با ریختن میلیاردها دلار به سوخت های فسیلی صنعت, اتحادیه اروپا, بانک مرکزی متهم به “بازی هر دو آتش نشان و عمدا ایجاد حریق’

پس از اتحادیه اروپا و بانک مرکزی در روز پنج شنبه تایید آنچه رویترز به نام “بزرگتر-از-انتظار” گسترش یک بسته محرک اقتصادی ضروری coronavirus همه گیر آب و هوا در عراق ابراز نگرانی کرد که سیاره از بین بردن سوخت های فسیلی شرکت می تواند دهها میلیارد دلار در منطقه یورو کمک مالی.

“این است که به طور فزاینده ای به دنبال مانند یک بازیابی بسته برای آلوده نیست مردم با وجود رشد پشتیبانی واقعا سبز و فقط بهبود است.”
—نیک Bryer, 350.org

بانک مرکزی اروپا (ECB) حاکم بر شورای گسترش اضطراری و برنامه خرید دارایی تا ژوئن 2021 و گسترش آن توسط €600 میلیارد دلار به مجموع €1350 ميلی تریلیون. رویترز گزارش داد که این رقم “یک سازش پس از سیاستگذاران بحث گسترش بین €500 میلیارد €750 میلیارد دلار است.”

پیش از این شورای پنج شنبه جلسه 45 اروپا گروه تایید یک نامه تشویق بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور به چین برنامه با اهداف 2015 در پاریس آب و هوا توافق و بیش از 114,000 نفر با امضای یک طومار از SumOfUs اصلاح امور مالی و 350.org اصرار بانک برای جلوگیری از بودجه بحران آب و هوا.

این فعالان با اشاره به این شورا کاهش یافته و حتی رسیدگی به بحران آب و در جلسه اجازه دهید به تنهایی بلوک آینده سوخت های فسیلی بودجه. SumOfUs مبارز لیلا Larbi متهم کرد بانک مرکزی اروپا از “بازی هر دو آتش نشان و عمدا ایجاد حریق با تقویت شرکت های چند ملیتی هل دادن آب و هوا ما را به آستانه با میلیاردها یورو است.”

در یک بیانیه مشترک گروه پشت دادخواست توضیح داد که بانک مرکزی اروپا گسترش برنامه خرید دارایی “می تواند امور مالی آلوده به بالا به رقم 90 میلیارد دلار” به این معنی است که بانک می تواند در نهایت “کانال تا €220 میلیارد دلار به این شرکت ها در حالی که یکسره خرید دارایی های شرکت برای پاسخ به بحران است.”

گروه های برجسته اصلاح امور مالی تجزیه و تحلیل نشان می دهد که 38 سوخت های فسیلی شرکت دریافت کرده اند بانک مرکزی اروپا پشتیبانی می کند. “بسیاری از این شرکت ها مانند پوسته یا کل طرح تا حد زیادی افزایش سوخت های فسیلی تولید و یکی از آنها—Fortum—حتی درگیر در باز کردن یک جدید زغال سنگ نیروگاه” بیانیه ای گفت:.

این گروه همچنین با اشاره چهارشنبه, صلح سبز, تجزیه و تحلیل آن در بر داشت که بانک مرکزی اروپا در حال حاضر تزریق بیش از €7.6 میلیارد دلار به سوخت های فسیلی از اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از آن Covid-19 امداد.

“بانک مرکزی اروپا و دیگر بانک های مرکزی باید خود را تغییر دهید راه” صلح سبز آب و هوا و انرژی مبارز آدم Pawloff در بیانیه ای گفت. “به عنوان بحران آب و هوا همچنان به تشدید, ما نمی توانیم هر بیشتر پول رفتن به سوخت های فسیلی است.”

فعالان’ محکومیت از بانک مرکزی حرکت می کند در پنجشنبه جلسه ساخته شده بر روی خشم و سرخوردگی برانگیخته توسط صلح سبز را تجزیه و تحلیل.

“توسط بی پروا خرید میلیاردها دلار در سوخت های فسیلی اوراق قرضه بانک propping تا بزرگترین مانع برای مقابله با بحران آب و هوا—صنعت سوخت فسیلی” 350.org مبارز نیک Bryer شنبه اعلام کرد. “این است که به طور فزاینده ای به دنبال مانند یک بازیابی بسته برای آلوده نیست مردم با وجود رشد پشتیبانی واقعا سبز و فقط بهبود است.”

پس از همه گیر شروع دولت ها و نهادهای بین المللی در سراسر جهان مواجه شده اند خواستار Covid-19 recovery برنامه ای که ارائه مستقیم و امداد رسانی به مردم نه آلوده اولویت بهداشت عمومی و ترکیب abmitious سیاست هایی که برای مقابله با انسانی ناشی از بحران آب و هوا از جمله فقط انتقال دور از سوخت های فسیلی به انرژی پاک.

در یک شنبه پست وبلاگ برای 350.org—که پیشگام جهانی فشار برای بازیابی—مبارز جولیا Krzyszkowska به نام لاگارد و همکار بانک فرمانداران برای نادیده گرفتن آب و هوا علم و “طفره رفتن از مسئولیت تاریخی خود به اروپا منجر شود از این پس از همه گیر بحران اقتصادی را به یک تمیز کننده عادلانه تر و امن تر آینده است.”

به عنوان Krzyszkowska نوشت:

هنگامی که او در زمان کار در سال گذشته رئیس جمهور لاگارد سخت کار می کرد برای موقعیت خودش را به عنوان یک رهبر شایسته بحران آب و عصر. او راه اندازی بانک مرکزی اروپا را بررسی استراتژیک و روشن ساخته است که این بانک تا به حال مسئولیت به حمایت سبز و پایدار گذار از اقتصاد اروپا است.

کجا هستند کسانی که وعده زمانی که بانک مرکزی اروپا است پمپاژ incomprehensibly مقدار بسیار عظیمی از پول به اقتصاد برای کمک به اروپا راه اندازی مجدد و بازیابی از بحران آورده Covid-19 همه گیر?

پل شرایبر یک مبارز در اصلاح امور مالی همچنین با انتقاد صندوق بین المللی پول و بانک مرکزی اروپا فرمانداران برای “همزمان با اذعان آب و هوا ضرورت و امتناع به عمل می کنند.”

“این موضع غیر قابل تحمل است” شرایبر گفت. “اگر بانک مرکزی اروپا رئیس جمهور ادعا می کند که با خرید چند سبز اوراق قرضه بانک مرکزی اروپا منجر به زیست محیطی انتقال او نمی گویند که آن را به کمک آب و هوا هرج و مرج زمانی که آن را در سطح انبوه اقدام به خرید اوراق قرضه مرتبط با جدید سوخت های فسیلی پروژه است.”

و اشاره کرد که “اثرات مخرب بحران آب و هوا در حال حاضر در اینجا و ما فقط می توانیم انتظار بدترین” Larbi از SumOfUS گفت: “تصور کنید فوری و دراز مدت آسیب این کثیف شرکت های چند ملیتی را ادامه خواهد داد به علت با کسانی که اضافه no-سبز-رشته-متصل میلیارد یورو است.”

“اروپا پس از Covid بهبود اقتصادی پروژه یک فرصت تاریخی را ماندگار و تغییر معنی دار به این سیاره و تمام ساکنان آن را,” او اضافه شده است. “ما نمی توانیم اجازه بانک مرکزی اروپا خراب کردن همه این تلاش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de