BYU بسکتبال امثال آن اندازه عمق اما مربیگری کارکنان انجام شده است و نه استخدام در عین حال

پروو — به عنوان flips تقویم به ماه مه 2020-21 BYU بسکتبال فهرستی است که در آینده بیشتر به شدت به تمرکز.

در Cougars به تازگی اضافه شده 7-پا-3 لبه محافظ مت Haarms “گراد” انتقال از پوردو و یک بازیکن به طور گسترده ای در نظر گرفته بزرگترین جایزه در دسترس پنجم-سال سالمندان از سراسر کشور است.

علاوه بر این از Haarms تغییرات چهره از BYU فهرستی با توجه به اندازه خود و تجربه است.

در ضمن کادر مربیگری هنوز یک بورس تحصیلی به من بدهید و آن را تمیز کاری انتقال پورتال برای یک نگهبان است که می تواند اضافه کردن عمق بیشتر و به ثمر رساند.

“ما رسیدن به همه در این پورتال است که ما فکر می کنیم می تواند مناسب برای ما است. ما باید به بازیگران واقعا گسترده شبکه گفت:” مربی علامت پاپ. “ما احتمالا هنوز هم علاقه مند به یک بازیکن دیگر در backcourt — یک جانباز که برخی از تجربه و برخی از ورزشکاری. ما همیشه در حال فکر کردن در مورد اضافه کردن کیفیت عکسبرداری عمق و قلب است.”

به عنوان امیدوار کننده به عنوان این گروه از تازه واردان به این برنامه است که همچنین شامل اخیر signees اسپنسر جانسون و گیدئون جورج — پاپ اذعان کرد هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به انجام قبل از فصل آینده راهنمایی کردن.

“هر زمان که شما از دست دادن هفت سالمندان, شما باید مقدار زیادی از کار را به انجام. نه فقط هفت سالمندان, اما از لحاظ تاریخی خوب ارشد بازیکنان” پاپ گفت: با اشاره به Yoeli کودکان جیک Toolson, TJ Haws دالتون نیکسون زک Seljaas اوان تروی و تیلور Maughan. “ما همیشه می خواهید به ماندن به عنوان قدیمی به عنوان ما می توانیم. آن چیزی که برای ما مهم است. ما به اطراف نگاه کنید در لیگ است که ما باید به رقابت در و (در گنزگا Bulldogs) آنها یکی از بهترین مقدم در کشور است. آنها همه پشت و سالم برای سال آینده. واضح است که یک محل که در آن ما نیاز به رشد است.”

پاپ در حال تلاش برای بهبود تیم خود را در عمق. یک جفت یوتا, دره, دانشگاه, نقل و انتقالات 6-10 وایات لوول و 6-11 ریچارد هاروارد و 6-9 گاوین باکستر که از دست رفته زیادی از فصل گذشته با آسیب دیدگی شانه کمک خواهد کرد که در این راستا با ارائه اندازه قابل توجه به خانمها بالغ مقدم.

“ما امیدوار است که فصل آینده ما می توانیم عمق بزرگ است. که باعث می شود برای تیم های ویژه. که در آن ما در حال تلاش برای رشد. ما نیاز به برخی از بازیکنان جوان به گام های بزرگ” پاپ گفت. “من انتظارات بزرگ برای وایات لوول و گاوین باکستر. من نیاز (باکستر) بازی به رشد نمایی و او گرسنه در حال حاضر … این ریچارد هاروارد در حال رفتن به قطعا تاثیر بسیار زیادی در بازی ما. او برای رفتن به واقعا خوب است.”

به دلیل اندازه آن BYU می تواند مقدار زیادی از منطقه دفاع در فصل آینده و بازگشت خود تولید باید بهتر شود.

“من مربی باید منطقه دفاع قبل از تغییر سرعت راه در زمان. آن را در یک محل که در آن من زندگی می کردند. اما قطعا آن را سخت به نگاه فهرستی از ما و نه می گویند هی شما رو به حداقل را که بخشی از آنچه شما را با ظهر ما” پاپ گفت. “این به ما اجازه می دهد به طور فوق العاده و فوق العاده عمیق است. (آخرین فصل) ما خراش و چنگ می زنند فقط برای زنده ماندن در دفاعی شیشه ای. با این خط مقدم انتظار این است که ما در حال رفتن به رقابت در سطح بالا در دفاعی شیشه ای و تولید جرم در حالت تهاجمی شیشه ای. ما یک فرصت بود واقعا عالی در تهاجم شیشه ای است که بخش مهمی از بازی است که ما واقعا به عمق و اندازه به کاوش در سطح بالا در سال گذشته است. آن را به ما می دهد بسیاری از همه کاره بودن. ما سه می تواند واقعا بزرگ و واقعا ماهر.”

