‘Bye Bye سناتور کالینز’: پیروزی دموکرات سارا گیدئون در مین مرحله مجموعه مهم سنای آمریکا در نبرد

مین مجلس سارا Gideon به راحتی برنده دولت دموکراتیک حزب نامزدی برای مجلس سنا سهشنبه, راه اندازی یک مسابقه با وقت جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز در یک مسابقه است که انتظار می رود برای جلب سراسر کشور با توجه به این که کدام حزب کنترل مجلس سنا پس از ماه نوامبر انتخابات عمومی به طور فزاینده ای در سوال.

“نیازهای Mainers برآورده نشده در حال حاضر و مردم به شدت احساس می کنند نیاز به تواند در راه های مختلف” جدعون گفت: پورتلند پرس هرالد در مصاحبه ای پس از پیروزی سه شنبه شب.

گیدئون دریافت 69 درصد آرا روز شنبه, ضرب و شتم مخالفان بتسی شیرین و Bre کیدمن. در اظهارات تحویل از طریق Facebook Live به حامیان سخنران نگاه به انتخابات عمومی مبارزه و با اشاره به کالینز به عنوان از تماس با Mainers و یک ابزار ایران با استقرار در واشنگتن است.

“سناتور کالینز تغییر کرده است و Mainers سزاوار بهتر” گفت: Gideon. “Mainers سزاوار یک سناتور که مردم را با هم برای غلبه بر این چالش مواجه هستیم.”

ماری Follayttar مدیر Mainers برای پاسخگو رهبری گفت: رویاهای مشترک که Collins’ رکورد در سنا منجر به نتایج ضعیف برای مردم, مین, به خصوص در طول همه گیر شارژ که سناتور بخشی از همان مخرب ایران با دوز و کلک به رهبری رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“جمهوری خواهان مجلس سنا تحت مک کانل را کنترل و کمک سوزان کالینز تصمیم به بسته دادگاه های ما با افراطی ضد انتخاب قضات به جای آوردن قهرمانان عمل به رای و آدرس اقتصادی و نیازهای بهداشت و درمان مردم آنها را نمایندگی کند در طول یک بیماری همه گیر” گفت: Follayttar. “اخراج بعد بافندگی در کنار پایان 600 دلار همه گیر کمک های بیکاری و Mainers در معرض خطر از دست دادن مسکن خود را شغل خود و سلامت خود را به دلیل بی کفایت مدیریت یک بیماری همه گیر.”

Follayttar نیز پاره پاره کالینز کمپین و متفقین تیره-پول گروه برای یورش خود را از تبلیغات منفی علیه Gideon.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“کالینز راه اندازی کرده است او پلیدترین کمپین تا کنون با درگیر شدن در قطره قطره شدن حملات به جای ارائه یک چشم انداز و نشان می دهد که او رهبری در مسائل Mainers در مورد مراقبت از” Follayttar گفت.

در پی gideon’s اولیه پیروزی, تجاوز گروهی کمپین حقوق بشر (HRC) اعلام کرد و آن را پشتوانه دموکراتیک سخنران بیش کالینز اولین بار سازمان است نه تایید و کالینز در طول وقت را سناتوری حرفه ای.

همانطور که واشنگتن پست گزارش داد:

دو نفوذ لیبرال گروه والدین و لیگ حفاظت از رای دهندگان در حال حاضر تایید شده Gideon. اما ورق برگشت برگزار چون جدعون را بیشتر لیبرال اولیه مخالفان شناخته شده به عنوان دوجنسی و غیر دودویی. طرفدار LGBTQ پیروزی صندوق را تایید کرده یکی دیگر از Gideon حریف; در ماه مارس است که نامزد خود را به پایان رسید پیشنهاد و پشتیبانی پیشتاز.

در این مسابقه این است که مطمئن شوید که برای جلب توجه ملی به عنوان کالینز است که دیده می شود به عنوان ضعیف وقت که از دست دادن صندلی خود و احتمالا تغییر موازنه قدرت در سنا است.

Follayttar قرار داده و در این مسابقه که در چارچوب گسترده تر گفتن رویاهای مشترک که کالینز و مغلوب ساختن پیشی جستن “مرهون شرکت های بزرگ خود را اهدا کنندگان قدرت خود را و به نوبه خود مسئول فرسایش گروه پروژه است که ما دموکراسی است.”

“این رقابت سنای نبرد برای حفظ جمهوری و دموکراسی از یک نژادپرست مستبد جسارت توسط مجلس سنا تبرئه برای سوء استفاده از قدرت در برابر کشور ما به دنبال شکستن آن” او ادامه داد. “Mainers نیاز به می دانم که اگر ما به بلوک دیگر افراطی محافظه کار قضاوت خواهد کرد که نوار ما از حقوق مدنی ما که ما نیاز به انتخاب سارا گیدئون و اصلاح در مجلس سنا اکثریت.”

“ما مبارزه خواهد کرد هر روز برای ما بسازید و اطمینان از سوزان کالینز هرگز وانمود به نمایندگی از ما در دوباره گفت:” Follayttar.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>