است شهردار سابق که کشتن یوتا اقتصاد پررونق با افزایش مالیات و شدید آب و هوا را در دستور کار خود” مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی سخنگوی سامانتا Zager گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر