BYU مربی علامت پاپ ‘امیدوار’ در مورد وضعیت آینده بسکتبال کالج فصل

پروو — در حالی که BYU football برنامه های آینده برنامه ریزی شده است نهفته COVID-19 وجود دارد سوال در مورد خانمها بالغ,’ بسکتبال, برنامه بیش از حد.

روز پنج شنبه ده بزرگ اعلام کرد تصمیم خود را به بازی بازی های کنفرانس تنها که حذف سپتامبر دو بازی از BYU فوتبال برنامه. در Cougars برنامه ریزی شده بود به میزبانی ایالت میشیگان در سپتامبر. 12 و بازدید مینه سوتا در سپتامبر. 26.

Pac-12 گزارش شده است که با توجه به انجام این همان است که خواهد محو کردن بازی در برابر یوتا (Sept. 3) آریزونا دولت (Sept. 19) و دانشگاه استنفورد (Nov. 28).

همانطور که برای BYU بسکتبال, برنامه, آن را خیلی زود به می دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد. پاشنه محروم بودند فرصت را به بازی در مسابقات NCAA در ماه مارس گذشته زمانی که این بیماری همه گیر مجبور به لغو رقص بزرگ.

مربی علامت پاپ که وارد فصل دوم خود را در راس است و خوش بینانه در مورد وضعیت فصل آینده.

“من بسیار امیدوار. ما مسابقه پیش با انتظارات کامل است که ما بازی خواهد کرد ما برنامه کامل و که ما یک فرصت برای رشد آنچه که ما در حال تلاش برای انجام در اینجا” پاپ گفت: در اوایل این هفته قبل از ده بزرگ را اعلام. “من فکر می کنم بچه های ما به طور کامل درگیر در حال حاضر و احساس فشار زمان ما را نمی طولانی برای دریافت آماده است. ما تابستان بوده است کوتاه از نظر مربیان ما قادر به با بازیکنان ما است. ما همچنین می دانیم که ما باید بسیاری از چهره های جدید. ما احساس واقعی فوریت وجود دارد. این که چگونه ما در حال رفتن به ادامه تا زمانی که کسی به ما می گوید به انجام متفاوت است. در حال حاضر ما در حال اقامت واقعا امیدوار و واقعا خوش بینانه و تلاش به کار به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم.”

BYU بازیکنان بسکتبال شده اند و شرکت داوطلبانه در تمرینات از ژوئن 1. در Cougars در حال برنامه ریزی برای شروع تمرین جولای 20.

این فصل بسکتبال کالج در ضمن مجموعه ای به نکته در اوایل ماه نوامبر است.

در Cougars در حال گزارش بازی, اورگان, on Nov. 17 در پورتلند. که خواهد شد و پس از سفر به باهاما برای Junkanoo جم Nov. 19-20.

دیگر بازی ها در این برنامه شامل ترکیب هیرو با سن دیگو ایالت یوتا ایالتی یوتا ایالتی آریزونا, یوتا, دره, دانشگاه وبر دولت و Boise State.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net