تماشاگران جلو و 2 نفر از آتشین سقوط هواپیما در شمال ایالت یوتا; 1 می میرد

سنترویل — دو تماشاگران هستند که با اعتبار کشیدن دو نفر از سوزاندن هواپیما که سقوط کرد در نزدیکی سنترویل در روز پنج شنبه.

مقامات تایید کرد یکی از سرنشینان هواپیما جان خود را از صدمات پنج شنبه شب.

مدتی قبل از 1 بعد از ظهر کوچک سقوط هواپیما در غرب میراث پارکوی در یک میدان در نزدیکی Tippetts لین با توجه به سنترویل ، رانندگان در پارک وی دیدم و صنعت پایین آمده و دو نفر با عجله از اتومبیل های خود را برای نجات خلبان و مسافر به دام افتاده در داخل خرابه سوزش گفت: سنترویل رئیس پلیس پل کودکان.

“زمان است که از ذات به مردم از آتش و آن دو نفر را در معرض خطر زندگی خود را به جلو و کسانی که به مردم و نجات آنها را” کودکان گفت.

دو سرنشینان این هواپیما در ابتدا بستری در وضعیت بحرانی به گفته مقامات. به روز رسانی در 7:30 بعد از ظهر تایید کرد که یکی تا به حال در برابر صدمات خود را. دو ناظر که کمک کشیدن آنها را به ایمنی شده و به بیمارستان با سوختگی و استنشاق دود.

این تصادف موجب یک برس کوچک آتشی که حدود یک هکتار یا دو توجه کنند. چند کامیون نامیده می شدند به سرعت douse شعله های آتش, کودکان گفت.

“آتش شروع شد یک نگرانی چندین آتش سوزی واحد پاسخ داد:” کودک گفت. “بدیهی است که شما نمی خواهید یک آتش به گسترش به دلیل وجود خانه های نه چندان دور از اینجا.”

علت سقوط خواهد بود بررسی توسط اداره هوانوردی فدرال. با توجه به پرواز ردیابی نرم افزار FlightAware, دو نفره هواپیما گذشته بود دیده می شود در ﺑﻮﻧﺘﯿﻔﻮﻝ در 12:10 p. m. و قرار بود به زمین در اگدن در 12:48 بعد از ظهر

“شاهدان توصیف این هواپیما که فقط با از دست دادن ارتفاع و بانکی سخت” Childs گفت. این نادر است برای این بخش پیدا کردن خود را در پاسخ به چنین حوادث او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im