با خط مقدم پاشنه بلند’ سبک بازی می تواند بسیار کمی متفاوت از این فصل است.

“ما در حال رفتن به رویکرد این بازی کمی متفاوت است چرا که ما آنقدر اندازه. امیدوارم زمانی که همه گفته و انجام داده, ما باید به اندازه کافی عمق قادر به انجام برخی از چیزهای مختلف” پاپ گفت. “وجود دارد برخی از دود و آینه در سال گذشته از نظر ما در عمق. ما تا به حال به عقب نگه دارید و در بسیاری از مجموعه ها از این بازی است که ما می خواهم برای حمله به این دلیل که ما تا به حال به نگه داشتن هر کس زنده — تعداد ما تا به حال کاهش یافته بسیار است. چالش ما متفاوت است این سال است. ما را وادار به بازی در اطراف با عمق و سرعت بازی و دفاعی مختلف بسته می شود و راه را تهاجمی تر. ممکن است آن را پیچیده تر برای مدیریت اتاق قفل این سال در حال کار به سمت بهترین اتاق قفل در آمریکا در این سال است. ما قصد داریم به صورت چالش های مختلف و ما واقعا هیجان زده در مورد آن است.”

Brigham Young, خانمها بالغ گارد الکس Barcello (4) دیسک های اطراف Loyola Marymount شیرها به جلو ایوان Alipiev (35) در طول بازی در ماریوت مرکز در پرووو روز شنبه, ژان. از 4 سال 2020 است.
Spenser انبوه Deseret News

در backcourt, BYU بازده ارشد الکس Barcello و تاریخ و کانر هاردینگ. پاپ به دنبال دانشجوی سال دوم Trevin ناقوس که در 19 بازی فصل گذشته “را به یک پرش بزرگ.”

پاشنه رهبری این کشور در فصل گذشته در 3 نقطه تیراندازی. خواهد BYU قادر به شلیک 3s به خوبی به اندازه کافی دوباره در فصل آینده به گسترش طبقه ؟

“خواهیم دید. بدیهی است که یک چیز بزرگ است. در هر زمان شما از دست دادن جیک Toolson از تیم خود را واقعا پیچیده” پاپ گفت. “من قرار داده TJ Haws در این رده بیش از حد. او دستورات بسیار مورد توجه است که بچه ها باز عکس. من فکر می کنم ما باید برخی از بچه ها با استعداد. الکس Barcello خواهد شد بازی یک راه نقش متفاوت بود اما او سوم-بهترین 3-نقطه تیرانداز در امریکا است. که اتفاق می افتد نیست اشتباه است. کانر هاردینگ یک پرش بزرگ را در سال گذشته به 42% 3-نقطه تیرانداز و من فکر می کنم او را به یکی دیگر از پرش این سال است. Trevin ناقوس یک فرصت به یک دیدنی مجزا تیرانداز. وایات لوول در حال حاضر ثابت شده است به 40% 3-نقطه تیرانداز. ما بچه ها که عکس. ما bigs که عکس. گاوین باکستر دارای پتانسیل تبدیل شدن به یک واقعا خوب تیرانداز. آیا ما به عنوان مقدار ثابت تیراندازی ؟ هیچ. آیا ما به اندازه پتانسیل تیراندازی ؟ من فکر می کنم ما انجام دهد. که واقعا یک بخش مهم از راه بازی کنیم.”

در حالی که Barcello است منینگ موقعیت گارد نقطه فصل آینده پاپ نیز به دنبال به جلو برای فصل بعد پس از Barcello به پایان رسید خود را واجد شرایط.

“من لازم نیست که یک بازیکن در فهرستی که به طور طبیعی اسلاید به نقطه است. من یک دسته از بچه ها که جالب نامزد. که گارد نقطه موقعیت بسیار فوق العاده مهم برای من” پاپ گفت. “مگر در مواردی که شما با استعداد یک بازیکن با ارشد و کیفیت TJ Haws آن سخت است برای من به یک فرد جدید به برنامه و فقط آنها را کلید خودرو در نقطه. ما به دنبال در شاید یک انتقال است که ممکن است مجبور به نشستن است که می تواند بیش از (Barcello) سال بعد. ما در حال فکر کردن در مورد تمام کسانی که همه چیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de