BYU 90, سان فرانسیسکو 76

پروو — چیزی نیست-خیلی-خنده دار اتفاق افتاده است به BYU به عنوان آن را در راه خود را به انتقام نفرین سان فرانسیسکو شنبه شب در ماریوت مرکز.

در Cougars ساخته شده است 25-نقطه سرب در اوایل نیمه دوم تنها به تماشای دون برش است که کسری بودجه را به هفت با 2:30 باقی مانده است.

آن را مانند deja vu همه را دوباره و دوباره.

اما BYU پشت Yoeli کودکان نجومی بالا از 32 امتیاز برگزار شد برای 90-76 پیروزی بر USF.

“راستش را احساس می کند واقعا خوب است اما من کمی گودال در معده من که در مورد باز گشت که آنها ساخته شده” کودک گفت: “از آنجا که آنها این کار را دو بار در یک ردیف و برنده شد. ما رشد بسیاری از کسانی که در گذشته دو اما من احساس می کنم ما می خواهیم بیشتر. ما در حال بدیهی است که با برنده شدن اما ما قطعا راضی نیست.”

بدون شک آن ساخته شده و طرفداران کمی عصبی در نیمه دوم به عنوان USF کاهش کسری بودجه به 82-75 در اواخر بازی.

و شما نمی تواند آنها را سرزنش.

پاشنه حال حیف و میل 14 نقطه در نیمه دوم آگهی در برابر دون در دو مورد قبلی ترکیب هیرو از جمله دو هفته پیش هنگامی که BYU کاهش یافت و 83-82 در سان فرانسیسکو.

چه تفاوت بود این بار وقتی مامان تماشا که منجر به تبخیر دوباره ؟

“فقط این را می گویند:” این اتفاق نمی افتد دوباره.’ کل بازی ما صحبت کردن در مورد چگونه این بچه ها می توانید به عقب می آیند و آنچه را که آنها را” کودکان گفت. “ما باید برای نگه داشتن فشار. ما تا به حال کمی گذشت برای 4-6 ساعت. ما فقط رو به رشد از آن و بهتر شود.”

این دون مبارزه در نیمه دوم با تکیه بر Jimbo آرامش که به پایان رسید و با 22 امتیاز و خلیل Shabazz که به ثمر رساند 32 برابر BYU در Jan. 25 و 16 به ثمر رساند شنبه.

“ما نمی محافظت از 3 نقطه از خط به عنوان به خوبی به عنوان ما در نیمه اول گفت:” به جلو دالتون نیکسون. “آنها بسیاری از بورس و آنها قادر به رسیدن به سبد هر زمان که آنها می خواستند. تمام طول می کشد است که با داشتن یک زن و شوهر از بچه ها از موقعیت به کسانی که دفاعی ضعف.”

مربی علامت پاپ به نام شنبه عملکرد “یک پیروزی بزرگ برای ما است” و اضافه کرد “من فکر می کردم ما بازی 25 دقیقه از بالا-سطح بسکتبال در هر دو به پایان می رسد از زمین است. من حریص در حال حاضر. من می خواهم ما را به بازی 40 دقیقه است. من فکر می کنم این تیم می تواند آن را انجام دهد. ما می توانید آن را در برابر واقعا خوب تیم است.”

BYU حفر 12 3-اشاره گر مارک 14 بار در این فصل در Cougars را ساخته اند دو رقمی 3s — یک برنامه جدید ضبط.

و BYU در حال حاضر شات 50 درصد و یا بهتر است در نه بازی متوالی به تساوی طولانی ترین تنها-فصل رگه در مدرسه تاریخ است. این رکورد در اصل مجموعه ای بود در پایان فصل 1988-89.

جیک Toolson و TJ Haws هر یک به ثمر رساند 13 امتیاز و هفت پاس گل در برابر USF.

پاشنه بهبود یافته به 19-7 کلی و 8-3 در سواحل غرب کنفرانس. این دون کاهش یافته و به 16-10, 5-6. BYU آمریکا و کوبا در سه بازی از دست دادن خط به USF قدمت آن به فصل گذشته است.

برای شروع بازی سان فرانسیسکو آمار 5 از آن برای اولین بار 6 زمینه اهداف و ضبط اولیه 10-8 منجر شود.

Haws به BYU رو دوباره در یک 3-اشاره گر kickstarting یک 19-2 اجرا است که به خانمها بالغ یک 27-12 مزیت 10:20 به سمت چپ در نیمه اول.

با کمتر از هشت دقیقه باقی مانده در نیمه USF بود 8 از 8 در 2 نقطه عکس و 0 8 از 3 نقطه خاک است.

BYU به پایان رسید و نیم در یک 7-0 اجرا به 44-25 منجر به اتاق قفل در تنفس.

کودکان به ثمر رساند 14 امتیاز و Haws اضافه شده 13 در نیمه اول و در Cougars را به ثمر رساند 19 امتیاز در سان فرانسیسکو گردش.

BYU بازديد Loyola Marymount پنج شنبه.

نکته ها: BYU دوم رو به جلو گاوین باکستر در با بررسی 4:16 سمت چپ در نیمه اول. دانش آموز بخش شعار نام خود را. باکستر فقط در 2:34 و ثبت یک جهش … حضور 14,757 … Cougars برنده چهارم خود را مستقیم بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de